Forum Bractwa Rivendell

Plac Grodu [Dziedziniec] - Gry, gry, gry

Ivellios Mirimafëa - 2010-11-08, 20:02
:
Na pewno jak przeglądniesz ten temat, to zobaczysz kto. Ja grałem, ale dawno przestałem, z resztą teraz czasu nie mam nawet na LOTRO czy cokolwiek innego :( Zasadniczo swoje zdanie na temat Bitwy... już tutaj wyraziłem i nie było zbyt przychylne ;)
Anonymous - 2010-12-12, 19:24
:
Ja polecam bardzo fajną gierkę pt ,,terra militaris'' http://www.youtube.com/watch?v=3FbKnJPgSQI http://www.youtube.com/watch?v=qCtsuL6YyjA
Ivellios Mirimafëa - 2010-12-27, 08:23
:
No no... nie powiem. Gra wygląda ciekawie na filmach. Musiałbym spróbować zagrać, żeby wiedzieć, czy jest warta świeczki. Jednak już na filmie widzę, że to całkiem ładnie przygotowany RTS, w klimatach, które zawsze do mnie docierały. Może spróbuję w wolnej chwili.

Eruanno, ty w to grasz, to możesz mi pewnie powiedzieć, jak tam wygląda np. współpraca między graczami? Da się wchodzić w jakieś ciekawe sojusze etc.
Anonymous - 2010-12-27, 14:09
:
Niestety za dużo Ci nie powiem, ponieważ grałam w to dwa miesięcy temu. W sumie tak są sojusze, ale najlepiej jak sam sprawdzisz, bo może się coś tam pozmieniało.
Ivellios Mirimafëa - 2010-12-27, 14:14
:
A jak wyglądała kwestia budowania? Stawiam coś i czekam, aż się zrobi przez 2h, czy jednak bliżej tej grze do normalnego RTS'a?
Anonymous - 2010-12-27, 14:18
:
Budynki stawia się dość szybko ok 5 do góra 20 min jeżeli dobrze pamiętam.
Ivellios Mirimafëa - 2010-12-27, 14:29
:
To trzeba będzie sprawdzić. Dzięki za polecenie ciekawej gry :)
Anonymous - 2011-01-20, 16:53
:
fajna giereczka . http://knightfight.wp.pl/
Tinwelin Niestell - 2011-02-08, 08:49
:
W tym temacie watro by wspomieć o nadchodzącym kolejnym tytule gry "Lotr:War in the North".

Gra będzię typowym rpg i jak sama nazwa wskazuje będziemy bronić krainy północy w Śródziemiu. Ale co dokładnie ma oznaczać "krainy północy"...trzeba poczekać na grę. Ja osobiście myślałam, że to będą krainy North Downs i sam Angmar...a wyczyałam, że akcja będzie toczyć się też i w Mrocznej Puszczy. Grafika zapowiada się dobra.

Do wyboru tylko trzy rasy : człowiek, elf i khazad. Podobnie będzie z klasami : wojownik, zwiadowca i mag.
Ivellios Mirimafëa - 2011-02-10, 15:02
:
Znowu mag :rety:

No ale nic nie poradzimy. Mam na dzieję, że cała reszta będzie w miarę bliższa realiom. Osobiście, widziałem trailer i wygląda to fajnie. Przede wszystkim dawno nie było mocniejszego tytułu z kategorii zwykłego RPG, gdzie można będzie się pobawić samemu ;) Ostatnimi czasy MMO tak mocno zalewa rynek, że nic innego, dobrego się nie pokazuje. Albo ja ostatnio słabo śledzę rynek wydawniczy ;)
Atnerun - 2014-10-20, 10:30
:
Temat już dawno zapomniany widzę ale moje pytanie się idealnie do niego pasuje.

Kto już grał w Cień Mordoru?

Ja już całość praktycznie przeszedłem i muszę przyznać że gra bardzo mnie wciągnęła. Okazała się bardzo grywalna i jeżeli przymknie się oko na to że twórcy gry chyba trochę za bardzo odbiegli od prawdziwej historii pierścieni i cały świat gry zamknęli w nieco małych lokacjach to gra jest świetna.
Ivellios Mirimafëa - 2014-10-20, 10:32
:
Czekam na jakąś bardziej sensowną przecenę + nowy komputer :)
Atnerun - 2014-10-20, 10:37
:
Ja postanowiłem pierwszy raz wydać na grę więcej niż 50zł, no i możliwości nowego komputera chciałem przetestować (maszyna dała radę :grin: ).
Ivellios Mirimafëa - 2014-10-20, 10:42
:
Jaki masz zestaw sprzętowy? Tak z ciekawości, bo się przymierzam :)
Atnerun - 2014-10-20, 10:54
:
procesor i7 4770k karta graficzna r9 280x, 8GB ramu to z najważniejszych parametrów. Procesor i karta używana z allegro dzięki czemu udało mi się zaoszczędzić sporą kwotę i złożyć mimo to dobry sprzęt. Cień Mordoru pociągnął na ultra ustawieniach :-D