Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-02-01, 20:04
Wpisywanie sie na Forum i znikanie???????
Autor Wiadomość
Sarus Súrion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 20:37   

Ja niedługo jadę do Grecji na 2 tygodnie więc... nie liczcie mnie jako "znikniętego" :P \:D/ \:D/ :-({|=

Sawassas
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 21:11   

Ja (mam nadzieję) mam dużo czasu do pisania i czytania na forum. Tak więc jeśli ma ktoś mnie dość to niech nie liczy że długo nie będzie widział nicku Sawassas na "Kto jest na forum?" ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: \:D/ \:D/ Nie zamierzam was szybko opuszczać!! :nono: :nono: :nono: =;

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-12, 21:51   

za to ja należe do tych co mało piszą a dużo czytają :P no może się i jeszcze rozkęce ale nie mam zamiaru iść w rozsypke :mrgreen:
ok ok Sawassas badź z nami jak najdlużej :) w końcu im więcej Elfów do gadki tym lepiej :D
może i ja znajde wtedy więcej tematów w których bym mogła się wypowiedzieć O:)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-06-12, 23:37   

Ech... na wszystkich forach tak jest, że większośc uzytkowników stanowią zero i jednopostowcy....

Sawassas
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-13, 15:24   

Razosłav napisał/a:
Ech... na wszystkich forach tak jest, że większośc uzytkowników stanowią zero i jednopostowcy....
Chyba nie myślisz o mnie ! Ja napisałem więcej postów niż 1!

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-13, 15:52   

Raz raczej się wypowiada o tych co są jednopostowcami a nie o tych co nimi nie są i broń Iluvatarze to nie był atak na nikogo O:)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-06-13, 20:34   

Tak! Tak własnie było!
Jeśłi jesteście zarejestrowani na jakimś większym forum to wejdźcie w "użytkowników" i popatrzecie sobie po ilości postów...

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-07-01, 00:24   

Mam nadzieje, że nikt z tutaj obecnych nie będzie mnie uważał za "znikającą" , ale na wszelki wypadek zgłosze się(choż miszczu juz o tym wie)...że mnie nie będzie przez dwa tygodnie.. Jade nad morze..., tam gdzie wzywa mnie elfia natura.. :P a więc żegnajcie kochane elfy! Navaer... będe tęsknić..

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-25, 21:42   

no to ja w końcu jestem. Nie było mnie jakiś czas bom u babci przesiadywała, a tam: ani tv, ani internetu. Ale dało się żyć. Przynajmniej jam opalona :mrgreen: .A potem jak wróciłam to mi się myszka popsuła :/ . Ale teraz jestem z wami z nowu z czego się baaardzo cieszę ;)

Sawassas
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-03, 20:06   

Witajcie ponownie! Sarus oczywiście nikogo nie poinformował że mi się komputer zepsuł! Tak więc pewnie uważacie że znikam... ale to nieprawda! Nie liczcie ze nie wrócę!

PS: Widzę, Gotrek, źe powróciłeś! I ten sam avatar! Nic się nie zmieniłeś.

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-05, 14:52   

Właśnie jutro jadę na obóz językowy do Białowieży. Wracam piętnastego. Mam nadzieję, że się nie napiszecie jak mnie nie będzie :mrgreen: ...tzn. perspektywa całej góry postów jakoś mnie nie satysfakcjonuje ;) . Mam nadzieję, że pogoda będzie ładna. Właśnie taką zapowiadali :P .
NO więc :) Do zobaczenia piętnastego ;)

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-01, 14:08   

pomijając to że rzadko się udzielam na forum, chciałam powiedzieć że zaczynam remont w mieszaniu i z tego powodu na kilka dni będę odcięta od neta ( wszystko zawdzięczam mojej kochanej psince, którą rodzice z austrii przywieźli) O:)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-09-04, 15:48   

Sawassas napisał/a:
Sarus oczywiście nikogo nie poinformował że mi się komputer zepsuł! Tak więc pewnie uważacie że znikam... ale to nieprawda! Nie liczcie ze nie wrócę!
Delfiria napisał/a:
pomijając to że rzadko się udzielam na forum, chciałam powiedzieć że zaczynam remont w mieszaniu i z tego powodu na kilka dni będę odcięta od neta (
Maryen napisał/a:
Mam nadzieje, że nikt z tutaj obecnych nie będzie mnie uważał za "znikającą" , ale na wszelki wypadek zgłosze się(choż miszczu juz o tym wie)...że mnie nie będzie przez dwa tygodnie
Sawassas napisał/a:
Chyba nie myślisz o mnie ! Ja napisałem więcej postów niż 1!
Sarus Súrion napisał/a:
Ja niedługo jadę do Grecji na 2 tygodnie więc... nie liczcie mnie jako "znikniętego

Chciałem powiedzieć, że wychodze do sklepu naprzeciwko po chleb ale zaraz wracam, więc ja wcale nie znikam i nie jestem jednopostowcem, nie kasujcie mi konta, ja wrócę, przysięgam!

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-09-05, 12:40   

Tak naprawdę to byłabym teraz BARDZO nieobecna gdyby nie szkoła i komputery w bibliotece.. Więc jak narazie będę pokazywać się sporadycznie.. ale witajcie ponownie!! :D

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-09-05, 15:39   

Widzę, że mój sarkazm nie do wszystkich dotarł, więc napiszę wprost: ten temat nie służy do tego, żeby usprawiedliwiać kilkudniowe niewchodzenie na forum. Co to jest, sekta jakaś, że trzeba się tłumaczyć z nieobecności? Albo szkoła?
Nie wiem jak długo trzeba być nieobecnym żeby mieć skasowane posty ale na pewno dłużej niż dwa tygodnie, które macie zamiar wyjechać :rety:

Odpowiedz do tematu