Forum Bractwa Rivendell

Plac Grodu [Dziedziniec] - Gry, gry, gry

Anonymous - 2010-09-13, 23:37
:
Do tego jeszcze są sub mody: Last Aliance i Aria Wars (czy coś takiego) ;p zapoznałem się z Thirt Age dawno temu:) bardzo ciekawa, teraz juz jest Fourth Age;p W LoTR:TW dodatkowo mamy głównych bohaterów którym towarzyszy normalna fabuła z książki. Jak zaczynami grę ludzmi to mamy Froda i całą kompanię pod ręką :D i musimy przejść nimi droge aż do Mordoru:) i dodatkowo mamy w grze oddziały wojowników z północy - Rangers of The North, oczywiście na czele z Aragornem:D
Tinwelin Niestell - 2010-09-14, 08:08
:
Hmm o tej grze nie słyszałam i nie wyszukałam jej wcześniej. Hannol le Elrosie! Gra zapowiada się ciekawie :mrgreen:

Wyczytałam newsa, że data premiera gry "Lord of the Ring : Aragorn Quest" została przesunięta i nie ustalona nowego terminu! Gra została przygotowana głównie na konsole i miłośnicy PC-tów niestety nie będą mieli okazji przeniesienia się w świat Tolkiena.
Grafika mnie nie powala, ale dużym plusem jest możliwość wspólnej gry ze znajomym, który może wcielić się w postać Gandalfa.

http://www.youtube.com/watch?v=FNRxZqSsfxg
Ivellios Mirimafëa - 2010-09-14, 13:33
:
A ja nie słyszałem o Aragorn's Quest. Ale faktycznie grafika masakryczna. Widać, że postacie robione na bazie filmu, co dla mnie jest dużym minusem. Do tego broń jest tragiczna. Na filmiku widać jak nieproporcjonalna jest rękojeść Andurila (którego trzyma Aragorn) do ostrza. Porażka! Dobrze, że na PC nie będzie ;)
Anonymous - 2010-09-14, 22:00
:
Ja osobiście wolę wszelkiego rodzaju strategie, a z reguły tylko te o globalnym zasięgu i nieograniczonym czasie gry ( jeśli taki istnieje to zawsze mozna poszperać w plikach:D ) ale serię przygodową Władca Pierścieni EA Games mogę uważać za ukończoną:D:D :razz:
Anonymous - 2010-09-15, 17:10
:
Hmm grałem swego czasu w lotr total war ale jakoś mnie ten mod nie powalił na kolana. Teraz czekam na ulepszenie kompa i biorę się za third age total war. Co do gier EA czyli bitew o śródziemie to, jak dla mnie porządnie zrobione gry przy których można spędzić fajnie dużo czasu ale jakoś bez specjalnych rewelacji.
Maryen - 2010-09-16, 18:27
:
Odpaliłam LOTRO.. zrobilam sobie postać pochodziłam po gabinecie Elronda.. i mnie wywaliło z servera. Ale juz jakieś początki mialam, co nie? Hehe.. zajęli mi mój nick.. w grze spotkacie mnie pod imieniem.. hmm.. jak to bylo? :hmmm: Aha! Marriena.. jakos tak :P
Ivellios Mirimafëa - 2010-09-16, 18:55
:
Słaby ten nick... takie imię niezbyt tolkienowskie. Ja postać pewnie dopiero w weekend zrobię sobie na Nimrodel... bo gramy na Nimrodel :) w sumie trzeba będzie osobny temat założyć do tej gry :D
Anonymous - 2010-09-16, 20:40
:
Takie pytanie mam odnośnie LOTRO nadal jest abonament, czy gracie może na prywatnych serwerach???
Ivellios Mirimafëa - 2010-09-16, 20:58
:
Darmowy jest od zeszłego piątku ;) Tyle się trąbi a ci dalej nie widzą :D
Tinwelin Niestell - 2010-09-16, 21:04
:
Ivelliosie nie ma darmowego. Nawet na głównej stronie ich jest, że termin odwołany i jeszcze nie znają nowego. Mam konto i aby grać muszę zapłacić. Więc gdzie to free?
Ivellios Mirimafëa - 2010-09-16, 21:36
:
Oooo teraz wchodzę i widzę, że tylko Free Trial... rotfl, ale grać się da, bo sobie gram, Maryen też mogła.... no teraz to nie wiem... ja mogę grać... więc ciężko mi powiedzieć... pobrałem sobie grę i mam konto, to mogę grać... nie bardzo rozumiem ich :D No to trzeba poczekać, dziwne przyznaję!
Maryen - 2010-09-16, 22:04
:
Ive bo my zostaliśmy wybrani... :P Bo Rada ma przywileje.. i wtyki :D
Tinwelin Niestell - 2010-09-16, 22:06
:
To jeśli możesz to olśnij Nas z jakiego linka korzystałeś i ściągałeś darmówkę. Ja ściągnęłam jeszcze jak był niby możliwy 14-trial - stworzyłam konto i nie działało. Ściągałam już niby ftp, instalowałam i zatrzymuje się na "Instaling PMB.exe" i występuje błąd.
Czy po prostu niektórzy mają farta :evil:
Ivellios Mirimafëa - 2010-09-16, 22:10
:
Chyba kwestia szczęścia :/ Ja pobrałem ze strony jak tam było Join Free... przeniosło na stronę z pobieraniem, pobrałem i jest ok. Nie wiem do prawdy jak to działa. Inna sprawa, że trzeba też mieć kontro odpowiednie, moje widać dzięki temu że jest z beta testów ma przywileje. A że jeszcze nie udostępnili to się nie dziwię, bo nadal mają błędy :?
Anonymous - 2010-11-08, 17:47
:
Mam pytanie czy gra ktoś we Władce Pierścieni Bitwa o Śródziemie?