Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:39
Gdzie mieszkacie?
Autor Wiadomość
Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 18:10   

Ja też, mam tam nawet rodzinę. Tylko Gliwice takie mało znane tutaj ;)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-06-03, 18:22   

Gliwice są bardzo znane... :) W Gliwicach jest siedziba wydawnictwa Helion :D najlepszego wydawnictwa komputerowego ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 18:25   

Ive ty tylko o komputerach i Tolkienie :D

Ja Gliwice też znamm, zjazd tam był swego czasu (i strażnicy miejscy na rowerkach hihihi :D )

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 19:51   

Ech, strażnicy ;) A o Helionie nawet nie wiedziałam... Żyje się w mieście tyle czasu i guzik... Ok. Mamy jeszcze chętnych do zdradzenia, gdzie mieszkają? :)

amacariel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 20:36   

no cóz.. ja mieszkam w Tymbarku.. (TYLKO BEZ KARTONIKÓW PROSZE!) jakieś 40 - 50 km od Krakowa i 30 od sącza

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 21:00   

Tymbark ma bardzo smaczne soki - szczególnie lubię jabłkowo-brzoskwiniowy ;) Nigdy tam nie byłam, ale słyszałam że to ładne miasto.

Felosial
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 21:18   

A ja mieszkam w Warszawie^^ Chyba nikomu nie bede tlumaczyc gdzie to jest :P

Glorfeadel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-03, 23:40   

A gdzie to jest? :twisted:

Powiem Wam jedno - spójrzcie w dziale "Statystyki" skąd pochodzi najwięcej forumowiczów :D

a tak na marginesie - na żadnym forum nie widziałem takiego tematu... :? Gratuluję polotu...

Elen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-04, 12:59   

Ja zamieszkują w Tarnowie taka miejscowość na południu Polski. Całkiem przyjemne miasto chociaż fanów Tolkiena jest u nas niewielu, za to fantasy i RPG mamy sporo maniaków. :) Jak dla mnie to Tarnów mógłby leżeć bliżej Krakowa, przynajmniej nie musiałabym za każdym razem, gdy chce odwiedzic to miasto jeździć pociągiem 1,5 h w jedną stronę. :)

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-04, 18:37   

Co do Gliwic, to się tam urodziłam, więc wiem, gdzie jest, ale praktycznie nigdy tam nie byłam...hihi...cieszę się, że w wakacje m.in. tam wyjeżdżam...może przy okazji Cię odwiedzę, co, Fan?? :) no dobra, żartuję, nie bój się :P

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-04, 20:30   

Przyjeżdżasz do Gliwic? Kiedy? Może w sierpniu? ;)

Isril Iluviel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-04, 21:51   

A ja mieszkam w mieście również na G, zwanym Grajewem, podobno założonym przez jakiś grajków :D Może Elfów :P
I chyba większość z was nie wie gdzie to jest...otóż mieścinka ta maleńka(około 25 tys mieszkańców) to otoczona lasami wioska na granicy województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego), jest całkiem niedaleko Ełku i około 80 km od Białegostoku :)
ja bym z chęcią kogoś z was odwiedzia, tylko jak ..może w wakacje bedę obok 8)

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-05, 01:36   

Nom...chyba w sierpniu...Fan, skąd wiedziałaś?? :) No tak...mając dwa miesiące do wyboru ciężko było zgadnąć...hihi :D Dobra, kończę offtopica :P

Elrondka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-07, 20:51   

Gorzów Wielkopolski :) Takie małe coś na północy lubuskiego... I nic w nim nie ma :?

Feathiliashtath
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-07, 22:20   

Witam witam! :D Gdzie mieszkam? Latem z Valinorze a zimą w Angbandzie(rozumiecie, cieplutko i w ogóle ;) )

Hail to VALINOR INQUIZITION!! :D

Odpowiedz do tematu