Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:39
Gdzie mieszkacie?
Autor Wiadomość
Arathulion
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 14:55   Gdzie mieszkacie?

Własnie - gdzie mieszkacie? Ja mieszkam w Bytomiu. Jest to miasto na Górnym Śląsku. 15 minut samochodem na północ od Katowic, 40 minut autobusem :D Wpisujcie się tutaj i zmieniajcie swoje dane w profilu - dzięki temu możemy się dowiedzieć, że w naszej okolicy mieszka ktoś znajmy z forum. Dlaczego się nie spotkać? :)

Lórin Féathil
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 15:28   

Eee.. No właśnie. Nie łatwiej napisać w profilu nazwę miejscowości, gdzie się mieszka zamiast 'Rivendell' czy 'Rohan'? :]
W każdym razie ja (jak widac po lewej) mieszkam w M. St. Warszawa :]

Miriel Elenfea
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 15:35   

A ja też niedaleko Katowic :) Sosnowiec :D

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 15:41   

A ja sobie pomieszkujem około 25 km od Krakowa :D

Haldir
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 16:11   

A ja mieszkam sobie w Bydgoszczy :) Ciekawe czy ktos w ogole wie gdzie to jest ?? :P

Idril
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 16:17   

Ja jestem z Pszczyny. Wie ktoś, gdzie to? Ale mam babcię w Sosnowcu i jeżdżę tam dość często, więc to miasto też jest bliskie mojemu sercu. A gdzie dokładniej mieszkasz, Miriel?

Miriel Elenfea
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 16:35   

Zagórze ;) a twoja babcia?? :D

Idril
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 16:36   

Pogoń, niedaleko granicy z Katowicami i Czeladzią, tuż przy trasie na Częstochowę - sorry za offtopa.

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-06-02, 16:46   

Ja mieszkam w Krakowie, ale gdzie to jest wam nie powiem, bo nie mam lepszego punktu orientacyjnego niż... Kraków :P a co do Bydgoszczy to wiem gdzie to jest :D moja połowa rodziny z tamtąd pochodzi ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 17:07   

A ja sobie zamieszkuję Łódź, a z tego, co wiem, to chyba nikt tam nie mieszka??:) Wie ktoś, gdzie to jest?? (hihi :P )

Kaskandir
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 21:32   

A ja mieszkam w małym miasteczku mniej więcej w połowie drogi z Krakowa do Katowic. Oświęcim kiedyś był tam obóz. Ja mieszkam 10 km od tego miasta

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 21:46   

Gliwice - ale to już zapewne większość z Was wie po przeczytaniu relacji ze zjazdów Bractwa ;) Blisko Bytomia i całkiem niedaleko Sosnowca :)

Lórin Féathil
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-02, 21:59   

Hihi, to jakaś mania podawania tego co lezy blisko? :P
Hmm... Warszawa... Takie miasto koło Prószkowa i Legionowa :P
Proponuję, żeby kazdy napisał w polu 'skąd' miejsce pochodzenia w realu wg. jakiejś ustalonej pisowni :) Po co? Ano po to, żeby w statystykach było widać skąd nas jest najwięcej :D

Haldir
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 16:35   

hahah,,, no dobrze.... bydgoszcz lezy pomiedzy moskwa i paryzem a takze miedzy londynem i kapsztadem ;)

A tak serio... bydzia jest bardzo blisko znienawidzonego przez nas z wzajemnoscia Torunia, na płn.-zach leży Koronowo :D

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-06-03, 16:45   

Ale przecież Bydgoszcz do raczej eee znane miasto :) ja tak przynajmniej uważam ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Odpowiedz do tematu