Forum Bractwa Rivendell

Plac Grodu [Dziedziniec] - Władca Wiosenny

Finrod - 2010-02-22, 21:44
:
Cytat:
to okrzyki bojowe! Pełne wigoru i siły, grozy, wydawane przez najlepszych wojowników jakich znał świat !

Groza w tym rzeczywiście była, ale brzmiało to, jakby kota obdzierali ze skóry. Zresztą to pewnie wina naszego pokracznego kota, który nie potrafi mruczeć, a i z miauczeniem zawsze miał problemy. W każdym razie rano wrócił z oskubanym do połowy z sierści pyskiem.
Asnarak - 2010-02-23, 10:24
:
Finrod napisał/a:
Zresztą to pewnie wina naszego pokracznego kota

ta zwalaj winę na kota, mogę się założyć że pewnie nie zapewniłeś mu dostatecznie dobrego treningu ani co gorsza diety oraz konfortu życiowego, dlatego właśnie nie mruczy a nawet miałczeć mu się nie chce. To żadna jego wina, tylko twoja!
I nie sugeruj że jest pokraczny , tez iść o zakład moge że twój kot zdał by nie jeden egzamin z sprawności fizycznej lepiej od ciebie( mimo nie przygotowania które ty mu zgotowałeś!) i okazał większy spryt niż ty!
dowodów nie trzeba szukać daleko , chodź by spróbuj jak on owej nocy wyrwać się oprawcy
ze szponów , (a kto wie czy był to tylko jeden przeciwnik), lub sprubuj polizac się po jajach jak twój kot co dnia! nie sprostasz takim wymaganią ! przez co nie masz prawa nazywac swojego kota pokracznym!
Zapewnij mu warunki na jakie zasługuje KOT ,a puźniej rzucaj oszczerstwa!

Uniosłem się i nie mogłem wytrzymać
Ivellios Mirimafëa - 2010-02-23, 10:49
:
Dzisiaj u mnie w cieniu 10 stopni, a w słońcu (mam szczęśliwie okna na południe) jeszcze lepiej :D Piękny, wiosenny dzień w Krakowie, a jak u was?
Anonymous - 2010-02-23, 10:57
:
Porobiłeś te fotki:) zdjęć Krakowa :) ?
Razosłav - 2010-02-23, 10:59
:
Asnarak gamoniu! On właśnie zapewnił kotu dobre warunki i dlatego ten nie wyrósł na twardziela, bo tylko krew pot i łzy kształtują charakter. Co zaś się tyczy diety kota bojowego, to nie miej do Finroda żalu. Ludzkie mięso do tanich nie należy a Finrod może nie mieć odpowiednich znajomości żeby kupować to tańsze z przemytu.

Zresztą nie widziałeś jego kota... może naprawdę jest pokraczny.
Anonymous - 2010-02-23, 11:26
:
A z kąd wiecie że to były okrzyki bojowe? mogły przecież znaczyć co innego . :mrgreen: Jesteś taki pewny Razek? bo ja tak nie uważam .co do kota to mięso ludzkie może ,,wykopywać z cmentarza lub ,,wypożyczać "z kostnicy :mrgreen:
Razosłav - 2010-02-23, 11:38
:
Nie musisz mi tłumaczyć skąd się je bierze. Mam swoje źródła. Kolega karmi nim swojego kota i wyrósł taki:

Sam próbowałem wyhodować psa bojowego, niestety babcia mieszała mięso z kaszą i pies wyszedł trochę jakiś taki... no mało bojowy w każdym bądź razie. Nawet tarczy nie chce utrzymać:

Anonymous - 2010-02-23, 11:45
:
Przekarmiłeś go , bo coś gruby, na zdjęciu wyszedł :mrgreen: ,spróbuj z mieczem :) może wyjdzie albo ucz go atakowania kotów. :mrgreen: w każdym bądź razie ja się nie dziwę dlaczego nie chce tarczy unieść.Zabierz go na siłownie :) . co do kota to jakiś z wyglądu batmanowaty :mrgreen: ,ale wygląda na bojowego. :mrgreen:
Asnarak - 2010-02-23, 12:41
:
Tylko nie gamoniu , dobre warunki to nie tylko poduchy i śniadanie do łóżka , za dnia kota powino się pieścioszyć na kolanach ( najlepiej w czasie drzemek) oraz trenowac z nim walke, a w nocy powinno sie bestie wypuszczać na łów( trening i pieszczoty powinno sie wywarzyć zwarzywszy na wiek osobnika )raniuśko wpuszczać do domu i od nowa, mój kocór trenował wszystkie metody walki , od walki w worku z super marketu przez karton do czystej konfrontacji technik zabijania i na nie jednych kolanach się wylegiwał.
Był posłańcem piekieł i jeszcze za życia stał się żywa legendą, ludzie którzy go znali dali mu przydomek "cerbera słowiańskiego". Nie było psa w sąsiedztwie któremu nie sprasował japy, a inne kocury wracały do domów kiedy on wychodził na dwór. ( nie raz nie dwa sam rzucał się do sąsiadki aby spuścić wpierdy tamtejszemu kocurowi, co zmuszało starszą kobiete do walki w obronie pupila i aby nie było nie walczyła ferr, uzywała miotły i szlaufa. )

Poznałe tez wiele innych kotów ktróre z łatwością niszczyły obrane cele , jak gertruda która z łatwością zastraszyła dwoje młodych studentów i kaje która oplotywała sobie wokół łap coraz to nowych właścicieli, sama zostająć niezalezna.
Pozazdrościć tylko charakteru i siły , Razosłav nie ma bowiem kotów pokracznych , są tylko te nie zadbane które ludzią wydają się nie dołężne, bowiem nie znają ich siły.
Taka jest prawda!
Razosłav - 2010-02-23, 16:48
:
Wiesz, wydaje mi się, że wg góralskiej typologii prawd, jest to prawda typu trzeciego :mrgreen:

Lejdi Dyrgon - pies jest niereformowalny z dwóch powodów. Raz, że za stary, dwa, że to suka. Na dodatek bura suka. Bywa też okraślany jako psia wersja Homera Simpsona. Albowiem tak jak Homer pies ten jest żółty, gruby, żarłoczny, tchórzliwy, samolubny, cwaniakuje i nic nie potrafi ale i tak wszyscy go lubią.
Anonymous - 2010-02-24, 12:52
:
Tak ?,to tak jak moja sunia.:mrgreen: poza tym, jest dużo jaśniejsza niż twoja :mrgreen: a tak przy okazji jak się wabi? :mrgreen:
Finrod - 2010-02-24, 22:25
:
W ogóle nie zajmuję się ani nie zajmowałem się naszymi kotami, w szczególności tym jednym przypadkiem, nie wiem kto go tak wychował.
Anonymous - 2010-04-27, 10:04
:
Znam jednego kota, który jest taki "przymilny"... Greebo, chyba tak się wabił, a miała go jedna podmumiasta czarownica, mianowicie niania Ogg. Przy czym chcę zaznaczyć, że kocur śmierdział, był leniwy i ..... wszystko co się ruszało :grin:
Ivellios Mirimafëa - 2011-03-12, 12:57
:
Wraca wiosna. Trawa zaczyna w końcu się pojawiać, ptaki znowu śpiewają o poranku, a słońce daje nam tyle ciepła, że można pospacerować, jeździć na rowerze... A jakie sporty wy najbardziej lubicie w ciepłe dni uprawiać?
Anonymous - 2011-03-12, 15:40
:
Ja lubię pojeździć na rowerze i pograć w piłkę nożna. :mrgreen: Fakt pogoda jest śliczna aż chce się wyjść z domu. :mrgreen: