Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2009-11-24, 11:28
[Fotorgafia] Rycerstwo
Autor Wiadomość
Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-06-24, 20:21   [Fotorgafia] Rycerstwo

Jak juz tak się rozpędziłam z tematami fotograficznymi to założę jeszcze jeden.. Myślę, że wiele osób będzie z niego zadowolonych.. np. Razio. :D Umieszczamy tu fotografie z różnych zlotów Bractw Rycerskich... fotografie ładnych broni... i ładnych(walecznych) rycerzy.. \:D/ Postaram się za niedługo umieścić moje fotki... a tymczasem chciałam aby temat był juz otwarty.. :D

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-06-25, 15:49   

Jak obiecałam tak i zrobię.. oto zdjęcia Ze zlotu Rycerskiego w Bielsku - Białej (wybrałam tylko te najładniejsze, ale mam ich o wiele więcej):

Więc tak..to jest mój prywatny Rycerz..:D

To juz zdjęcia z walk...

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2007-06-25, 17:01   

No to klops, bo na razie to na zlocie rycerstwa byłem jednym a z racji dość nędznego opancerzenia(lekka pszeszywanica(a kolczugę zakładam żadko), niechroniene nogi i twarz) nie potykałem się z nimi a jedynie pomagałem ćwiczyć utrzymywanie szyku

Shot with DiMAGE A1.
(biłem się tylko w swoim wczesnośredniowiecnym towarzystwie. Nie jestem w żadnej paczce rycerskiej i długo nie będę. Wczesne średniowiecze też jest fajne. Myslę, że można poszerzyć ten temat o wszystkie imprezy historyczne, konwenty fantasy, LARPy wakacyjne wygłupy i wogóle wszystko, gdzie ludze biegają śmiesznie poprzebierani. Mogłabyś zmienić temat na "my ja jako kto inny" i opisie tematu: "imprezy historyczne, LARPy, konwenty etc"
albo coś w tym rodzaju. Bo tworzyć nowego tematu chyba nie ma sensu.

Oczywiście ponieważ na tym forum nie wszyscy rozumieją delikatne aluzje tłumaczę:
Nie wszyscy, którzy bawią w "rycerstwo" czy rekonstrukcje historyczne muszą zaraz być rymcerzami! Na przykład masa jest w Polsce grup zajmujących się wczesnym średniowieczem lub starożytnością, gdzie z przyczyn oczywistych rycerzy nie uświadczysz. A nawet ci późnośredniowieczni nie muszą zaraz być rycerzami... Nie każda grupa okładająca się mieczami po głowie musi być od razu "bractwem rycerskim". Dlatego zapytany, czy "bawię się w rycerstwo" albo czy "jestem w bractwie rycerskim" odpowiadam szczerze i zdgodnie z prawdą: NIE
Dlatego nie zamieszczam tu swoich zdjęć - bo to o rycerstwie traktuje...
Ostatnio zmieniony przez Razosłav 2008-04-29, 23:13, w całości zmieniany 3 razy  

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2008-02-27, 20:06   

taki weekendowy trening bez ciuchów, bez niczego, taki trening początkujacych ( po prawdzie to jeszcze wszystkiego nie skompletowałem) no to ten trening gdzie straciłem zęba , ale nie z przyczyn chaotycznej i agresywnej walki, okazałem sie koleżeński, był nas czworo , były trzy hełmy, no i oddałem swój kumplowi, co najśmieszniejsze ten kumpel stał ze mną w szyku i wywinął młyńca, szczęście moje takie że uśmiechałem sie w czasie ataku no i prosto w kły dostałem, warga cała, no dość gadania oglądajcie: http://picasaweb.google.co.uk/DagrPGD/Trening

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-26, 12:36   

świetne zdjęcia, ja nalezę do bractwa rycerskiego, ale przymierzam się do blach .nie złe :)hi hi:) Słowianie ?czy w 15 jesteście?:)uuu współczuje .:( ja dostałam od siostry mieczem półtora ręcznym,(drewnianym )w kolano i nie mogłam chodzić trzy dni:(

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2009-11-03, 01:23   

Nieprawda. Byłem jeszcze Indianinem i "zakonnym". A krzyżakiem zostałem po raz pierwszy mając tarcze wikinga z biało - czarnym trykwertem :mrgreen:
Niech kto inny zacznie :legolas:

Widok o świcie z ruin twierdzy Koberstein. Bez fotoszopów. To naprawde tak wyglądało.

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2009-11-12, 18:47   

tam gdzie ja stoje cienie mordoru zaległy, więc raczej trudno mnie dojrzeć

http://www.youtube.com/wa...feature=related

2.28 ten rycerz co bije wszystkich w plecy to ja,
pochwale się ,że w tej bitwie ściagnełem podobno 12 ludzi, kumpel ma dokładny filmik gdzie jest pokazana lewy bok przeciwnika , gdzie odniosłem triumf

http://picasaweb.google.p...843381166011730
tu sie opiepszam na cedyni

nie mam za dużo fotek , więc wiele pokazac nie moge

jak tu wstawic obrazki ? bo mam problemy

włacha bym zapomiał , ty bedziesz śmigał z mścidrogiem na ta wyprawe zimową 8-10 stycznia?

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2009-11-12, 23:55   

http://www.imageshack.us/
Załątwiasz to przez imadżeszaka.
POdajesz obrazek od siebie z dysku albo z netu, każesz przetworzyć po czym na dole strony kopiujesz "hotlink for forums"

No ale przecież jeszcze tu jesteś - nigdy Cię nie spotkałem a tu poznałem:

Przyznam, że mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Z postów wychodzi matoł, który nie umie niczego poprawnie napisać a na zdjęciach obok Kruków (krew i śmierć) jako jeden z bardzo nielicznych wyglądasz jak trzeba. A nie jak reszta w tej sklonowanej miliard razy parodii jarlowskiego hełmu z Gjermunbu z dodaną siatą na ryju, noszonej do samej pszeszywki, workowatych spodni, magicznych karwaszy...

To ja wyglądam na imprezach zwykle tak

choć przynam, że ostatnio raczej bez kolczugi:

Też lubię rajdy na tyły czy flanki wroga. Ale dwunastu zestrzeleń nigdy nie zaliczyłem :brawo: Tylko że ja zwykle przeżywam bitwę. \:D/

A teraz zdjęcie po prostu dobre:

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2009-11-13, 00:42   

zobaczysz mnie z bliska pewnie zdażysz się rozczarować, puki co dwa lata staram się jak moge,

taki stary filmik jeszcze jeden, z przed roku
http://www.youtube.com/watch?v=vZpGlfQAPHM

no i fotka przez którą stałem się sławny
http://www.przekroj.pl/wy...in_01_page_no=1

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-13, 13:50   

świetny filmik :grin: i zdjęcie też świetne, :mrgreen: ja początkuje hi hi:) ,ale i tak wolę wikingów i Słowian :) nie, nie rozczaruje się :) . a czemu sądzisz że się rozczaruje :)

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2009-11-15, 12:45   

Ja wiem, czy świetny ten ostatni filmik? Jakość nagrania pozostawia trochę do życzenia, widać też, że przeciwnik nie ma pojęcia jak się zabrać za pacjenta z takim długim toporem.

Tak jak tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=6ZsPDcpRUc0

A tutaj, jak ładne zdjęci epotrafi zepsuć pacynka założona na włócznię: :chory:

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2009-11-15, 14:02   

no filmik z samych początków to niestety jest jak jest,

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2009-11-16, 22:41   

Cytat:
no ale ja się nie nadaje na damę dworu, bo mnie to nudzi
Ależ nie musi bawić. Możesz jeszcze być chłopką, mieszczką, przekupką, pomywaczką, markietanką, krawcową, ladacznicą, zakonnicą...

Cytat:

to niesprawiedliwe dlaczego, panowie tylko moga uczestniczyc w bitwach ,i to panowie maja najlepsza zabawe a panie nie .jedynym slowem muwiąc mam nie fart że urodziłam się kobieta?
Niefart to masz, że wypracowałaś sobie takie emo podejście. Chcesz? Idź, co ja bronię Ci? A nawet gdyby to czemu masz coś sobie z tego robić?

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-01-31, 17:08   

W sumie nie wiem czemu nie pochwaliłem się wcześniej - zimowa wyprawa w góry. Miłego oglądania. Przy okazji nie uwierzycie którego z forumowiczów na niej spotkałem...

W ciągu nocy, spadło pół metra śniegu - wracaliśmy brodząc po kolana :mrgreen:
http://picasaweb.google.com/Olofek/Zbrojni2010#

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-01, 12:24   

Szacunek Razosławie ,naprawdę. Ja bym zamarzła ,w ciuchach średniowiecznych ,przy tej temperaturze. Świetne zdjęcia .Jak Ci tak nie zimno? ja bym zamarzła . :mrgreen:

Odpowiedz do tematu