Forum Bractwa Rivendell

Scholars of Tolkien - WrocTolk #7

Olórin - 2013-02-07, 17:12
: Temat postu: WrocTolk #7
Hei, Planuję WrocTolka przywrócić do życia (teraz będzie WrocTolk Biały :gandalfw: ).

Tak czy inaczej:
1. Jeżeli w tamtym okresie (luty/marzec) będzie miał ktoś, kto chce być obecny jakieś wielkie zobowiązania wobec sił potężniejszych od niego, uniemożliwiające przybycie. Niechaj da mi znać, abym mógł wybrać taki termin, którego to zobowiązanie nie będzie dotyczyło.
2. Piszcie kto chętny aby przybyć!
3. Najważniejsze: poszukuję osób chętnych do wygłoszenia drobnej wypowiedzi na tematy okołotolkienowskie! Chętnie zobaczę jakiś temat do dyskusji. :tb:

Niebawem ogłoszę to dla reszty świata, termin ogłoszę mniej więcej 2 tygodnie przed:)
Vendea - 2013-02-07, 20:44
:
Niestety nie przybędę. Limit wyjazdów przedmaturalnych został wyczerpany na Sylwestra.
Olórin - 2013-02-11, 10:51
:
Mam już jedną prelegentkę na WrocTolk :ent:
Olórin - 2013-02-23, 17:08
:
Uwaga uwaga chciałem ogłosić termin kolejnego WrocTolka, czy tez SoTka na 8 marca, czy ktoś ma sprzeciw? Bo to ostatnia szansa :ent:
Olórin - 2013-02-25, 20:19
:
Uwaga! SoT #7 już czeka:)

Miejsce i termin:
Spotkanie odbędzie się zwyczajowo w Miodosytni. O godzinie 18:37 zbieramy się pod pomnikiem A. Fredry i po kilku minutach udamy się do Pubu.

Tematy:
Na to spotkanie mamy zaplanowaną prelekcję:

W dalszym ciągu chętnie przyjmuję propozycje tematów do dyskusji lub prelekcji na spotkanie.

Potwierdzajcie obecność na facebooku

Zapraszamy!