Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-08-19, 08:36
Nowy wygląd strony Rivendell

Czy podoba Ci się nowy wygląd Rivendell?
tak, bardzo!
80%
 80%  [ 4 ]
tak, całkiem niezły
0%
 0%  [ 0 ]
tak samo jak poprzedni
0%
 0%  [ 0 ]
niezbyt...
20%
 20%  [ 1 ]
w ogóle mi się nie podoba
0%
 0%  [ 0 ]
nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-04, 22:51   Nowy wygląd strony Rivendell

Jak oceniacie nowy wygląd Rivendell? Podoba Wam się on, a może woleliście któryś z poprzednich? Czekam na Wasze głosy i opinie ;) także na takie, co można jeszcze w nim poprawić :)

Ankieta trwa 7 dni.

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-11-06, 09:39   

Uważam, że ta zmiana jest bardzo na plus naszemu rivendell :) teraz tylko czekać na nowe kodowanie (kłopot wynikł z przyczyn opisanych w innym temacie)...

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-06, 11:17   

Ja opiszę nowego layouta strony jednym przymiotnikiem:
BOSKI!! :mrgreen:

Tinuviel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-07, 14:28   

Bardzo mi się ten aktualny wygląd podoba, ale poprzedni bardziej mi się podobał. Ale jak się do tego przyzwyczaję to możliwe, że zmienię zdanie :)

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-07, 21:48   

Tinuviel, może mogłabyś sprecyzować co konkretnie Ci się bardziej podobało w poprzednim layu? Może uda się to poprawic :)

Tinuviel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-08, 18:07   

No więc w tym poprzednim bardziej podobało mi się to, że był taki jaśniejszy, weselszy. Ale tak jak już pisałam - jak się do tego przyzwyczaję, to pewnie tak samo będzie mi się podobał, albo nawet bardziej :) Bo np. jak teraz patrzę, to już bardziej mi się podoba niż wczoraj. To jest u mnie kwestia przyzwyczajenia się :D Więc się nie martw, że coś jest nie tak, bo jest na serio super. Tylko to zdjęcie u góry tak średnio mi się podoba.

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-11, 08:13   

Aha, to jak tak, to w porządku ;) Trudno znaleźć dobre zdjęcie lub ilustrację Rivendell, więc ten nasz banner u góry jest i tak ładny ;)

Tinuviel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-12, 16:13   

No więc moje przewidywania się sprawdziły - właśnie stwierdziłam, że aktualny wygląd stronki jest ładniejszy od poprzedniego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-12, 18:50   

Ja lubię ciemną kolorystykę, więc nie przeszkadza mi to... Wręcz przeciwnie :D Nowy lay jest piękny, ładniejszy od poprzedniego :D A piszę to dopiero teraz, bo również musiałam się do niego przyzwyczaić :P

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-12, 19:46   

Cieszę się ;) Jednak nie ma to jak profesjonalne wykonanie ;)

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-13, 00:57   

Tzn chodziło mi o wykonanie oczywiście ;) Kolorystyka, to tylko wtrącenie i skończyłam temat koloru razem ze słowami "wręcz przeciwnie" :P Ale rzeczywiście zabrzmiało to, jakbym mówiła, że layout jest ładniejszy przez kolorystykę heh. Oczywiście stronka jest profesjonalnie zrobiona i prześliczna :) Tak samo, jak poprzednia, a nawet ładniejsza :)

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-16, 20:29   

a mnie się własnie ten obrazek na górze najbardziej podoba :D

do starego laya mam sentyment i tak pozostanie ehh
a co do nowego to mi się podoba
w sumie wszystko tak samo w nowej oprawie a jednak
profesjonalizm siuper :D

Mistril
[Usunięty]

Wysłany: 2005-11-29, 21:04   

Stary layl był fajny ale bardzo jasny, tu jednak widać że pięknie praca została wykonana ( szczególnie że teraźniejszy kolor przypomina leśne krainy, a nawet bardziej Rivendell).
Mi się podoba i to bardzo, coś także mi się widzi że w topliście ruszymy :D

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-03, 09:04   

W topliście już jest lepiej, ale tylko dlatego że mocne strony wycofały się przez reklamy :P
Wracając do wyglądu, bardzo się cieszę że się Wam podoba. Może ktoś jeszcze chciałby się na ten temat wypowiedzieć?

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-04, 19:53   

Nie widziałem starej strony ponieważ jestem tu nowy ale wygląd bardzo mi się podoba ;-)

Odpowiedz do tematu