Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Władca jesienny czyli Wasze dysputy o szkole i deszczu
Autor Wiadomość
dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-09-02, 21:32   

Kolejny dzionek! ( na marginesie drugi dzień wojenki drugo światowej! - ile było przed i będzie po...... to szczególik! :mrgreen: ! Polska to dziwny....egzotyczny kraj ....jak mówił nasz najsłynniejszy podróżnik, po zapomnianym Tony Haliku, czyli pierwszym podróżniku socjalistycznej niedemokratycznej Polski! ( Tony.............. \:D/ szkoda, że nikt o Tobie nie pamięta, bo ja........kocham Twoje poróże i przygody! A pan Friedman...........) i to w miarę pogodny! Słonko ...częściowo wakacyjne i nie........świeci z entuzjazmem lata! Tak....bo lato jeszcze się nie skończyło i cieszmy się ostatnimi promienkami słonka! :brawo:
Cóż................... W.P. na Polsacie........... Bracia W. mnie olali, czyli chyba nie wydadzą nowej edycji W.P.???!!!!! :shock: I w ogóle....... shocki klocki! A "Forumowicze zasnęli snem.......... Zimowym! A tu jeszcze bocianki latają! Czyli............ pełnia ogórkowego lata!!1 :sciana: :-({|= \:D/ :brawo: :rety:

:sciana: :-({|= :sciana: :hmmm: :obrazony: :strach: :shock:
04.09............. ogórki już ............ zaprawione :mrgreen: , czekają na półeczkach, więc mała szansa aby zgniły! No chyba, że ktoś im pomoże! :twisted: Oczywiście w konsumpcji! :evil:
Wszystkim, którzy rozpoczęli Nowy Roczek szkolny......życzę powodzonka - oby pan "G " ( załoga G!!! ) Was nie utopił we wszystkich obietnicach i miłego czytania lektur! Ponoś mają wrócić te najbardziej patriotyczne, czyli......współczuję! :rety: I macie radzieckie wspominki ( czytaj spędy kinowe w moich czasach ) "Jak hartowała się stal" i wiele wiele innych cudownych obrazów......tak, to "droga przez mękę", a że był " Cziełowiek amfibia".... to jakoś może popłyniecie!!!!!!!!!! :chory: \:D/ :roll: :mrgreen:

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-05, 21:30   

dziki napisał/a:
Wszystkim, którzy rozpoczęli Nowy Roczek szkolny......życzę powodzonka - oby pan "G " ( załoga G!!! ) Was nie utopił we wszystkich obietnicach i miłego czytania lektur! Ponoś mają wrócić te najbardziej patriotyczne, czyli......współczuję!

Nie dziękuje ;-)
A pan G to chyba zdziebka przesadził :cry: Właśnie się dowiedziałem od swojej polonistki, że na maturze ustnej z polskiego nie ma być nauczyciela który mnie uczy :shock:
Jednak jeszcze nie wiadomo w 100% jak to będzie ale już mi się to niepodoba :?

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2006-09-06, 16:06   

Bardzo mi się nie uśmiecha to, że teraz jestem w szkole, bo ten fakt z każdą chwilą zbliża mnie do zmiany szkoły, co w konsekwencji zmusza mnie też do zmiany klasy... A ja tego bardzo nie chcę, bo naprawdę w I klasie się nie spodziewałem, że nasza klasa tak się zżyje... Źle bardzo...

No i jeszcze exam gimnazjalny w kwietniu, co w naszej szkole wiąże się w sumie z ponad 40 zapowiedzianymi sprawdzianami (i nie liczę kartkówek...)
To będzie katorga...
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 15. Lótessë 987 (II)
Wysłany: 2006-09-06, 18:27   

Elun, spokojnie...znając pana G. to nie należy się przejmować :P Zresztą jak ja byłam w maturalnej, to też takie różne newsy nam mówili i prawie nic się nie sprawdziło :D

Potrafię być wredna i nic Ci do tego!

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 20:08   

Ja mam nadzieję, jednak nie jest przyjemnie tego słuchać :?

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2006-09-06, 20:21   

Hehe...nieprzyjemnie to będzie, jak zacznę odliczanie do Twojej maturki :twisted: Będzie zemsta za moją maturę i za to jak mi dokuczałeś :P

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 20:59   

Elvinga napisał/a:
Będzie zemsta za moją maturę i za to jak mi dokuczałeś :P

Ja wcale nie dokuczałem ;-) tylko przypominałem :mrgreen:
Ale przyznasz, że wspierałem Cię mentalnie ;-) hehe...

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-09-06, 21:01   

Szkoła to ......szkoła! I szkołą być powinna! Ale mniejsza ............ Pogoda już jesienna i czas szykować się do zimy!!!!! tak znowu spadnie śnieżek i.... chwycą mrozy! I tu apel do Elfów i Krasnoludów i.....! Przywoźcie drzewo do kominka!
A tak na marginesie Polsatek powtarza " Obcego"! Cudny filmik i może już niedługo zobaczymy piątkę! Oby, bo nawet Alien & Predator na swój sposób ( poza paroma kretyńskimi scenami! ) nie był zły! A Bracia W. dalej milczą więc gdyby ktoś chciał to na " Amazonie" - tylko trzeba sprawdzić region! - są dostępne! To można zamówić W.P.! Niestety bez tłumaczenia! I tu kłania się rzeczywistośc 4 Rzeczy ....... Pospolitej...- a jakże nadwyraz pospolitej, wręcz zaściankowej!.... Sraczkowej! kolejnych braci ale tym razem "K" jak "K...pip......" I tyle w dzisiejszych ogórach! :cii: :fiufiu: :hmmm: :mrgreen:

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-06, 21:24   

dziki napisał/a:
Pogoda już jesienna i czas szykować się do zimy!!!!! tak znowu spadnie śnieżek i.... chwycą mrozy!

Brrrrrr...... :sad: nienawidzę jesieni, a w szczególności zimy. Jedyny pożytek z tego że fajne święta są wtedy ;-)

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-09-06, 21:42   

Tak, tak.... Wszystkich Swiętych i umarlaków........ :mrgreen: Dobra ...wiem, że chodzi o Gwiazdeczkę i N.R. 2007! Ale jesień...jest cudna....złocista i lubię jesień! W Lothku liście brzóz lecą jak złote płatki śniegu, a ich szum to..... czasami nawet nie słucham CD-ka, tak jest miło i........ to słońce późno zachodzące, a i księżyc częściej wita na tarasie! \:D/

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2006-09-07, 21:33   

Dziki, chyba miejscówki Ci się, za przeproszenie, pomyliły! Jakim cude listki w Loth mogą spaść na jesieni?
Excuse mois?
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-09-07, 22:14   

Wiesz Sen........ Ja wiem co mówię! To Ty nie wiesz co.......... Szkoda, że nie zauważyłeś!!!!!! :mrgreen: A było to widoczne!!!! I to..... mh...... szkoda!!!!!
Cóż...............................!

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-10, 19:53   

Sen...coś nie udało Ci się zabłysnąc :lol: ...może innym razem ;-)
Ale cisza się tutaj zrobiła :shock: Trza coś zrobić....no zróbcie coś :mrgreen: hehe...

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2006-09-10, 19:56   

Ekhm...o co Ci chodzi z Senem?

A co do drugiego to: ROBIę COś :P

Ale faktycznie...cicho tu i nudnawo się robi

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-09-11, 20:33   

Hejo.... ajo.... "psy synajo" - Ci co oglądają "Przystanek Alaska" ( ja jestem fanem i moim niespełnionym marzeniem jest mieszkać w......) to będą wiedzieli! Ale ogóry chyba umrą śmiercią naturalną!! Jeśli tak....to niech!!!!! Właśnie słucham MP3 zespołu Kofeina i....no, no!!! Nieźle! Ale..... nie spotkałem w wakacyjnym zgiełku nikogo podobnego do postaci z W.P.! Chociaż muszę Wam powiedzieć, że kiedyś pracowałwm z gościem, który - nie przypominał! - wizualnie jakby zapuścił większą brodę to mógłby zastępować Gandalfa!!!! A głos miał ( no ma, bo jeszcze żyje! ) jak ...nie to był Gandalf! I właśnie mam w planie podjechać do niego i zrobić mu fotkę i..... sami się zdziwicie!!!! :shock: :-({|= \:D/
Ale na marginesie ...to ...już zostało to zauważone!!!! Trochę smutnawo na ......forumku!!!! Cóż....ten rok szkolny musi być dla Was bardzo cięzki!!!~!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu