Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:40
Skąd przybywasz?

Skąd się dowiedziałeś/aś o Rivendell
z wyszukiwarki
43%
 43%  [ 37 ]
z toplisty
11%
 11%  [ 10 ]
z linka na jakiejś stronie
10%
 10%  [ 9 ]
od znajomego/znajomej
31%
 31%  [ 27 ]
nie pamiętam
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowań: 86
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
Lórin Féathil
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 15:24   Skąd przybywasz?

Czy pamiętacie skąd sie dowiedzieliscie o Rivendell? Jakim sposobem się tu znaleźliście?

Haldir
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 15:25   

a z toplisty się dowiedziałem :D

Lórin Féathil
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 15:27   

Ja zaś natrafiłem na Rivendell szukając w googlu informacji i elfich językach :)

..::feanin::..
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 15:28   

Właściwie to sobie ot tak z nudów klikałam na kompie szukając różnych rzeczy o elfach i tiak trafiłam na Riv :wink:

Felosial
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 16:08   

Z toplisty. Szczerze to specjalnie tego nie szukalam. Poprostu zainteresowal nie jakis link o elfach, nastepny, nastepny i tak tu trafilam. I w ogole tego nie zaluje :P

amacariel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 16:35   

z tego co pamietam to chciałam wyszukać czegoś o tolkienie i jakoś tak weszłam na riv... potem jakoś tak znów trafiłam na rivendell i napisałam do Fan :P i tak oto trafiłam do starych i dobrych Sindarów w starym i dobrym bractwie Rivendell

koniec bajeczki :D

Crytha
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 16:51   

Ja z nudów pod koniec wakacji szukałam informacji o elfach, którymi byłam wtedy naprawdę zafascynowana no i pierwszą stroną jaka mi się wyświetliła było Rivendell. Znalazłam tam tyle informacji, że siedziałam i czytałam parę godzin, aż w końcu kliknęłam na dział Bractwo. Z tego co pamiętam to miało wtedy zaledwie parę dni... No i jakoś tak żal mi się zrobiło, że w jednym ze szczepów tylko jeden, samiuśki członek, więc i ja się dołączyłam :wink: Ot i koniec historii, .... w dół :)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-05-29, 18:25   

Ja tak jak już mówiłem kiedyś znalazłem strone o Elfach Rivendell w czasie wakacji 2003 (chyba bractwo jeszcze nie istniało) szukając o elfich językach (tak jak Lórin). Dopiero w grudniu tego samego roku wróciłem na poważnie już do bractwa, tym razem wyszukując też na google o elfach tyle że w szkole a nie café ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Kaskandir
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 19:33   

Ja zobaczyłem linka w statusie gg kolegi, zobaczyłem spodobało się i jestem.

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-29, 21:55   

A czemu w ankiecie nie ma opcji "stworzyłam tą stronę"? ;) Mnie by się przydała ;)

Elen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 08:27   

Ja w sumie podobnie jak większość z was szukalam w necie informacji o elfach, wyświetliło mi się jako pierwsze Rivendell. Kliknęłam i troche poczytałam, a potem weszlam na Bractwo i juz z wami zostałam. :wink:

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 13:35   

nio ja siem raczej nie wyróżniam z tego całego towarzystwa :wink:
szukałam czegoś na temat elfickich strojów bodajże i broni
nio i tak przeglądałam przeglądałam...
i znalazłam :D

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-30, 16:18   

Heh...Ja będę oryginalna, bo o Bractwie dowiedziałam się od Ivego.. :) Znałam go już wcześniej...Właściwie nudziło mi się i szukałam ciekawych osób na gg:P No i po dłuuuugim czasie Ive powiadomił mnie o Bractwie itp:) I jestem:) :)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-05-30, 16:23   

Hih... no ale tak przyszłaś w sumie na koniec ;) ... ale warto było, teraz pomożesz tworzyć nam to forum od nowa ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elrondka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-31, 11:09   

Pół na pół :) Szukałam czegoś o elfach na google'u, i trafiłam na toplistę, z której trafiłam na Rivendell :D

Odpowiedz do tematu