Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-02-01, 20:04
Wpisywanie sie na Forum i znikanie???????
Autor Wiadomość
Elfhelm
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 19:10   

Razosłav napisał/a:
Nie wiem jak długo trzeba być nieobecnym żeby mieć skasowane posty ale na pewno dłużej niż dwa tygodnie, które macie zamiar wyjechać :rety:

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
8. Użytkownik, który przez 2 miesiące czasu nie odzywał się na forum, zostanie usunięty.

Czytanie regulaminu nie boli ;-)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-09-05, 21:26   

Elfhelm napisał/a:
Czytanie regulaminu nie boli
Wiesz, to by raczej pasowało Pana Szefa, bo w regulaminie, który słusznie przytaczasz stoi jak byk, że dwa miesiące a a tu kasują już po miesiącu... Jakieś dziwwne praktyki. Prawda, że pisałem swego cvzasu, że wyjeżdżam na wykopaliska albo mam sesję ale to tak mimochodem. A tu się okazuje, że gdybym tego nie zrobił to bym wyleciał.... dajcie spokój...

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
w tym temacie MOŻNA napisać, że nie będzie się dłużej
Skoro ty tak twierdzisz to nie będę się kłócił. Wydawało mi się po prostu, że takie pisanie jest niedorzeczne, tym bardziej w temacie, który nie do tego został stworzony. :-({|=

Elfhelm
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 21:30   

Czyli, że Pan Szef musi czytać ze zrozumieniem, co pisze?

---
Drobiazg. Jestem wrednym elfiskiem, które jednak czyta regulamin :P
Ostatnio zmieniony przez Elfhelm 2007-09-06, 10:27, w całości zmieniany 1 raz  

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-09-06, 09:20   

Brdzo dobrze to ująłeś. I cieszę się, że to nie ja musiałem to powiedziec.

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 17:37   

Ja też czytam regulamin. Ale od razu z góry mówię, że w tym oto roku szkolnym 07/08 na forum często nie będę, czasem nawet może wyjść miesiąc, ponieważ rok mam trundy(cała fuuuuura egzaminów), a że chcę miećdobre wyniki na koniec 3ciej klasy to muszę troszkę się przyłożyć. Od razu z góry o tym informuję.
Ale zrozumiałam twój sarkazm Raz ;)

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-07, 06:06   

UAAAAA....witam wszystkich. chyba dłudo ty nie zaglądałem - cała fura postów...no tak trzeba będzie to nadrobić i mam nadzieję, że szef mnie nie wyrzuci.:D A tak swoją drogą nie było mnie tyle czsu na forum ponieważ wyjechałem do Bydgoszczy i nie miałem dostępu do neta. Całe 2-3 tygodnie. \:D/

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-09-14, 22:41   

Cóż...po dłuższej nieobecności... wróciłem! :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2007-09-15, 10:01   

Ja informuję, że przez dłuższy czas mogę mieć problem z dostępem (mam go już od tygodnia). Jak się okazał kochana Telekomuna odcięła mi Internet zupełnie bez zgody właściciela (łamiąc naturalnie prawo ;] ) co za tym idzie nie wiem, kiedy na nowo będę miał dostęþ, bo muszę też założyć sprawę w sądzie o odszkodowanie :)

Postaram się jednak jakoś załatwić dostęp jak najszybciej, ale możliwe, że przez najbliższy tydzień niespecjalnie pojawię się na forum (jeżeli już to na bardzo krótko). Jeżeli coś się zmieni poinformuję tutaj!

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2007-09-16, 12:53   

A ja chciałem powiedzieć że mam iPlusa i czasem na 2 minuty mi się odłącza przy brzydkiej pogodzie, ale nie chciałbym żeby przez to wyrzucono mnie z forum albo ktoś pomyślał że te 2 minuty mnie nie ma bo już mi się forum znudziło. Tak naprawdę to niechcący, ale potem wrócę.

:/
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-09-17, 19:35   

Cóż...niektórzy przyjęli formę żartu....mnie chodziło o to, przy zakładaniu tego temaciku, by faktycznie wpisywać nasze zamierzone nieobecności! Bo wpisanie jednego, lub dwóch postów i ............ wcale nie oznacza - sami to chyba widzicie!? - że dany ktoś będzie tu i będzie pisał dalej! Wydawało mi się ( chodzą w lesie :mrgreen: ), że to dobra forma powiedzenia, że.. mnie nie będzie jakiś czas, z jakiegoś powodu na Forumku! I tyle....... A nie zniknięcie i już...to takie...brrrr.... oczywiste! Pod warunkiem, że innych traktuje się niepoważnie!!!!!! Może faktycznie to normalne w dzisiejszych czasach...cóż...współczuję! :yyy:

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-09-19, 19:32   

Hmm, tak? Wychodzi więc a to, że niepotrzebnie narobiłem zamieszania =;

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-10, 14:30   

chciałam tylko napisać że będę od 11.10.2007 r. bardzo rzadko na forum poniewarz wybywam do Anglii na min. pół roku albo i na rok... pozdrawiam... O:)

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-10, 14:31   

chciałam tylko napisać że będę od 11.10.2007 r. bardzo rzadko na forum ponieważ wybywam do Anglii na min. pół roku albo i na rok... pozdrawiam... O:)
Ostatnio zmieniony przez Delfiria 2007-10-11, 06:27, w całości zmieniany 1 raz  

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-13, 18:37   

Ktoś nie zagląda przez 4 miesiące????Hmmm....mnie straszono kiedyś, żr 3 i kaplica, a 4 to....hoho... :nono:

Delfiria
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-23, 15:37   

hej przeciez powiedzialam tylko ze bede rzadziej tu zagladac a nie ze wogule nie bede zagladac :P
po za tym nie mam tu kompa na codziec wiec to tez jest pewne ograniczenie :roll:
a jak narazie to gorace pozdrowienia z anglielskiej biblioteki w Chesterfielld wszystkim wysylam :mrgreen:

acha i Ive prosze Cie zlituj sie nad biedna mala mna bo te klawiatury nie znaja polskich znaczkow :modlitwa: O:)

Odpowiedz do tematu