Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Władca Wiosenny
Autor Wiadomość
Meliel 
Po powrocie do Bag End

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 8 Lothron 282 (I)
Wysłany: 2014-05-19, 11:09   

Ven, zazdroszczę spostrzegawczości :mrgreen:

http://www.marysia-bijou.blogspot.com/

Meliel 
Po powrocie do Bag End

Narodziny: 8 Lothron 282 (I)
Wysłany: 2014-05-21, 08:40   

Raz, zdjęcie mnie z krzesła powaliło :brawo:

http://www.marysia-bijou.blogspot.com/

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-18, 19:30   

No już w prawdzie lato macie jakieś plany wakacyjne? :mrgreen: ja mam przede wszystkim turnieje i pojadę w tym roku na jakiś konwent ale który nie zdradzę. :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2015-05-11, 06:26   

Wiosna! Ludu Rivendell, wiosna przyszła!

Pylenie kwiatków, bzyczenie pszczół i oczywiście skoki temperatur jak nienormalne. A jednak... to chyba najpiękniejszy moment w roku. Co tam porabiacie? Co oglądacie i czytacie?

Krakowskie Smoki wydały pierwszy numer Smokopolitana - fantastycznego zina. Pierwszy numer poświęcony głównie wychodzeniu z szuflady i pierwszych publikacjach. Jeżeli myślicie o pisaniu książek, to powinniście się przyjrzeć tekstom z tego wydania. Są dostępne za darmo online, ale za 5 zł można dostać papierową wersję, więc polecam!

http://krakowskiesmoki.hi...l/smokopolitan/

Z innych ciekawostek. Wiosna w pełni, ale trzeba coś zaplanować na wakacje. A tu dla niektórych pojawi się pewnie ciężki orzech do zgryzienia, bo termin Ardy jest tak dobrany, że pokrywa się z wyjątkowym, jubileuszowym XXX Polconem w Poznaniu. I teraz... gdzie tu pojechać? :hmmm:

A już coś tam nieoficjalnie nt. Polconu się dowiedziałem i ma się pojawić ktoś... nie mogę zdradzić kto, ale chrapka jest duża! Szczególnie w związku z tym, że to Polcon!

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Findecáno 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2015-05-11, 17:35   

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
Pylenie kwiatków

No pewnie Yavanna mnie tak lubi że przez to pylenie raz na pół godziny zarzywam krople do nosa by się odetkać :balrog:

bzyczenie pszczół

To akurat na +. Beorn się cieszy i ja też-w końcu miodek :tb:

i oczywiście skoki temperatur

I oczywiście = że będę się jeszcze więcej pocił przy chodzeniu po górach. Czemu temperatura nie może się zatrzymać na tych 18? :(

A już coś tam nieoficjalnie nt. Polconu się dowiedziałem i ma się pojawić ktoś... nie mogę zdradzić kto, ale chrapka jest duża! Szczególnie w związku z tym, że to Polcon!

Nie wiem czemu ale celuje że to Martin (to ten od Pieśni Lodu i Ognia tak?). Jak duże chrapka duża no to cóż...i tak pewnie się mylę

Co oglądacie

Kolega mi pokazał one piece. I od tamtego czasu staram się go prześcignąć ponieważ on uwielbia zdradzać co się stanie dalej np. rozmawiamy o Ace i on co? ''A ty wiesz że on umrze'' :balrog: :balrog: :balrog: :balrog: :balrog: :balrog: :balrog: :balrog: . No po prostu szału wtedy dostaje. Na szczęście jeszcze tylko jakieś 30-40 odcinków i go prześcignę. Wtedy zwolnie z oglądaniem tego

i czytacie

Ostatnio trafiłem w bibliotece ''Malowanego człowieka'' i jak na razie czyta się dobrze. Co mnie troszkę smuci bo nei ma kolejnych części w bibliotece :( . I jeszcze Zaginiona Księga Strażnik i Tropiciel. Nawet fajnie mi się to czyta mimo że sporo osó które znam to te książki krytykują że nudne że już było że takie dziecinne (apropos mówią one że Silmarilion jest dziecinny :sciana: ) itd itp.

trzeba coś zaplanować na wakacje

Na początek góry. Potem może góry. Po górach być może wybiorę się w góry. Wokół będą góry I całe moje życie w górach. I dla odmiany może w przerwach się biologii pouczę-matura za rok a smoka tego trzeba w końcu ubić

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2015-05-11, 19:04   

Findecáno napisał/a:
Kolega mi pokazał one piece. I od tamtego czasu staram się go prześcignąć ponieważ on uwielbia zdradzać co się stanie dalej np. rozmawiamy o Ace i on co? ''A ty wiesz że on umrze'

Nie no dzięki...

Na szczęście nie pamiętam kto to :P
A może jednak ehh...

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Odpowiedz do tematu