Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Grafika]Nasze rysunki
Autor Wiadomość
Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-10-19, 16:37   

O_o ! I to jest kreska którą uwielbiam. Mój ulubiony styl jeżeli chodzi o rysunki z dziedziny fantastyki! :) Duli, jak jeszcze będzie w kolorach zrobiona, to... to ja chyba wydrukuję, albo zamówię czy coś :) Bardzo ładny szkic. Bardzo! :) Pewnie ktoś by się przyczepił tego, czy tamtego, ale oglądałem w życiu dość szkiców tego typu u profesjonalistów, żeby powiedzieć, że to trzyma poziom! :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

legomir
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-19, 18:46   

A moim zdaniem byłoby lepiej gdyby otworzyć kadr bardziej na lewo i w zasadzie to jedyne do czego się przeczepić :)

Duli
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-19, 19:11   

Bardzo miło, że tak myślisz Ive. To są pierwsze szkice wstępne do komiksu który może w końcu zacznę robić o ile znajdę kogoś, kto mi dobry scenariusz napisze ;) . A co do tego to prawdopodobnie będzie w kolorze o ile znajdę trochę czasu.

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-10-20, 09:25   

Hohoo... ale komiks to dużo roboty jest :) Z przyjemnością go zobaczę, jeżeli się pojawi :) Trzymam kciuki Duli! Bardzo mocno :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Senion 
Podróżnik przez Morię

Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2011-10-21, 15:36   

legomir napisał/a:
A moim zdaniem byłoby lepiej gdyby otworzyć kadr bardziej na lewo

Ale tam się kończy kartka, szefie. Gdyby on miał być otwarty bardziej w lewo, to Duli z pewnością by tak zrobiła. A co, według Ciebie, powinno się tam znaleźć? Pusta przestrzeń?
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

legomir
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-21, 16:56   

Zauważyłem, że sie kończy to nie takie trudne, używam nawet dwu oczu, niezły patent, nie?... No niech pomyśle jakiś fragment tła rozszerzający perspektywę i dający poczucie przestrzeni. Teraz wygląda troche jakby miał walnąć o kant kartki... Ale możesz uznać też, że mam łeb zryty działaniem w przestrzeni 3d w programach łeb i po mojemu to najlepiej by było obrócić kamerę i pewnie masz racje... Tylko co? Powiedziałem, że wyglądało lepiej to moje prywatne odczucie i komentuje moje prywatne odczucia, ot taki mam gust. Nie mówię, że praca mi się nie podoba, bo styl podoba mi się bardzo, ale widzę coś co mi do końca nie pasuje i o tym mówię. Zabawy typu to jest ładne, wspaniałe i brak wyrazów będących na pograniczu krytyki prowadzą do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji, a sensem robienia czegoś jest doskonalenie się, dążenie do doskonałości i wydaje mi się, że mówienie co mogłoby być lepiej nie jest zbrodnią. Nie oznacza to co powiedziałem, że nie jestem pod wrażeniem techniki/talentu Duli. Przynajmniej ja tak myśle moze to i naiwne i prymitywne ale moje zdanie.

Senion 
Podróżnik przez Morię

Wysłany: 2011-10-23, 18:56   

Ale po co się tak wznosisz? Zluzuj, bo się rozchorujesz. Nie miałem zamiaru robić Ci docinek i nie odbieraj tego tak osobiście.
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

legomir
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-24, 16:03   

Nie odbieram osobiście, jestem wybuchowy czasem i miałem trudno dzień...

Senion 
Podróżnik przez Morię

Wysłany: 2011-10-27, 09:57   

Bądź uprzejma mnie nie pouczać.

Ithril
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-17, 21:13   

Ostatnio zmieniony przez Ivellios Mirimafëa 2012-02-17, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2012-02-17, 21:17   

No i teraz moje pytanie :) Co to są? Mają tytuł? Podobają mi się proporcje, szczególnie w drugim. W pierwszym chyba za duże oczy. Podoba mi się twoja kreska... takie komiksowe fantasy :)

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2012-02-17, 22:01   

Bardzo ładnie, a teraz Ithril szukaj cytatu opisującego jakąś postać ( może być elfka) i już rysuj do Domu Rysowników coś, w temacie bieżącym !!! :arwen:

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Ithril
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-18, 19:52   

Pierwszy rysunek to w sumie bliżej nieokreślona postać ,a wielkie oczy były zamierzone XD a drugi rysunek to faun :)

Olórin 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2012-02-18, 21:56   

Chyba faunka:) Oczy widać że są zamierzone:) Ive, po prostu musiał się czegoś czepić:P

Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended.

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2012-02-18, 22:04   

,,Fauną" chyba nie do końca jest, bo rogi są ewidentnie baranie, a nie koźle. :grin:
Anatomia jednak ładnie uchwycona.

Odpowiedz do tematu