Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy serwer
Autor Wiadomość
Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2016-03-06, 18:52   

Myślę, że samo forum po aktualizacji do phpBB3 zostanie przeze mnie wyłączone do pisania, ale do czytania będzie nadal dostępne. Wszystkie posty będą na forum nowym tak samo dostępne, jednak ze względów historycznych - tak długo jak technologia nam pozwoli - będziemy stare forum udostępniać do wglądu.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2016-03-14, 21:53   

Cytat:
Wszystkie posty będą na forum nowym tak samo dostępne

Tak dla jasności, czy dobrze myślę: to forum będzie jedynie do wglądu, a na nowym będzie ta sama zawartość + to, co będziemy pisali dalej?

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2016-03-18, 22:46   

Tak. Właściwie nie wiem na ile będzie ono do wglądu, bo to zależy od tego, co na nowym się uchowa. Ostatecznie nowe będzie miało dokładnie tę samą zawartość, co obecne. Ale póki możliwe utrzymam je do odczytu dla osób bardziej nostalgicznych :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Odpowiedz do tematu