Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-02-01, 20:04
Wpisywanie sie na Forum i znikanie???????
Autor Wiadomość
Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-10-26, 08:41   

Hyhy... ostatnio jest tu tak pusto, że chyba połowa uzytkowników powina się tu tłumaczyć. Albo zostać usunięta :fiufiu:

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 15. Lótessë 987 (II)
Wysłany: 2007-10-26, 12:38   

Cóż...ja się nie dziwię...
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i otwarcie przyznać, że forum umiera.
Ile można pisać we wciąż tych samych tematach, nawet karczma się przejadła już.
Nie ma kto rozruszać interesu, to i pustki będą coraz większe. (Choć tak po prawdzie, nawet jak Ktoś próbował rozruszać towarzystwo, to nikt się nie ruszył żeby podjąć rzucone wątki)

Potrafię być wredna i nic Ci do tego!

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-27, 16:30   

Forum nie umiera tylko zaczął się rok szkolny ze dwa miesiące temu...przynajmniej to moja opinia bo przez to mam czas na komputer tylko w weekendy...ale to nie znaczy, że forum nie jest interesujące...

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2007-10-27, 20:54   

To nie jest argument Elrosie. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w roku szkolnym był aż taki zastój na forum. A zresztą zakładając, że mamy czas tylko w weekendy, to powinien być tutaj weekendowy boom postowy... a jest coś takiego? Nie ma.

Ale to tylko moja opinia, kłócić się nie będę. Wyraziłam swoje zdanie i tyle....

Faeriel
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-28, 11:47   

Elros Telemnar napisał/a:
Forum nie umiera tylko zaczął się rok szkolny ze dwa miesiące temu

o tak, nauka na pierwszym miejscu :P
Elvinga Istimo napisał/a:
Jakoś nie przypominam sobie, żeby w roku szkolnym był aż taki zastój na forum.

haha, wszyscy się wzięli do roboty jak widać ;)

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2007-10-28, 18:50   

Ja myślę, że robota nie ma nic do rzeczy. Po prostu stare towarzystwo się wykruszyło, a nowe nie buduje ciekawych dyskusji... Ale chyba tu wrócę i zaprowadzę porządek, tylko wymyślę trochę tematów ^^
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-28, 19:16   

Ha. Przecież to do 'starszyzny' należy to szczytne zadanie zachęcania latorośli i wgłębianie ich do świata magii. To oni powinni zachęcać młodych. Ale nie będę sie tu rozwodzić nie na temat, bo znowu wyjdzie ostra jatka jaka miała miejsce tu niedawno.

Zgadzam się z Elrosem i Faeriel. Nauka. Ot co!. Niektórzy mają np. ważny wyjątkowo rok w szkole. (np. ja- 3 kl PG). A ci starsi może są już jednak 'za starzy' na zajmowanie się forumkiem?. Zaglądam tutaj za każdym razem jak jestem przy komputerze, ale nie zawsze mam czas aby coś konkretnego napisać.

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2007-10-28, 20:54   

Arya... Za starzy? Troszkę się z nas nabijasz, odnoszę takie wrażenie.
Poza tym stażem Ty też do najmłodszych nie należysz, a i małą ilością postów nie grzeszysz. No więc? Jak piszesz, to nie tylko w karczmie i innych "spamujących" tematach, a lepiej napisz kilka nowych i zachęcających do rozkminiania ich.
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Liadon 
Włócznią Ugodzony

Plemię: Nandor
Narodziny: Yucainen Tatya Nórui 480 (I)
Wysłany: 2007-10-29, 10:32   

To sie zrobil temat do usprawiedliwiania swojej nieobecności na forum. Nie wariujmy tu nie ma listy obecności, a Ive to nie jest despota który niemilosiernie kasuje uzytkowników za to ze nie ma ich jakiś czas bo z rożnych powodow nie mają czasu zagladać.
A jak komus przeszkadza że ekhem... "Forum Umiera" to niech pisze żeby je utrzymać przy życiu bo takie marudzenie to troche nic nie daje. Albo niech ciekawy, ale rzeczowy temat założy...

Wybaczcie jesli kogos urazilem ale nie moglem juz sie powstrzymac :roll: trudno zabojcie mnie, jakoś to przeżyje...

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2007-10-29, 21:34   

Cóż Liadonie... wybacz, że wzięłam Twoje słowa do siebie, ale akurat Ty po pewnych słowach będących odpowiedzią na moje pytanie, nie powinieneś zarzucać (mi) marudzenia czy bezczynności...
No, ale nie roztrząsam więcej... ja sobie poobserwuję (może) wasze poczynania i tyle...

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-10-31, 18:37   

Co do powyższych wypowiedzi, to...troszkę skłaniam się ku wypowiedzi Elvi! Dlaczego? Mh.... pomimo burzy - zresztą nie pierwszej ! - która rozpętała się jakiś czas temu miałem nadzieję, że poprzez moje zażarte wypowiedzi co poniektórzy ruszą swoje komórki "M" i pokażą, że faktycznie nie posiedli Władcy P. w owczym pędzie, a kochają Go i .........myślę, że większość - niestety !!!!! I zresztą tak już jest i tak bywało!!! - z "forumowiczów" już za ileś miesięcy ( teraz mieniący się zażartymi wielbicielami, wręcz nie mogący bez Świata Tolkiena żyć! ) może w najlepszym razie lat ..........nie będę dołować!!!!
A tłumaczenie, że nie ma o czym pisać, że brak czasu itd, że same cieniarstwo pomieszane z młodziaństwem zostało na Forum...to właśnie najprościej tak stwierdzić i mówi to też wszystko o tych - no z WYJĄTKAMI - postaciach! Nie wspomnę " za moich czasów, to było Forum...." i tu mój potrójny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :strach: =;
Nie będę więcej się rozpisywał na ten temat ( zresztą nie na temat, tego tematu!!! :fiufiu: ), można by, ale nie widzę sensu! Oczywiście, to moje spojrzenie!!!! Troszkę tu na Forumku byłem i myślę, że mogłem spokojnie to powyższe napisać!
:rety:

A co do tematów z samego W.P., to można jeszcze dużo napisać, aczkolwiek rozejrzyjcie się ile zostało aktywnych Forumków w sieci? I tych naprawdę zrobionych od serca na temat W.P., które same się unicestwiły tkwiąc cały czas w tym samym, zataczając coraz mniejsze kręgi i............ Insynuowałem i troszkę przewrotnie pisałem o innych rzeczach, bo uważam, że dobry mądry Elf powinien wiedzieć więcej ,niż tylko, kto to był np. Aragorn, Sauron, Elfy Światła, czy Balkowie itd i rozszerzać swoje zainteresowania i "spojrzenie" w duchu Świata stworzonego przez Pana Tolkiena!
:neutral: :yyy:

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-31, 19:16   

Wybacz Senion. Chyba mnie nie zrozumiałeś. A co do WP. To od razu mówię, że może nie zaczynam jakichś ważnych tematów, czy w niektórych z nich nie uczestniczę, ale jestem na etapie rozwoju. A żeby zrozumieć, trzeba czasem trochę czasu, przeczytania nie tylko podstaw ale i materiału rozszeżonego. Ja jestem na etapie zgłębiania i dociekania wszystkiego, ale dla kogoś kto stosunkowo niedawno zaczął, ciężko od razu być "mądremu".

To tyle ode mnie.

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-11-02, 18:11   

Że jeszcze wtrącę!! Arya, którz może powiedzieć, że jest "mądry"? Tylko "głupiec" i tylko on naśmiewa się z kogoś, kto być może jeszcze czegoś nie odkrył, nie dostrzegł, lub czegoś nie rozumie!!! Na tym polega- a właściwie powinno, bo z tym różnie bywa!- nasze życie, by wciąż poznawać, odkrywać i to w każdej dziedzinie! I zgadzam się w pełni z Senkiem!!!!!!!!! :-({|= :mrgreen:

ps. największe odkrycia w historii ludzkości zawsze zaczynały się od głupich, niepoważnych pytań! I Ci co odważyli się je zadać - Ci którzy się odważą! - powodują, że nasze życie, czy to duchowe, czy technologiczne ulega doskonaleniu!

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-02, 21:21   

Ale ja nie nazwałam się mądrą. Nie! Nie! Nie! Ale po to, by pogłębiać swoją wiedzę, trzeba znać podstawy i mieć na czym się oprzeć!! Mieć z czego się zastanawiac, a i wymyślanie nowych tematów niegdy dobrze mi nie wychodziło :roll: Cóż. Jak się zastannowię pożądnie, poczytam i dojdę do tego, że potrzebóję pogłebić jakiś afekt to na pewno napiszę!

Zrozumiano? ;-)

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-11-02, 22:16   

Arya....... to co napisałem powyżej, to ...nie dotyczyło Ciebie! A...... Ci co wiedzą, to..... :mrgreen: =; :fiufiu:

Odpowiedz do tematu