Forum Bractwa Rivendell

Hala Pomocy - Nowy wygląd strony Rivendell

Maryen - 2007-02-04, 20:54
:
Jeśli mogę....to chciałabym powiedzieć że odpowiadasz na posta...z 2005 roku :P :) a teraz były jakieś małe zmiany ale o nich nie było mowy.... ;) poprostu Mistrzu się popisywał...że umie znaleźć jakiś ładny widoczek...i jeszcze pozmieniał napisy....( czcionkę zmienił) :D

ps. ale w sumie mówię o stronie Naszego kochanego Nalmiristo :D a nie o Rivendell.... :lol: :grin: :smile: O:)
Anonymous - 2007-02-09, 16:52
:
Tak... Zauważyłem to. heh Ale strona ma ładną szatę :mrgreen:
Anonymous - 2007-05-02, 17:05
:
duzo sie tu nie zmienilo ale nie wiem czemu bardzie mi sie tu popdoba choc jeszcze widac ze albo ja nie umiem sie jeszcze wkrecic w klimat albo cos tu ZA cichutko jakos jak dla biednej malej mnie :shock:
dziki - 2007-05-16, 23:19
:
Delfiria..... dużo się zmieniło i to na lepsze! Dziki jako obserwator z... krainy Lothlórien, może coś na ten temat powiedzieć! I nie jestem tak doświadczony, ale uważam, że Ive idzie dobrą... - no każdy ma prawo na popełnianie błędów!!! - drogą! I tak trzymać! \:D/
Anonymous - 2007-05-20, 20:55
:
no jak do tej pory to jest dobrze na chwałe Iluvatara i jak na mój gust szata graficzna Naszego domku nie musi się już zmieniać ;)
co do reszty to jeszcze czas według Illuiny i Ormala pokaże dzikusku... :mrgreen: