Forum Bractwa Rivendell

Wieża Filozofów - USA Jedyna szansa czy Imperialistyczne Mocarstwo?

Anonymous - 2011-05-29, 21:19
: Temat postu: USA Jedyna szansa czy Imperialistyczne Mocarstwo?
Tak, więc nie dawno mieliśmy wizytę prezydenta USA w naszym kraju. Jakie jest wasze zdanie na ten temat(samej wizyty). Czy uważacie, że polityka USA jest polityczne poprawna? Oraz czy tak samo jest ze stroną moralnej owej polityki? Czy uważacie USA raczej za światowego obrońcę pokoju czy Imperialistyczne Mocarstwo dążące do podporządkowania sobie siłą i pieniędzmi wszystkich słabszych? Czy uważacie, że bliskie stosunki Polski z Stanami i wiążące się z tym większe od nich uzależnienie jest odpowiednie?
Anonymous - 2011-05-29, 21:28
:
Jedno takie moje słowo, że sobie pozwolę napisać.

Czy to właściwe forum aby pisać o sprawach polityki, skoro Forum jest poświęcone tematyce elfów i świata fantasy??

Myślałam,że to jedyne miejsce gdzie polityka nie dotrze, a jednak się myliłam, ale uważam, że to nie własciwy temat do rozmów jak na to Forum. Amen.
Ivellios Mirimafëa - 2011-05-29, 21:33
:
Zgadzam się. Filozofia filozofią, ale dla mnie, nim przeczytałem post Aarien, też to wjeżdżało na kwestie polityczne bardziej niż filozoficzne. Toteż nie zamierzam się wypowiadać. Można stworzyć znacznie lepsze tematy pod kątem Tolkiena, zamiast wrzucać coś, co może być po prostu kontrowersyjne. Nie ma sensu nabijać tu setek postów tematami nie związanymi z forum.