Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Grafika]Nasze rysunki

Anonymous - 2011-07-14, 12:00
:
Elvinga Istimo napisał/a:
Te, od kiedy zdjęcie kota jest grafiką/rysunkiem? ;>

zawsze mogę nałożyć posteryzację i grafiką się stanie ;P
ano bo..bo... bo to mój kiciuś :P Sama zresztą za nim szalałaś :P P

ps. Drugi zabójca rośnie ;) )
Elvinga Istimo - 2011-07-14, 12:01
:
Posteryzację jak już. I nie stanie się grafiką, tylko fotomanipulacją, tej :P

pps. Daję mu pół roku życia :P
Ivellios Mirimafëa - 2011-07-14, 12:10
:
Ty to namalowałaś tak od zera? Oo
Anonymous - 2011-07-14, 12:15
:
A tak w sumie jak malowałaś? tzn. tradycyjnie czy na tablecie? Potem od razu kolor dawałaś czy najpierw szkic i potem do koloru czy też szkic, czarno-biało i kolorowanka?
Elvinga Istimo - 2011-07-14, 15:45
:
Bez szkicu. Najpierw bazowe plamy w odcieniach szarości, potem cieniowanie, refleksy i na końcu kolor. Zwykle robi się od razu w kolorze, ale potrzebowałam konkretnego efektu zszarzenia, który lepiej wychodzi w tą stronę niż robiąc w kolorze i potem ten kolor odsycając.
Anonymous - 2011-07-14, 18:21
:
Zbieraj, twórz, szukaj konkursów Elfko.... :P
Może w końcu zrobi jakieś solidne portfolio ;) )

a tu graficzka symbol ziemi ;)

v.1

v.2

Elvinga Istimo - 2011-07-14, 18:40
:
Dostrzegam tu chromowanie? ;>
Anonymous - 2011-07-14, 18:42
:
Ależ oczywiście, że tak :)
bardzo fajne efekty daje :)
Maryen - 2011-07-15, 13:45
:
Dodaje mój ostatnio stworzony rysunek, nie jest związany z Tolkienem.. ( chyba) jak ktos cos wymysli to ok, ale ja na razie nie widze powiązania :)

Oto mój feniks:

dziki - 2011-07-18, 12:01
:
Mnie kojarzy się z Gandalfem! Czyż niczym Feniks nie powrócił z drugiej strony? :mrgreen:
Maryen - 2011-08-08, 21:20
:
Od jakiegos czasu "bawię" się pędzelkiem i tuszem :) Oto seria obrazków wykonana tuszem i podkolorowana kredkami ołówkowymi :)

1. Jest to przedstawienie człowieka z książki "Wojna kwiatów", człowiek (istota), która żyje w krainie gdzie możni władcy pozbywają się skrzydeł gdyż są one symbolem "biedoty" i pospólstwa. Jest to przedstawiciel biedniejszej klasy społecznej.

2.Po prostu zwykłe-niezwykłe kwiaty ;)

3. Zamek, willa.. jak kto woli to nazywać ;)

Anonymous - 2011-08-09, 01:15
:
Fajnie nawet to wygląda, ale pogubiłaś w pierwszym rysunku proporcje albo też/lub perspektywę ;)
Nanatei - 2011-08-09, 13:34
:
Ha, tusz jest zaraźliwy. :grin:
Pierwsza praca ma w sobie coś takiego, co chwyta za serce. Ten kontrast między kolorowymi skrzydłami a smutkiem, który emanuje z tego człowieka i miejsca, które zamieszkuje... Chyba się skuszę na tą książkę...
Pod względem kolorowania skrzydeł, te dwa dolne są szczególnie udane. Wręcz się mienią.

O ostatnim rysunku słów kilka jeszcze - co prawda zabudowa i rośliny są nieco ,,płaskie", ale ta altana na planie koła świetnie Ci wyszła. Jest w niej wyczuwalna przestrzeń. :smile:
Maryen - 2011-08-20, 00:15
:
Daenerys Targaryen..... tak mi się troche nudziło więc postanowiłam że dam upust wenie:P Wiem, że miejscami rysunek jest niedokładny i nie jest ona identyczne, ale cóz.. powstao to w ciągu 20 min.. więc.. :D :arwen:

Olórin - 2011-08-20, 00:18
:
Elfka, widać siedzi i nie próżnuje:)