Forum Bractwa Rivendell

Brama Grodu - tutaj zacznij :) - Wszystkiego najlepszego :)

Ivellios Mirimafëa - 2012-05-03, 21:56
:
Niewdzięcznik ze mnie ;) Jeszcze dziękuję Daeruthowi :) Też napisał mi życzenia :)
Anonymous - 2012-05-04, 06:59
:
Co do Daerutha to spieszę złożyć życzenia urodzinowe :-)

Zdrówka, szczęścia, pogody i radości ducha, spelnienia marzeń i wszystkiego naj naj naj :-)
8)
Ivellios Mirimafëa - 2012-05-04, 08:21
:
I ja, w ramach odwzajemnienia i szczerych chęci: wszystkiego, co najlepsze :) Przede wszystkim zdrowia, w zaistniałej sytuacji ;) Sto lat i zaliczonej sesji! :)
Daeruth - 2012-05-05, 17:10
:
Dzięki wszystkim za życzenia :razz: . Hmm... Zaliczonej sesji... Oj przydadzą się te życzenia :mrgreen:
Ivellios Mirimafëa - 2012-05-11, 10:00
:
W końcu udało mi się otrząsnąć po niedzielnym szoku. Większość ze stałych bywalców wie o co chodzi, ale i tak wyjaśnię dla pełni obrazu.

W weekend odwiedziła mnie Tinwelin, która musiała (jak twierdzi ;) ) osobiście dostarczyć mi prezent urodzinowy. W niedzielę wybraliśmy się na umówione spotkanie z tajemniczymi jegomościami z Bractwa Rivendell. Jednak nie spodziewałem się, że będzie mnie czekało coś tak niewiarygodnego.

Owymi tajemniczymi osobami okazali się Maryen i Olórin. Z tego co się domyśliłem, planowani byli też inni, ale niestety choćby biednego Daerutha rozłożyła choroba (mam nadzieję, że teraz już się ma doskonale ;) ).

I na tym nie koniec. Spotkaliśmy się ostatecznie w Media Aetas, choć pierwotnie plan był napadnięcia na mnie w domu. Jednak nie wiedząc co się święci na wszelki wypadek poprosiłem o spotkanie w mieście. Tam też otrzymałem co następuje, w kolejności jaka następuje:

- Zwój z życzeniami urodzinowymi od całego Bractwa przygotowanymi przez Dom Złotych Piór - pismo na nim zaiste idealnie kaligrafowane ;) (dobrze, przyznajmy, że to druk :P ) - piękne życzenia, które okazały się wspaniałym wstępem do uroczystości.
- Kwiaty z papieru (dobrze mówię, że to papier?) w kolorach herbowych Bractwa ułożone w koszyku z dołączonym liścikiem życzeniowym zapisanym tengwarem (dzięki umiejętnościom Olórina :) ). - niejako praca Domu Bardów :)
- Prawdziwą Parma Hereno Nalmiristo - Księgę Bractwa Rivendell - album zdjęć Bractwa pięknie oprawiony w drewno z wykonanymi na okładce Herbem Bractwa oraz napisem w tengwarze "Parma Hereno Nalmiristo"... wewnątrz, niektórzy spiskowcy zamieścili także po drugiej stronie kart ze zdjęciami swoje życzenia i podziękowania dla mnie. Łezka w oku się kręci :) Piękna rzecz, piękna pamiątka... Dziękuję już tu!

I w końcu Władca Paczki - film specjalnie przygotowany na tę okazję. Biorący udział w spisku nakręcili swoje części filmu samodzielnie, a następnie całość została misternie zmontowana. I choć mógłbym oczywiście mieć zastrzeżenia do jakości itepe itede, to od razu powiem, że zupełnie mnie to nie interesowało. Gdy zobaczyłem pierwsze sceny, od razu mi opadła szczęka i... nie mogłem jej pozbierać. Niezwykły pomysł, niezwykłe wykonanie, zgranie i talent osób z Bractwa (teraz nie wymigacie się i niecnie to wykorzystam :twisted: ). Wspaniały materiał, który trudno będzie przebić i zapomnieć zarazem.

Do niego 3 dodatkowe materiały: życzenia, bodaj wpadki oraz jeden materiał specjalnie przygotowany z Aarien, która nie wiem ile butelek wina wypiła przy okazji kręcenia materiału, ale wygląda na to, że wiele :P

Jesteście niesamowici. Nie mogłem się spodziewać tak wspaniałego pomysłu. W życiu bym nie odgadł. Zaskoczyliście mnie i daliście mi też wiele sił, by iść dalej.

Daeruth najlepiej to zrozumie: jesteście moją gildią, moim Fairy Tail. Razem jesteśmy siłą, której nikt i nic nie może przezwyciężyć. Cieszę się, że jesteście tymi osobami, na których można polegać i które zawsze będą gdzieś obok. Nie koniecznie fizycznie, ale duchem.

Olbrzymie: HANNON LE!

I na koniec mała myśl. Przyjaciółka, gdy usłyszała o waszym pomyśle rzekła: Zazdroszczę Ci przyjaciół...

Ja pomyślałem wtedy: Zazdroszczę sobie swoich przyjaciół.

Niech Wam się wiedzie jak najlepiej. Jesteście prawdziwie spadkobiercami Eldarów. Nie umywają się do was wszyscy ludzie tego świata razem wzięci. Obyście nigdy z tej drogi nie zeszli.
Tinwelin Niestell - 2012-05-11, 11:52
:
:brawo:

Jak widać Ive nadal jest w szoku...koszyczek z kwiatami jest od Domu Rysowników ;)

Dom Bardów również coś przygotował dla Mistrza, ale jak już mówiłam w minioną niedzielę wszystko dokona się, jak "odnajdzie się to co zamknięte jest na ten niepozorny maleńki kluczyk".

I może może ... producent Hereno Nalmiristo wypuści na rynek kolejne epizody ;)
Ivellios Mirimafëa - 2012-05-11, 14:19
:
Aaaa... no oczywiście, że Rysowników... myślałem tak, a napisałem inaczej xD

Produkcje Heren Nalmiristo są niesamowite :)
Anonymous - 2012-05-11, 15:34
:
:grin: :grin: :grin:
Daeruth - 2012-05-11, 19:24
:
Fairy Tail mówisz... :mrgreen: . Chyba wiem co masz na myśli. Choć na Makarova to mi raczej nie pasujesz xD. Ale to tylko takie tam...
Nanatei - 2012-05-11, 20:05
:
Po przeczytaniu, włączyło mi się w głowie takie wzruszone westchnienie publiczności, wzięte z serialów komediowych. :mrgreen:

Ivet, Ty się nie troskaj.
Jeszcze nie jeden raz damy Ci się w taki i owaki sposób we znaki.
O, zobaczysz... :>
Ivellios Mirimafëa - 2012-05-11, 21:27
:
Daeruth: może prędzej taki Gildartsu (vide: głos w spocie ardowym i ten gniew :P ). Ewentualnie pełen piorunów Laxus (szczególnie jak się nie słuchacie). A może taka męska odmiana Erzy... mam wrażenie, że to ostatnie chyba najbliżej ;) I'm all fired... xD

Ja się was boję po tym wszystkim... ale dokopać też mam ochotę :P
Anonymous - 2012-05-12, 13:19
:
Dokopać? Nam? Za co?
Anonymous - 2012-05-15, 14:24
:
Życzenia urodzinowe przesyłam Elvindze Istimo.

Wszystko co piękne i upragnione,
niech w Twoim życiu będzie spełnione.
Niechaj szczęście zawsze Ci sprzyja.
To co złe z daleka omija.

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz polewaj.
Wielu powodów do radości,
dni bez chmur ale za to pełnych radości.

Winszuję, winszuję i winszować nie przestanę, póki flaszki nie dostanę \:D/
Anonymous - 2012-05-31, 06:31
:
Dla Zwierzchniczki Domu Rysowników
ślę oto dziś życzenia!

Szczęścia, zdrowia, pomyślności i radości!
Dużo uśmiechu, pogody i radości ducha w tym zwariowanym i zabieganym życiu.

No i jeszcze 100 lat!! 100 lat!! 100 lat!!!

:-)
Thoron - 2012-05-31, 18:09
:
Wszystkiego co najlepsze, spełnienia najskrytszych marzeń i dużo radośći każdego dnia! ;)