Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Grafika]Nasze rysunki

Ivellios Mirimafëa - 2011-10-19, 16:37
:
O_o ! I to jest kreska którą uwielbiam. Mój ulubiony styl jeżeli chodzi o rysunki z dziedziny fantastyki! :) Duli, jak jeszcze będzie w kolorach zrobiona, to... to ja chyba wydrukuję, albo zamówię czy coś :) Bardzo ładny szkic. Bardzo! :) Pewnie ktoś by się przyczepił tego, czy tamtego, ale oglądałem w życiu dość szkiców tego typu u profesjonalistów, żeby powiedzieć, że to trzyma poziom! :)
Anonymous - 2011-10-19, 18:46
:
A moim zdaniem byłoby lepiej gdyby otworzyć kadr bardziej na lewo i w zasadzie to jedyne do czego się przeczepić :)
Anonymous - 2011-10-19, 19:11
:
Bardzo miło, że tak myślisz Ive. To są pierwsze szkice wstępne do komiksu który może w końcu zacznę robić o ile znajdę kogoś, kto mi dobry scenariusz napisze ;) . A co do tego to prawdopodobnie będzie w kolorze o ile znajdę trochę czasu.
Ivellios Mirimafëa - 2011-10-20, 09:25
:
Hohoo... ale komiks to dużo roboty jest :) Z przyjemnością go zobaczę, jeżeli się pojawi :) Trzymam kciuki Duli! Bardzo mocno :)
Senion - 2011-10-21, 15:36
:
legomir napisał/a:
A moim zdaniem byłoby lepiej gdyby otworzyć kadr bardziej na lewo

Ale tam się kończy kartka, szefie. Gdyby on miał być otwarty bardziej w lewo, to Duli z pewnością by tak zrobiła. A co, według Ciebie, powinno się tam znaleźć? Pusta przestrzeń?
Anonymous - 2011-10-21, 16:56
:
Zauważyłem, że sie kończy to nie takie trudne, używam nawet dwu oczu, niezły patent, nie?... No niech pomyśle jakiś fragment tła rozszerzający perspektywę i dający poczucie przestrzeni. Teraz wygląda troche jakby miał walnąć o kant kartki... Ale możesz uznać też, że mam łeb zryty działaniem w przestrzeni 3d w programach łeb i po mojemu to najlepiej by było obrócić kamerę i pewnie masz racje... Tylko co? Powiedziałem, że wyglądało lepiej to moje prywatne odczucie i komentuje moje prywatne odczucia, ot taki mam gust. Nie mówię, że praca mi się nie podoba, bo styl podoba mi się bardzo, ale widzę coś co mi do końca nie pasuje i o tym mówię. Zabawy typu to jest ładne, wspaniałe i brak wyrazów będących na pograniczu krytyki prowadzą do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji, a sensem robienia czegoś jest doskonalenie się, dążenie do doskonałości i wydaje mi się, że mówienie co mogłoby być lepiej nie jest zbrodnią. Nie oznacza to co powiedziałem, że nie jestem pod wrażeniem techniki/talentu Duli. Przynajmniej ja tak myśle moze to i naiwne i prymitywne ale moje zdanie.
Senion - 2011-10-23, 18:56
:
Ale po co się tak wznosisz? Zluzuj, bo się rozchorujesz. Nie miałem zamiaru robić Ci docinek i nie odbieraj tego tak osobiście.
Anonymous - 2011-10-24, 16:03
:
Nie odbieram osobiście, jestem wybuchowy czasem i miałem trudno dzień...
Senion - 2011-10-27, 09:57
:
Bądź uprzejma mnie nie pouczać.
Anonymous - 2012-02-17, 21:13
:

Ivellios Mirimafëa - 2012-02-17, 21:17
:
No i teraz moje pytanie :) Co to są? Mają tytuł? Podobają mi się proporcje, szczególnie w drugim. W pierwszym chyba za duże oczy. Podoba mi się twoja kreska... takie komiksowe fantasy :)
Maryen - 2012-02-17, 22:01
:
Bardzo ładnie, a teraz Ithril szukaj cytatu opisującego jakąś postać ( może być elfka) i już rysuj do Domu Rysowników coś, w temacie bieżącym !!! :arwen:
Anonymous - 2012-02-18, 19:52
:
Pierwszy rysunek to w sumie bliżej nieokreślona postać ,a wielkie oczy były zamierzone XD a drugi rysunek to faun :)
Olórin - 2012-02-18, 21:56
:
Chyba faunka:) Oczy widać że są zamierzone:) Ive, po prostu musiał się czegoś czepić:P
Nanatei - 2012-02-18, 22:04
:
,,Fauną" chyba nie do końca jest, bo rogi są ewidentnie baranie, a nie koźle. :grin:
Anatomia jednak ładnie uchwycona.