Forum Bractwa Rivendell

Plac Grodu [Dziedziniec] - Wakacje

Anonymous - 2011-06-09, 16:26
: Temat postu: Wakacje
Dokąd wybieracie się na wakacje w tym roku czy spędzicie czas w domku?
Tinwelin Niestell - 2011-06-09, 17:19
:
Wakacje? jakie wakacje?

Jeżeli można zaliczyć 4 dni do wakacji to ja spędzam w tym roku w Lothku ;)
Daeruth - 2011-06-09, 18:06
:
Czas pokaże... Czekam na wyniki z matur po czym będzie wszechobecna i wszechogarniająca radość, albo i smutek... Ano i pracy się szuka.
Anonymous - 2011-06-09, 20:49
:
Hmm...wakacje. To mi się wydaje jeszcze tak odległym słowem. Jakby sesja trwała wieki...
Może w końcu pojechałabym do domku, bo od świąt tam nie byłam. Tak to na razie tyle z moich ambitnych planów na wakacje.^^"
Liadon - 2011-06-09, 23:05
:
ja jak zwykle mam zawalone wyjazdami. w tym roku nawet mam jeden bardziej daleki niz zwylke.
do tego pierwsze praktyki które rozwalają mi plany straszliwie...

jakby tak na to spojrzec z boku to ja mam wakacje cały rok :roll:
Nanatei - 2011-06-10, 15:49
:
Moje wakacje będą bardzo tolkienowskie. :razz: W przerwach między zlotami i innymi takimi, będę zarabiała na nie w ogórkach u Hobbita, jak rok temu. [Szefa nazwałam na własny użytek Hobbitem, żeby milej było pracować, ale on faktycznie ma wiele hobbicich cech: uwielbia chodzić boso (i tępić przy okazji ślimaki...), zajmuje się warzywnictwem, ma bardzo pogodne usposobienie i pisze wiersze (element Bilba). :grin: ]

Wybieram się na Krakon, TolkFolk, Lothlorien i jeśli dam radę - na Ardę. A w międzyczasie może jakiś rajd po muzeach. ;-)
Ivellios Mirimafëa - 2011-06-10, 19:12
:
"jeśli dam radę - Ardę" ?

Co to ma być? Ja ci dam! Ma być na pewno!

U mnie w zasadzie jak u Nanatei jeżeli chodzi o konwenty :P Zobaczymy się w te wakacje 4 razy jeżeli dobrze pójdzie :) Bardzo możliwe, że zahaczę też o Fornost :)

Począwszy od Ardy nie będzie mnie przez dobre 3 tygodnie. Po powrocie ze Zlotu na dwa dni, wyjeżdżam do Anglii i Walii na wycieczkę Elendilionową, po powrocie i kolejnych dwóch dniach odpoczynku mam obóz kulturoznawczy.

Ponadto myślę o małym rajdzie po Polsce, ale zobaczymy. Na pewno Łódź, stamtąd może mały skok do Poznania i następnie do Wrocławia. Możliwe, że połączę to z małym, weekendowym zlotem Bractwa końcem września w Łodzi. Ale to jeszcze będziemy ustalać w lipcu :)

Będzie się działo w tym roku :)
Anonymous - 2011-06-10, 19:20
:
to zapraszam do Grudziadza
Nanatei - 2011-06-10, 21:24
:
Rodzice już nerwowo mają dosyć, jak słyszą, że na TolkFolk pojadę sama i będę samiuteńka spała w namiocie i to przez kilka nocy. :razz:

Dojazd na Ardę to jednak już coś zupełnie innego... Zastanawiam się nad wersją z noclegiem w jakimś schronisku młodzieżowym. Jednakże to szalona odległość, na taką jedną mnie. Nie wiem, czy się odważę na aż takie szaleństwo. :neutral:
Ivellios Mirimafëa - 2011-06-11, 17:55
:
Hmmm nie pamiętam, jak ty jedziesz tam (trasa), ale pogadamy jakoś to może coś wymyślimy :) Mnie też się nie widzi jazda tak na raz całą trasą (choć do tej pory się udawało).

Aarien, trudno by było zahaczyć aż tam :) Ale może wpadniesz do Łodzi w weekend :)
Anonymous - 2011-06-11, 18:03
:
Ivellios Mirimafëa napisał/a:

Ale może wpadniesz do Łodzi w weekend :)

Całkiem dobry pomysł i przy okazji odwiedziła bym koleżankę :)
Tylko daj znać wczesnej co i jak abym sobie weekend zaplanowała :)
Anonymous - 2011-06-25, 13:40
:
No a ja jak się złożyło nieszczęśliwie zostanę przez dwa miesiące w Krakowie miałam jechać na jeden turniej w lipcu, ale znajomy jest zawalony robotą i nie zdąży mi uszyć sukni. :sad:
Anonymous - 2011-07-03, 14:40
:
W zasadzie to pracując na okrągło mogę nazwać tydzień wolnego wakacjami... Marzy mi się najzwyczajniej Zakopane i wszystkie jego uroki ;) Ma ktoś może namiary na tanie noclegi?
Senion - 2011-07-03, 16:20
:
Zakopane jest mocno przereklamowane i przeludnione, a w dodatku nie dostaniesz tam taniego noclegu. Powinnaś poszukać jakiegoś dzikszego rejonu gór, jeśli chcesz naprawdę wypocząć a nie ponapawać się snobistyczną atmosferą najdroższego górskiego kurortu w kraju :P
Anonymous - 2011-07-03, 16:27
:
Ja polecam Rytro...http://www.odleglosci.pl/zdjecia,Rytro,galeria,0.html Jak ostatnio tam byłam kosztował pokój 30 od dnia...