Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Grafika]Nasze rysunki

Ivellios Mirimafëa - 2006-12-24, 00:57
: Temat postu: [Grafika]Nasze rysunki
Z pewnością każdy(każda) z was może się pochwalić swoimi grafikami. Zachęcam was do wrzucania ich tutaj, najpierw na jakiś serwerek, a potem tu za pomocą tagu [ img ]. Osobiście ostatnio interesuję się bardziej rysunkim i chętnie zaprezentuję swoje dzieła tutaj, ale chciałbym, żeby inni także w tym uczestniczyli.
Anonymous - 2006-12-25, 01:56
:
Pomysł jest ciekawy i warty uwagi, co prawda ja ze swojej strony zrobił bym to tak ze najpierw każdy by wysłał po kilka rysunków a potem jak już ich trochę będzie, wybierze się następne.

ps: przepraszam że nie daje znaków życia ale mam coś problemy z komputerem.
Ivellios Mirimafëa - 2006-12-25, 14:01
:
Znaczy chodziło mi ogólnie o to, że skoro tutaj sztuka, to może każdy umieści swoje rysunki, które stworzył, celem pochwalenia się ;)

A wysyłać no to można na jakieś tam te darmowe serwery ;) co to można tam rgafiki przechowywać, a potem tutaj link :)
Maryen - 2007-01-20, 21:06
:
No..nareszcie mam swojego bloga..teraz podam do niego link...znajdziecie tu maje prace..nie wszystkie oczywiście..tylko te które udało mi się zeskanować, bo dużo tego jest ;) jak coś dodam to napiszę.. ;-)

http://www.maryen.blog.onet.pl

ps. mam nadzieję że załączycie jakieś opinie..i pomysły na dalsze prace :)
Anonymous - 2007-01-20, 21:17
:
No Maryen... :brawo: Piękne!!
Najbardziej mi się podoba pierścień :roll:

Jak zacznę coś tam bazgrać to też wrzucę :P ;-)
Maryen - 2007-01-20, 21:32
:
dzięki Elun.. ;) tylko niestety pierścień wyszedł na skanie w strasznie słabej jakości, ale dobrze wiedzieć, że się podoba i tak :D
Ivellios Mirimafëa - 2007-01-21, 11:45
:
Maryen, jak chcesz mam lekko podrasowane obrazki twoje ze strony, gdyż ukażą się one w drukowanym PHN :)

Po za tym Maryen jest autorką obrazka z okładki PHN, ale o tym Ciii :cii: na razie to niespodzianka :D

Co do mojej grafiki, oto szkic, który wykonałem wczoraj:

Wstawiajcie swoje grafiki tutaj, a wybrane zostaną dodane do galerii w PHN :)
dziki - 2007-01-21, 21:45
:
I o to chodziło dzikusowi! Fajne obrazki spowodują ożywienie tego wydanka!!!! :mrgreen:
Maryen - 2007-01-22, 16:18
:
Ja i okładka.. ;) ??? ....no dobra to ma być niespodzianka...
Maryen - 2007-01-23, 21:35
:
A to kolejny mój rysuneczek.. :D

Ciekawa jestem czy ktoś odgadnie kto to jest...i co trzyma w dłoni... ??? \:D/
Elvinga Istimo - 2007-01-24, 11:32
:
Hmmmm....czy to moja (prawie) imienniczka z Silmarilem??
Maryen - 2007-01-24, 13:37
:
yyyyyy......nie :P to jest Luthien Tinuviel z Nauglamirem, w którym...owszem jest silmaril.. :D
Anonymous - 2007-02-01, 20:04
:
Też bym może i cuś dodała,.,,. ale skanera nie posiadam z normalnym oprogramowaniem,.,., :roll: może uda mi się coś przesłać przez kompa koleżanki??,.,.,., :roll: no ale jeszcze zobaczymy :)
A mnie się najbardziej Smaug podoba ,.., taki słodziutki ;-)
Maryen - 2007-02-01, 20:29
:
Dzięki.. :D no nie wiem czy on taki "słodziutki".. skoro tyle złego narobił.. :P ale fakt...wygląda dość łagodnie.. :)
Anonymous - 2007-02-11, 12:44
:
Kurcze, jak ludzie wystawiają coś od siebie to też może czymś zarzuce. Niestety na komputerze zbyt dużo nie mam z braku skanera :chory: Szkoda tylko że na zeskanowanym rysunku nei widać wszystkich zawiłosci ołówka :sad: