Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:40
Skąd przybywasz?

Skąd się dowiedziałeś/aś o Rivendell
z wyszukiwarki
43%
 43%  [ 37 ]
z toplisty
11%
 11%  [ 10 ]
z linka na jakiejś stronie
10%
 10%  [ 9 ]
od znajomego/znajomej
31%
 31%  [ 27 ]
nie pamiętam
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowań: 86
Wszystkich Głosów: 86

Autor Wiadomość
Faolion
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-22, 09:16   

Ja chyba szukałem alfabetów elfów i opowiadań o nich trafiłem w googlah na dwie strony Rivendell i Eldarowie ale bardziej spodobała mi się wasza strona.
potem trafiłem na to forum które bardzo mi się spodobało. :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-08-27, 21:03   

He! Faolin! Tak trzymać! Rivendell to ...fajne miejsce! I....... Warto tu postować! :-({|=

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-27, 22:24   

Witaj Faolionie, oby miło ci się z nami pisało :)
P.S. Dziki, to jest FaoliOn, nie Faolin ;)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2006-10-05, 09:05   

A ja trafiłem tu poprzez znajomych. Podczas ostatnich wakacji Liadon i Senion (i Ignatius chyba też) coś wspomnieli o tej stronie. Po paru tygodniach mi się przypomniało... przez ciekawośc zacąłem szukać... znalazłem ... wszedłem... zarejestrowałem się... i oto jestem!

Nalja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-05, 18:17   

Ja trafiłam tutaj przez Seniona i szczerze powiedziawszy to dziękuje mu za to
Ale niestety mistrzem w znajomości elfów nie jestem. Staram się jak mogę, ale ostatnio bardzo trudne. Ale no cóż jestem i cieszę się, że mogę tu pisać.

Vilgefortz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-06, 18:37   

Ja też nie jestem super znawcą elfów, ale skromnie mówiąc to ogólem fantastyki to juz tak :D trafilem tu bo kiedyś usłyszałem od znajomego o takiej stronie, no i patrze, rzeczywiście strona jest, forum jest, nawet jacys urzytkownicy są :P więc czemu by nie miało być mnie?

Nalja
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-15, 21:32   

Fakt ja mistrzem jestem tylko Historii Sztuki, jak na 3 klasie gimnazjum. :mrgreen:
A fantastykę zaszczepili mi moi rodzice… :brawo: Moja mama uwielbia trylogie Sapkowskiego, a mój tata WP… Jak tu nie brać z nich przykładu
\:D/

Gotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-13, 00:42   

Huh, w sumie to nie zauważyłem że macie tutaj pare stron tych tematów... ^^'''' Czas ponadrabiać zaległości ; ) Zacznę od tego temacika ^^

Elunaraht napisał/a:
Ja o forum dowiedziałem się od Elvingi :) oczywiście był okres próbny zanim podała mi link :P

Hueeeh, ja też dostałem od Panienki Elvingi... mnie co prawda nie pytała o znajomość LotRa... ale był długaaaaśny wykład czego to mam nie mówić, żeby nie miała gnoju o to, że mnie przyprowadziła ^^ A o dziwo ja wcale nie chciałem tego linka... Kto by chciał sam się ładować w gniazdo elfów? ; P

Ale pewnego wieczora... myślę sobie, że wejdę, popatrzę, poczytam... i jak będą jakieś herezje to bez litości zmieszam z błotem ich autora... Tak oto jestem ^^ Co prawda herezji nie było zbyt wiele... ale szukam, szukam : P

Cóż... czy żałuję? Powiem tak...
Jedyne czego żałuję to to, że nie gracie w Warhammera i nie jesteście w mojej drużynie ; P Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć dobre, klimatyczne postaci, a pare takowych tutaj jest ; ) [tak to był kompelement... sam nie wiem co we mnie wstąpiło... załóżmy że tego nie było : P]

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-14, 15:52   

po raz pierwszy bylam tu w 2004 roku ale nie pamietam juz kiedy dokladnie :P o Riv dowiedzialam sie od mojej przyjaciolki Vampirii ktora juz nie jest aktywna i odeszla juz dawno. No a teraz sie zaktywowalam - po jakichs 2 atach ale jednak zas tu jestem :P

Felix
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-09, 21:31   

Mi forum polecił Gotrek... na jakiś czas przed swoim odejściem. To co mówił zachęciło mnie do rejestracji, ale jakie było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem, że Gotrek został usunięty... :shock: Ale miał powód i mu się nie dziwię...
Mimo wszystko jestem tutaj i zobaczę, czy rzeczywiscie to forum spodoba mi się tak jak G myślał że mi się spodoba :)

Finrod 
Jeździec Na baryłce

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Wysłany: 2007-06-10, 10:47   

Ja, korzystając z wyszukiwarki, przeglądałem strony dotyczące twórczości Tolkiena i Rivendell było wśród mniej więcej pięciu najciekawszych.

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-06-10, 15:27   

Felix - widzę, że czytujesz Pratchetta... to fajnie się składa =;

Swojąd rgoą - Gotrek sam zarzyczył sobie, żeby go usunąć. A co to za powód o którym wspomniałeś, j eśli można się spytać?

Anlye
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-18, 17:44   

z google do rivendell trafiłam
wyszukiwując informacji o quenya ;p

to było jakieś dwa lata temu, bodajże, jak jeszcze zapał był przeogromny..uh

nie mam pojęcia natomiast, dlaczego dopiero tak późno odważyłam się zarejestrować na forum. brak odwagi? ;P

Milda 
Porwany przez Gobliny

Plemię: Dúnadan
Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 14 Hísimë 585 (II)
Wysłany: 2012-06-22, 22:02   

To chyba jestem pierwszą osoba, która zarejestrowała się na forum dzięki fanpagowi na fejsie. 8)
I oczywiście przez Iveliosowe KrakTolki. :tb:

Lafea
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 17:55   

Podczas gdy niechybnie ogarnęło mnie szaleństwo hobbita ,który lada dzień miał pojawić się w kinach , na nowo rozpoczęłam swą przygodę z poszukiwaniem wszelkich informacji na tematy związane z Hobbitem , Władcą pierścieni itp. tak oto wchodząc na jedną ze stron natrafiłam na link do cudownego świata Polskich Elfów

Odpowiedz do tematu