Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Grafika]Nasze rysunki

Ivellios Mirimafëa - 2007-03-21, 16:33
:
Dla mnie przy pierwszym przyglądnięciu się też nie ma... przyjżę się potem dokładnie.... Thymotko, bardzo ładnie wykonana ta karta-drzwo.... :brawo: Oby tak dalej :)
Anonymous - 2007-03-22, 11:51
:
O rany, dzieki wielkie Senion, Ivellios! :roll: hihi bardzo się ciesze. I mam nadzieje, że nie wdarły się w drzewo żadne przekłamania. Sadze, że całość mogłaby być bardziej czytelna. Może to jeszcze poprawie.

Dzieki jeszcze raz :mrgreen:
Maryen - 2007-03-22, 14:14
:
Naprawdę świetne to drzewko... ale o ile się nie myle to w Silmarilionie jest takie podobne na końcu.. :hmmm:
Maryen - 2007-03-22, 18:21
:
A teraz chciałabym pokazać wam coś co miało być pracą na konkurs Tolk Folk... ale jednak zdecydowałam że się nie nadaje... więc zamieszczę to tutaj.. mając nadzieję że nie pogardzicie moją twórczością.. :mrgreen:

Anonymous - 2007-03-22, 19:22
:
Niestety ja mam badziewne wydanie Sila... :? ech...takie w miękkiej.( wzorowałam się za drzewie ze strony Elendili) Btw. dlaczego zrezygnowałaś, Maryen...? Wpożo jest :)
Maryen - 2007-03-22, 19:25
:
Wydaje mi się że chyba nie nadaje się na plakat... poza tym trzeba by było jeszcze gdzieś umieścić napis tOLK fOLK.. HMM..
Anonymous - 2007-03-24, 21:28
:
Jak dla mnie śliczne :) Ładnie Maryen idzie Ci to rysowanie, ale ja tak szczerze wolę szkice ołóweczkiem lub farbki ;) JA nie mam żadnych zastrzeżeń ;)
Anonymous - 2007-03-28, 20:06
:
Tak sobie oglądam Wasze prace i widzę że naprawdę bardzo fajnie rysujecie.Ja też czasem lubię sobie pobazgrać,ale nie pokarzę bo się wstydzę :razz:
Anonymous - 2007-03-29, 11:10
:
Mariecruz no co ty? :mrgreen: Pokazuj! Nie ma się czego wstydzić!
Anonymous - 2007-03-29, 18:53
:
Thymotka moje to się raczej na pokazanie na forum nie nadają,ot takie tam bazgroły :oops: .Może narysuję kiedyś coś lepszego to wtedy może się pochwalę,a teraz to mnie napewno nie namówicie :lol:
dziki - 2007-03-30, 23:56
:
Maryen!!!!! Nie rozumiem Twojego postępowania!!! Jeśli namalowałaś obrazek to...... Powinnaś wysłać w takiej formie jak jest widoczny powyżej!!! I.. bez przesady, że .... To ocenią goście zlotu i .... pakuj to do koperty ( oczywiscie kopia dla Iva!! ) i wysyłaj!!!! :brawo: :mrgreen:
Maryen - 2007-03-30, 23:57
:
dzięki Dzikuś. ;) pomyślę nad tym ...
dziki - 2007-03-31, 00:03
:
Maryen!!! Nie myśl.... tylko wkładaj obrazek do koperty i... sruuuuuuuuu! Ot tak bez zastanowienia! Zastanawiać się będzie kto inny!!!!!!!!
Ps. Zobaczyłem następną okładkę kolejnego wydankaPHN-ka , chyba, że...................... namalujesz coś jeszcze lepszego!!!
Anonymous - 2007-04-01, 16:40
:
thymotka->nice, nice musze przyznać. Szczególnie że sam ołóweczek, co mi bardzo odpowiada :brawo:
Maryen->Huan mnie rozwalił XD jest wyczesany i nie słuchaj Ivego :P A z tego ostatniego rysunku to wieża fajniejsza od smoka :P a tak być nie powinno :D mimo to można wysłać ;-) chyba ze szykujesz coś jeszcze lepszego
thymotka napisał/a:
Mariecruz no co ty? Pokazuj! Nie ma się czego wstydzić!
Zawturowałbym:"pokazuj co masz! nie ma się czego wstydzić!" ale myślę że jako facetowi tomi troszke w ten sposób zachęcać nei przystoi :mrgreen:
Maryen - 2007-04-04, 13:53
:
Dzięki Vilgefortz!! :D hm.. chociaż żeś jest taki "sapkowaty" to na Huanie się znasz.. ;)