Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Miłość
Autor Wiadomość
dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2012-12-22, 21:28   

Jeżeli mogę dopowiedzieć, to czasami, wręcz rzadko, wręcz, sam nie wiem.... wręcz nie rozumiem, tego co napiszę poniżej!!!!
Ale to coś potrafi, tak nagle i niespodziewanie zabłysnąć niczym supernowa i tak oświetlić własne istnienie, że człowiek, pomimo wydawałoby się ustabilizowany, zaczyna gubić własne istnienie, a jego własny sens, który wydawało się, że gdzieś jest ...dopiero nabiera sensu!
Bo okazało się, iż nawet sam nie wiedział ( no gdzieś tam podświadomie marzył! ), że czekał i znalazł, że niczym błądząc we mgle udało mu się dojrzeć i zaznać, poczuć, że to właśnie to! Na co czekał całe życie!

Wiem wydawać się może, że to bajka!
Czasami mnie też taka myśl nachodzi, ale... bajki są tylko..w bajkach! ;)
A życie snuje się swoimi brutalnymi prawami!
I kiedy ktoś z Was przez moment dostrzeże, że to jest to właśnie.... nie przegapcie! Bo............................. bo!

No chyba, że ktoś wierzy w zaświaty, no te „poświatach”! :) ))))))

Jeżeli spotkacie kogoś i kiedy pomyślicie o tej osobie, i nagle znajdujecie się tam, gdzie chcielibyście być zawsze, a nigdy nie było i wydawało Wam się, że nie będzie dane, tylko w marzeniach... to czyli cóż to jest?

MH...

Pozdrawiam serdecznie z „Krańca Świata”, bo w sumie jestem tu często duchem, ale pisarsko odlegle! ;)

:tb:

Odpowiedz do tematu