Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kram Melnira
Autor Wiadomość
Pixie
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-27, 12:50   Kram Melnira

Witajcie :mrgreen: Dawno mnie tu nie było (nic nie pisałam, co nie oznacza, że nie czytałam) i postanowiłam się odezwać. Nie chcę tego nigdzie zaszufladkować, bo chyba przepadłoby od razu... Pomyślałam, że tu możecie ewentualnie dzielić się opiniami i zadawać pytania w konkretnej sprawie. Tymczasem ja przedstawiam wam Bartka i Filipa, moich znajomych - dwóch bardzo zdolnych, obdarzonych niebywałym talentem i wyobraźnią młodzieńców. Klimaty średniowieczne, fantasy, cyber/steampunk, LARP/RPG a także gadżety (nawet meble) w stylu BDSM - to ich specjalność.

Jak piszą sami o sobie: "Naszą specjalizacją jest tworzenie w pełni użytkowych i trwałych przedmiotów. Wykorzystujemy stare, często zapomniane techniki sztuki kaletniczej, rymarskiej i jubilerskiej, przez co każdy wykonany w naszej pracowni egzemplarz jest w pełni dopracowany i wyjątkowy. Klienci mają wpływ na sposób i styl wykończenia. Wspólnie ustalamy gatunek i kolorystykę skóry, sposób zdobienia oraz rozmiar. Nasze wyroby kierujemy do ludzi, którzy mają wyrafinowany gust, poczucie estetyki i szeroki wachlarz upodobań. Na specjalne zamówienie przedsiębiorstw oraz osób prywatnych wykonujemy najbardziej wyszukane projekty. Przyjmujemy również zamówienia hurtowe. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą - dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością."

Nie stosują "chamskiej" reklamy, wieść o nich wędruje z ust do ust, więc jako osoba z ich "kręgu" postanowiłam udzielić im wsparcia. Zachęcam do przejrzenia ich oferty, jest bardzo klimatyczna. Znajdziecie tu wiele unikatów (masówka - stop), w każdą rzecz włożone jest mnóstwo pracy i uwagi. Jako, że jest to rękodzieło - właściwie każda sztuka, jaka wyjdzie spod ich rąk jest jedyna w swoim rodzaju. F&B pojawiają się na wielu ważnych imprezach i targach (nawet turniejach rycerskich) w kraju. Może ktoś z was widział już ich pachnący skórą - otoczony aurą magii i przygody kram? Zapraszam w ich imieniu na:

http://krammelnira.pl/ oraz http://www.facebook.com/p...209422972425982

collingwood
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 10:15   

zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. :razz:

Brethil
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-11, 13:33   

Ceny też są ładne, nie ma się co oszukiwać :D

Erufaeleth 
Gość władcy Niedźwiedzi

Plemię: Dúnadan
Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2013-03-11, 17:03   

Warto poprzeglądać choćby w celu znalezienia inspiracji (jak ja).

Brethil
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-12, 16:52   

No dokładnie, zainspirować naprawdę mogą :)
Zwłaszcza ta .... Lucjana z Underwold-u bardzo fajnie zrobiona :)

Odpowiedz do tematu