Forum Bractwa Rivendell

Komnata Sztuki - [Fotografia]Fotografie elfickie...

Maryen - 2007-06-23, 19:34
:
Moi drodzy... chciałabym powiedzieć, że robicie naprawde ładne zdjątka.. lecz pozwolą sobie na małe "ale". Gdy zakładałam ten temat....nie myślałam o wklejaniu wszystkich zdjęć jak popadnie. Zdjęcia tu wstawiane mają być szczególnie "elfickie", czyli trochę tajemnicze, mroczne, mogą być także związane z naturą... nie wklejajcie tu tyle swoich zdjęć.. :) Na takie "prezentowanie" swojej osoby można założyć osobny temat....

Teraz po tym "kazanku" przedstawię zdjęcia z Ogrodu Botanicznego w Krakowie:

Anonymous - 2007-06-23, 20:50
:
patrząc na to z innej strony to jeżeli chodzi o mnie to wole patrzeć na zdjęcia wesołych i nie zawsze po Elficku ubranych forumowiczów :mrgreen:
tak jest ciekawiej i można pznać nieco bliżej innych a nie tylko "poznać bliżej Elfy i roślinki" O:)
Ivellios Mirimafëa - 2007-06-24, 13:42
:
Maryen... popieram Cię w walce o porządek na forum :) Jeszcze trochę a dam ci tutaj moda :) O ile się Mistril zgodzi :)

co do fotografii, to wyszły przepiękne.... na prawdę, gratuluję Ci, Maryen.... szczególnie podoba mi się fioletowy kwiat i zdjęcia nad i pod nim :) Świetne też jest to ostatnie :) Oby tak dalej :brawo:
Maryen - 2007-06-24, 19:37
:
Wielkim zaszczytem będzie to mistrzu dla mnie... :D a za ocenę zdjęć serdecznie dziękuję... mi tez się te zdjęcia podobają co tobie.. ;) czekam na więcej opinii.. ;D
Ivellios Mirimafëa - 2007-06-24, 21:06
:
To i na mnie przyszła pora :) Oto moje fotografie typowo elfickie :) Wybrałem najlepsze z najlepszych :)

Razosłav - 2007-06-25, 18:17
:
Robi nam się ogród botaniczny \:D/
Anonymous - 2007-06-26, 00:48
:
A tu znajdują się trzy moje fotografie. A będzie ich więcej ;)
http://www.grajewo24.eu/i...odules=7&id=494
Ivellios Mirimafëa - 2007-06-26, 08:21
:
Super ci wyszła ta druga fotografia z Mirowa Meoi :) Kojarzy mi się z ilustracjami Tomasza 'Saso' Kowala w kalendarzu Parmadilich 2006 :) Świetne :) Ale oczywiście wiem gdzie to jest i co to jest :D super :)
Anonymous - 2007-06-26, 10:13
:
Kolejne genialne zdjęcie(zresztą jak wszystkie tutaj :) )
zasługuje na uwagę bo jest piękne, a i magii w nim nie brak. Jedna z rzeźb wygląda dokładnie tak samo jak siostra katechetka która uczy mnie w szkole(z tym, że rzeźba nie ma zmarszczonego czoła, ale poza tym jest bardzo podobna)
Ciekawe.. Reinkarnacja?

[img=http://img528.images...0272vv3.th.jpg]
Razosłav - 2007-06-26, 10:37
:
Przepraszam... ale co jest genialnego w tym zdjęciu? Zwykłe zdjęcie z wakacji, przedstawiające trudne do określenia ruiny i turystów, łącznie z grubym panem w podkoszulku i klapkach.
Genialne zdjęcia to są tu:
http://www.wojtekurbanek.com/gallery/knights2.htm
Żeby nie było - to nie ja je robiłem, nie jestem na żadnym z nich a ni nawet nie byłm w pobliżu, kiedy były robione.
Elvinga Istimo - 2007-06-26, 10:40
:
Jak ja nie lubię, jak jakieś nieokreślone stylowo rzeczy porównuje się do elfickich...no ale o gustach się nie dyskutuje...

Do co zdjątek od Razia, to najbardziej mi się podoba Gniew Castle...śliczne :D
Anonymous - 2007-06-28, 22:04
:
Maryen? Twoim zdaniem takie chmurki to nie natura? Lub moje kociaczki? :P Ale spoko...mam jeszcze kilka zdjątek z cmentarzyka- czyli coś dla Ciebie... ale najpierw muszę je zgrać ;)
Anonymous - 2007-06-29, 18:30
:
Razosławie nie naskakuj tak na mnie. zamieściłam bo uważam, że te mury sa ciekawe
Anonymous - 2007-06-30, 17:47
:
zieleninka na wodzie prosto z Egiptu. Fajnie by było gdyby u Nas w środku miasta też można by było coś takiego zobaczyć co nie :?: O:)

Razosłav - 2007-08-14, 08:38
:
Ennostiel napisał/a:
Razosławie nie naskakuj tak na mnie
Przepraszam, ale w którym miejscu naskakiwałem na kogoś w tej dyskusji? Nie napisałem nic niegrzecznego tylko zwróciłem uwagę, że moim zdaniem zdjęcie nijak nie wydaje mi się genialne ani nawet w żaden sposób klimatycznie pasujące do fantasy. Jak miałem napisać to , żebyś nie poczuła się naskoczona?