Forum Bractwa Rivendell

O wszystkim i niczym - Wpisywanie sie na Forum i znikanie???????

Anonymous - 2007-09-05, 20:10
:
Razosłav napisał/a:
Nie wiem jak długo trzeba być nieobecnym żeby mieć skasowane posty ale na pewno dłużej niż dwa tygodnie, które macie zamiar wyjechać :rety:

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
8. Użytkownik, który przez 2 miesiące czasu nie odzywał się na forum, zostanie usunięty.

Czytanie regulaminu nie boli ;-)
Razosłav - 2007-09-05, 22:26
:
Elfhelm napisał/a:
Czytanie regulaminu nie boli
Wiesz, to by raczej pasowało Pana Szefa, bo w regulaminie, który słusznie przytaczasz stoi jak byk, że dwa miesiące a a tu kasują już po miesiącu... Jakieś dziwwne praktyki. Prawda, że pisałem swego cvzasu, że wyjeżdżam na wykopaliska albo mam sesję ale to tak mimochodem. A tu się okazuje, że gdybym tego nie zrobił to bym wyleciał.... dajcie spokój...

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
w tym temacie MOŻNA napisać, że nie będzie się dłużej
Skoro ty tak twierdzisz to nie będę się kłócił. Wydawało mi się po prostu, że takie pisanie jest niedorzeczne, tym bardziej w temacie, który nie do tego został stworzony. :-({|=
Anonymous - 2007-09-05, 22:30
:
Czyli, że Pan Szef musi czytać ze zrozumieniem, co pisze?

---
Drobiazg. Jestem wrednym elfiskiem, które jednak czyta regulamin :P
Razosłav - 2007-09-06, 10:20
:
Brdzo dobrze to ująłeś. I cieszę się, że to nie ja musiałem to powiedziec.
Anonymous - 2007-09-06, 18:37
:
Ja też czytam regulamin. Ale od razu z góry mówię, że w tym oto roku szkolnym 07/08 na forum często nie będę, czasem nawet może wyjść miesiąc, ponieważ rok mam trundy(cała fuuuuura egzaminów), a że chcę miećdobre wyniki na koniec 3ciej klasy to muszę troszkę się przyłożyć. Od razu z góry o tym informuję.
Ale zrozumiałam twój sarkazm Raz ;)
Anonymous - 2007-09-07, 07:06
:
UAAAAA....witam wszystkich. chyba dłudo ty nie zaglądałem - cała fura postów...no tak trzeba będzie to nadrobić i mam nadzieję, że szef mnie nie wyrzuci.:D A tak swoją drogą nie było mnie tyle czsu na forum ponieważ wyjechałem do Bydgoszczy i nie miałem dostępu do neta. Całe 2-3 tygodnie. \:D/
dziki - 2007-09-14, 23:41
:
Cóż...po dłuższej nieobecności... wróciłem! :mrgreen:
Ivellios Mirimafëa - 2007-09-15, 11:01
:
Ja informuję, że przez dłuższy czas mogę mieć problem z dostępem (mam go już od tygodnia). Jak się okazał kochana Telekomuna odcięła mi Internet zupełnie bez zgody właściciela (łamiąc naturalnie prawo ;] ) co za tym idzie nie wiem, kiedy na nowo będę miał dostęþ, bo muszę też założyć sprawę w sądzie o odszkodowanie :)

Postaram się jednak jakoś załatwić dostęp jak najszybciej, ale możliwe, że przez najbliższy tydzień niespecjalnie pojawię się na forum (jeżeli już to na bardzo krótko). Jeżeli coś się zmieni poinformuję tutaj!
Senion - 2007-09-16, 13:53
:
A ja chciałem powiedzieć że mam iPlusa i czasem na 2 minuty mi się odłącza przy brzydkiej pogodzie, ale nie chciałbym żeby przez to wyrzucono mnie z forum albo ktoś pomyślał że te 2 minuty mnie nie ma bo już mi się forum znudziło. Tak naprawdę to niechcący, ale potem wrócę.

:/
dziki - 2007-09-17, 20:35
:
Cóż...niektórzy przyjęli formę żartu....mnie chodziło o to, przy zakładaniu tego temaciku, by faktycznie wpisywać nasze zamierzone nieobecności! Bo wpisanie jednego, lub dwóch postów i ............ wcale nie oznacza - sami to chyba widzicie!? - że dany ktoś będzie tu i będzie pisał dalej! Wydawało mi się ( chodzą w lesie :mrgreen: ), że to dobra forma powiedzenia, że.. mnie nie będzie jakiś czas, z jakiegoś powodu na Forumku! I tyle....... A nie zniknięcie i już...to takie...brrrr.... oczywiste! Pod warunkiem, że innych traktuje się niepoważnie!!!!!! Może faktycznie to normalne w dzisiejszych czasach...cóż...współczuję! :yyy:
Razosłav - 2007-09-19, 20:32
:
Hmm, tak? Wychodzi więc a to, że niepotrzebnie narobiłem zamieszania =;
Anonymous - 2007-10-10, 15:30
:
chciałam tylko napisać że będę od 11.10.2007 r. bardzo rzadko na forum poniewarz wybywam do Anglii na min. pół roku albo i na rok... pozdrawiam... O:)
Anonymous - 2007-10-10, 15:31
:
chciałam tylko napisać że będę od 11.10.2007 r. bardzo rzadko na forum ponieważ wybywam do Anglii na min. pół roku albo i na rok... pozdrawiam... O:)
Anonymous - 2007-10-13, 19:37
:
Ktoś nie zagląda przez 4 miesiące????Hmmm....mnie straszono kiedyś, żr 3 i kaplica, a 4 to....hoho... :nono:
Anonymous - 2007-10-23, 16:37
:
hej przeciez powiedzialam tylko ze bede rzadziej tu zagladac a nie ze wogule nie bede zagladac :P
po za tym nie mam tu kompa na codziec wiec to tez jest pewne ograniczenie :roll:
a jak narazie to gorace pozdrowienia z anglielskiej biblioteki w Chesterfielld wszystkim wysylam :mrgreen:

acha i Ive prosze Cie zlituj sie nad biedna mala mna bo te klawiatury nie znaja polskich znaczkow :modlitwa: O:)