Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-08-19, 08:36
Propozycje i pomysły
Autor Wiadomość
dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-09-14, 22:23   

Wiem, że ciekawy!! Ale pytanie: Czy Elfy i ..inne nacje dojrzały do tego tematu? Po ostatnich wydarzeniach... wątpię! Czyli ...dziki dał płamę!!! :chory: :sciana: :hmmm:

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-15, 05:25   

Czyli, że mielibyśmy tu pisać o swoich problemach? Tak na forum, żeby każdy mógł to przeczytać..? Moim zdaniem to nie przejdzie...

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-09-17, 16:48   

Nie Elwathi.....to byłoby zbyt głupie i nikt zresztą pewnie by tu niczego nie napisał! No ja na pewno nie!!! :mrgreen: Dobra żarty żartami, ale może kiedyś! To miało być takie bardziej psychologiczne spojrzenie na życie różnych nacji żyjących w świecie W.P. ( boć oprócz Elfów są i Krasnoludy, ludzicha i .... ) poprzez naszą perspektywę ludzką i na odwrót! Ale wycofuję sie z tego....na razie! :chory: :hmmm:

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-17, 21:15   

A mi ten pomysł bardzo się podoba. :brawo: dla Dzikiego. Dobrze było by poznać punkt widzenia innych forumowiczów na temat świata tolkienowskiego...i ich opinie na tematy związane z zyciem poszczególnych ras...co i dlaczego robią, podejście do swiata i w ogóle spsób myslenia. dlaczego uznajemy się za elfów, krasnoludy, czy inne nacje. Co nas do nich zbliża, a co oddala...dlaczeg fascynujemy się nimi ( bo chyba tak, a może nie mam racji??). Ja naprzykład jestem Dunadan, najprostrzy Dunadan. Widze w sobie człowieka i nie czuje się w roli przedstawiciela rasy Elfów, których podziwiam czy też Krasnoludów, którzy są z mojego punktu widzenia bardzo interesujący....no to może któś dojrzeje do zgłębienia tego tematu...nasza psychologia...a może nawet problemy....o tak...

Mistril
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 11:23   

Ja tak ni zgruszki ni z pietruszki chciał bym zaproponowaqc wyjazd do Andrzejówki :) jako spotkanie bractwa = chociaż sam ostatnio nie za bardzo się udzielałem z różnych względów.
Myślałem o 2, bądź 3 tygodniu lutego. Można by spotkać obgadać kilka rzeczy i ustalić to i owo - ta działka należy do Ivego :)
Jesli chcecie mogę wyliczyć i załatwić nocleg, a mamy jeszcze nocleg w pobliżach różnych zamków.
Czekam na wasze sugestie, to jest narazie pomysł, ale realizacja łatwa ponieważ 11 - 14 tam też właśnie jadę ale to z ludźmi związanymi z kuglarstwem na warszaty.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu