Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:39
Gdzie mieszkacie?
Autor Wiadomość
Azagthosutomheb
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-07, 22:33   

Witam!!! Ja pochodzę z Amanu, mieszkam przy ulicy Akacjowej16 w Valimarze. I nie cierpię smerfów

hail!

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-08, 08:18   

Co to za offtop? Panowie Feathiliashtath i Azagthosutomheb - jeszcze taka jedna sytuacja, a wlepię ostrzeżenie! Wasze posty kasuję. Nie dość że niezgodne z tematem, to jeszcze na bardzo wątpliwym poziomie...

..::feanin::..
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-08, 18:48   

A! a ja kiedys (hen dawno dawno temu) spacerowałam sobie po ulicy Akacjowej w Valimarze ;P
Nie mieszkalam tam wprawdzie...ale często zmieniam adres ;]
dorastałam w Valinorze (w takiej tam wiosce ;P same nudy, za to co za krajobraz!!!) później wyruszyła z hufcem Feanora do Beleriandu a tam przede wszystkim można było mnie spotkać w Nargothrondzie *^^* byłam dość nieuchwytna ze względu na liczne podróże służbowe ...och...
przed ostatnim moim domem był Imladris (aleja Złotego Liścia = widok wprost na chatę Elronda ->okna sypialniane ;P) tam widoki były niezapomninane (piękne Wschody i Zachody ;) )
A teraz zamieszkuje południe Bałtyku :P W takiej brzydkiej mieścinie Gdańsk -> sporo ludzi wie gdzie to dokładnie jest-. elfiki jak nie wiedzą niech sie pytają ^^

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-08, 21:58   

To musiałyśmy się kiedyś spotkać, bo ja też sobie mieszkałam w Valinorze :P i też sobie troszkę podróżowałam, ale najdłużej mieszkałam w Lothlorien...piękne miejsce...najpiękniejsze w całym Śródziemiu (oczywiście oprócz Rivendell (ale wazelina hihi)) :) ostatecznie wylądowałam w jakiejś Łodzi...i tak sobie pływam...ale jakoś nigdy do Gdańska nie dopłynęłam...więc...gdzie to jest?? :) aha...chyba już wiem...koło Gdyni, tak?? Gdynia to bardzo bliskie mi miasto, niektórzy wiedzą dlaczego :P hihi...

Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-09, 22:22   

Czyzbym jedyny byl z Koszalina? Kiedys jeszcze Mea byla, teraz jakos jej nie widze. Aha i Koszalin nie lezy kolo Mielna, tylko Mielno lezy kolo Koszalina. ;) :mrgreen:

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-10, 08:14   

Bardzo możliwe, Gandalf :) Chyba że ktoś z Koszalina wpisał sobie w miejscu Skąd np. Rivendell czy Valinor :)

[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-10, 14:14   

hmmm.... czyli niby koło mojej wiochy jest jakas inna ......hmmm całkiem możliwe... bo coś za dużo mamy tu tych ludzi...>< może i jesyt cosio jeszcze tutaj... ^^"

Azagthosutomheb
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-10, 18:03   

feanin, chyba kojarzę Cię z Valimaru, czy to nie Ty spacerowałaś z takim wieelkim groźnym dobermanem?? Ojj, jeśli to Ty to... eee... ekhm... pozdrawiam :P

[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-10, 19:11   

w Valimarze... nie nie miałam tam dobermanki (tioo tera mam ;)
a tedy tio wyprowadzałam swojego kofanego czarnego smoczka ;) wabił się KARKARUNYA (lub Karunya) a międzyczasie (w Beleriandzie) tio miałam Ślicznego siwego Konika ;) SZARIKA

Isril Iluviel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-10, 20:30   

tego którego brat sioistry szwagra był dziadkiem ciotki mojego brata wierzchowca? :P

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-11, 09:49   

Koniec offtopica, kochani ;) Wracamy do teraźniejszych miejsc zamieszkania ;)

Mistril
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 07:44   

Gandalfie nie tylko Ty Jesteś z koszalina ( ponieważ mieszkałem w okolicach Twego miasta), jeszcze do roku 2000 w Rosnowie ( może kojarzysz majówki??)
A tak wracając do teraźniejszości to teraz Zamieszkuje Wrocław czyli inaczej Edoras :D

Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 11:44   

jerezon, hehe, pewnie ze kojarze. ;) No to sam nie jestem i jest (a raczej byl) ktos z moich okolic.

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 12:39   

nio Gandalf ja sie wychowałam jakieś 30 km od Koszalina
nio a teraz cóż Kraków :D

Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 23:17   

No popatrz jaka niespodzianka. ;) Tylko czemu wszyscy uciekacie na poludnie. ;)

Odpowiedz do tematu