Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Grafika]Nasze rysunki

Ivellios Mirimafëa - 2007-02-11, 14:24
:
Vilgefortz, Świetny rysunek :brawo: .... może spróbuj popytać znajomych czy nie mają skanera albo coś i przeskanowałbyś więcej swojej twórczości :)
dziki - 2007-02-11, 21:15
:
No, no....grono się zaczyna powiększać!!! :mrgreen: Fajnie, bo ....może ktoś jeszcze coś ukrywa w szufladzie????????? :brawo: :fiufiu:
Anonymous - 2007-02-13, 21:11
:
Dziękuję za wyrazy uznania ;-) Niestety więszość mojej twórczości znajduje sie w brudnopisach licealnych, ewentualnie po zeszytach :P tak na czysto to mam tego niewiele ale dziś znowu udało mi się wrzucić na kompa
Ivellios Mirimafëa - 2007-02-22, 20:25
:
No to teraz jeszcze jedna grafika z mojej strony.... choć nie ja ją wykonałem, a Karolina, koleżanka z grupy na roku (skądinąd znana Elvi ;) )... Tak się tylko zastanawiam, do kogo ta postać z książek Tolkiena może pasować... :hmmm:

dziki - 2007-02-22, 20:53
:
Mh... Rysuneczek ..nie powiem...fajny! Ale dla mnie to postać z Flasha Gordona i to opisz wymaluj!!!! Cesarz Ming, krwiorzerczy bohater chcący zawładnąć całym Wszechświatem! Szkoda, że nie potrafię przesłać skanu ! \:D/ :mrgreen: :fiufiu: Wersja bodajże z 1980, a charakterystyczną słynną cechcą filmu jest świetna muza Queen!! Polecam na luzny wieczór, by pozbyć się trosk, trochę pośmiać i wyluzować!
Maryen - 2007-02-22, 22:10
:
Może troche podpadać pod Eola \:D/ ale obrazak bardzo ładny :D
Elvinga Istimo - 2007-02-22, 22:41
:
No i Karolina mi się nie pochwaliła osobiście..ech dorwę ją jeszcze...a rysunek bardzo ładny...hmmm...może to Grima? bo znając Karolkę, to Silmek odpada ;)
Ivellios Mirimafëa - 2007-02-23, 19:42
:
Tiii... to może byc Grimma :D świetny pomysł :D
Senion - 2007-02-23, 19:49
:
Ja bym powiedział, że to Vilgefortz (ale ten prawdziwy- od Geralta...)
Ale nie wiem czemu- nigdzie nie widziałem dokładnego opisu nawet. Tak się kojarzy z zakapiorem :D
dziki - 2007-02-23, 20:41
:
Brrrrrr..... jak ktoś mi pomoże to wyślę Wam skan Minga! To jego podobizna! I niedowiarki... szczeny Wam opadną!!!! Bo mnie opadła jak zobaczyłem ten fajny , śliczny rysunek! A tak na marginesie, to.... czemu ta koleżanka nie zrobiła jakiegoś fajnego rysunku do..........? :nono: :mrgreen: A tak na marginesie nie sztuką jest cos namalować, a potem na siłę dopasowywać do............... Rysunek jest świetny.... tylko po co na siłę go wpisywać w e Władka!!!! :shock: Można go dać i niekoniecznie że to np. Golum! :mrgreen:
Anonymous - 2007-02-23, 22:26
:
Senion napisał/a:
to Vilgefortz (ale ten prawdziwy
No dzieki :P
Nie wiem czy jest sens na siłe dopasowywać rysunek do akies konkretnej postaci.Ja tam n przykład nie chciałbym żeby na siłe poruwnywan moje rysunki do jakichs postaci. )a jeśłi chodzi o sam rysunk to wyczes i wypas :brawo: )
Ivellios Mirimafëa - 2007-02-24, 08:53
:
No Dziki... przyznam Ci nieco racji :) Chciałeś pomoc: proszę:

Nawet znaczek :D :

Ale niestety dziki... muszę stwierdzić, że Ming ma inną brodę :P
dziki - 2007-02-24, 22:40
:
Brrrrrrrr......... :mrgreen: I czepianie sie szczególików! A za razem serdeczne dzięki!!!!! :mrgreen: :-({|= Niech ludzicha sięgną do filmu!!!! Ale i tak Ive !!!! Trzeba zmobilizować tą fajną osóbkę, by.......ale Ty swoim urokiem ........ Pozostawiam bez komentarza! :mrgreen:
Razosłav - 2007-02-26, 08:31
:
Dlaczego ten Chińczyk jest murzynem?
Ivellios Mirimafëa - 2007-02-26, 09:33
:
On raczej tak wygląda w tym świetle... wcale nie jest murzynem ;) .... Ale wróćmy do teamtyki, czyli naszych własnych grafik :!: