Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-02-01, 20:04
Wpisywanie sie na Forum i znikanie???????
Autor Wiadomość
dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2009-03-01, 21:25   

Nic...pozdrawiam z Malej Moravki, krainy wiecznych sniegow, klawiatury made in cz. i krainy spalonego komputera = plyty i procesora brrrrr stad to milczenie :rety: = ale ...dawno nie mialem ponad 100 poscikow do czytania. Tak trzymac. :mrgreen:
Snieg, fajka i kufelek pivka.......

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2009-03-01, 22:49   

Dziękujemy Ci bardzo za pozdrowienia Dziki i również pozdrawiamy!

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Althurin
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-06, 22:21   

Witam ponownie ... dziekuje ze mnie jeszcze nie usuneliscie z forum ...bardzo zaangazowalem sie i stworzylem najpotezniejsza polska gildie capelli w Cabal Online co uwazam za wielki sukces ... na nowo zauroczylem sie elfkami i ta przemila atmosfera

jak powiedziec "tajemniczy blask rozswietlajacy ciemnosci"? kiedys kiedy wymyslalem swoj nick do gry chcialem zeby pochodzil z sindarinu :) i tak sie stalo ...ale to bardziej zlepek dwoch slow wiec pewnie niepoprawny ... bardzo bym chcial poznac poprawny sindarin
bo w zasadzie go nie znam :( a szkoda

bardzo bym chcial sie skontaktowac jakos zeby Was poznac na tyle ile chcecie ... i poprosic o uczestnictwo w zlotach i spotkaniach
podam jak cos nr gg 13009801 lub 7678189 bo czasem jestem w pracy a czasem w domu

pozdrawiam serdecznie

sorki ale zaczne Was nagabywac na GG :P i nie dam spokoju :P

i juz dodaje Was

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2009-03-06, 23:28   

Witaj znowu Althurinie :) Pisz do woli. Potrzeba nam osób aktywnych :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Althurin
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 09:54   

Tylko witasz ? :P No ja myslalem ze mnie tu ugoscicie w swoich skromnych a jakze przeogromnych progach xD oczywiscie dobrze zaplace , nie skapie szczerym zlotem ... jak dawno nie jadlem lembasow i elfickiej strawy ... blakalem sie tyle miesiecy nie spotykajac zywego ducha ... ;)

ludzie , a raczej niesmiertelni:P ale znowu nie moge pisac sam do siebie
moze pora sie poznac :)

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-23, 23:50   

no więc gościmy cię w naszych progach ; )
ja cię nie znam z "wcześniej" ale z chęcią poznam ^^

oj..Arya taka zmęczona, bez duszy ostatnio.
Wybaczcie mi że nie pisze duzo i w ogóle żem zamilkła itp itd..

Arya ma cichy okres życia czy co ja nie wiem. :mrgreen:

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-22, 22:47   

No, mnie moze momentami nie byc na forum zresztą to pewnie widać :neutral: Mam jakieś problemy z internetem, bedę chyba musiał pogadać z tymi z vectry bo siada mi co jakis czas łącze :cry: ale postaram się nadrabiać zaległości:)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-10-26, 19:12   

Mnie ostatnio UPC świruje, ale w czwartek będzie technik i mi to może naprawi. Elrosie, nie poddawaj się ;)

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 21:01   

Poszedłem do nich i było gorąco :mrgreen: ale juz wszystko działa;) musiałem to tylko im dobrze wytłumaczyć, wznawiam aktywność ;-)

Seonaid
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-07, 20:13   

jako nowo zarejestrowany forumowicz najpierw wypadałoby się przywitać:)

jeżeli można, to chciałabym dodać swoją oponie na zadany temat:)

wielu ludzi najdzie chęć kontaktu z innymi, którzy dzielą podobne zainteresowania, ale tak to jest, że praca, szkoła - dosyć prozaiczna i powszechna...ale jest jeszcze inna kwestia, którą zaobserwowałam na innych forach...
niektóre fora istnieją już bardzo długo...niektóre grupy tworzą zamkniętą klikę, która omówiła już wszystkie możliwe tematy, łącznie z tak kosmicznymi, że przeciętny fan nie ma o nich pojęcia..a nie chce znów podnosić starych, omawianych z każdej strony wątków, bo co można więcej dodać, napisać, żeby nie zostać napadniętym, że się powtarza?
Muszę powiedzieć, że przeglądałam dosyć wnikliwie Wasze forum, zanim postanowiłam cokolwiek napisać..na szczęście jest tutaj trochę inna atmosfera niż w kilku innych miejscach (dlatego sie zarejestrowałam)
a jak będzie..zobaczymy jak długo razem wytrzymamy;) :twisted:

Seonaid
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 19:58   

hahaha
no nie mogłam znaleźć tematu "witamy" a nie chciałam pisać bez powiedzenia "dziendobry";)
nie mam nic przeciw, żeby tą część mojego postu przenieść we właściwe miejsce :) bo reszta postu jest jak najbardziej na temat:P

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-04, 10:53   

Witaj Seonaid :) Ja chce przeprosić za braki i nieobecności;p to było niedopuszczalne po powrocie... no ale sesja zaliczona (jakimś cudem :mrgreen: ) i praca załatwiona;p A teraz można pisać do woli:D:D

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-08, 15:28   

Mea Govannen!

Jak dawno mnie tu nie było :( ( Z ręką na sercu przyznaję się, że zrobiłam błąd zapominając na wiele lat o Rivendell :( Bardzo mi z tym źle aż do dziś dnia, kiedy to ponownie zapwitałam do Bram Imladris :)

Jeszcze raz witam Was kochani po wielu latach tułaczki po świecie.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)

Troche potrwa nim na nowo odnajde się w tym wszystkim :)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-04-08, 15:57   

Witaj, Aarien.

Przyznam, że moja skleroza olbrzymia jest. Wiem, że już dawno temu byłaś na forum, ale... to było tak dawno... Nie wydaje mi się, by dane nam było się lepiej poznać, gdyż wtedy na pewno pamiętałbym coś więcej na Twój temat.

Czy mogłabyś na początek powiedzieć nam, do jakiego szczepu należałaś za dawnych dni?

Bardzo cieszy mnie, że ktoś z dawnych dni do nas powrócił. Prawie nikt z tamtego grona tutaj nie przetrwał do dzisiaj. Mimo to... Gladhad nin veleg! :) Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i będziemy mogli się nieco lepiej poznać :)

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-08, 16:12   

Dawniej byłam u Sindarów bodajście Druga Era, ale to było tak dawno chyba w 2002 roku :hmmm:

Od tamtej pory musiałam opuścić królestwo Imladris ale sercem zawsze byłam z innymi ówczesnymi Elfami, ale teraz widzę, że bardzo duże grono Elfów odpłynęło chyba na zawsze :( Tak czy owak wróciłam i byłam bardzo mile zaskoczona, że utworzyło się Bractwo i teraz dociera do mnie powoli jak wiele straciłam bałakając się samotnie w ciemnościach i błądząc we mgle...

Odpowiedz do tematu