Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2009-11-24, 11:28
[Filmy] Rycerstwo
Autor Wiadomość
Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2009-12-29, 00:57   

Cytat:
ja byłam, było fantastycznie :grin:
Dla mnie nie było, bo byłem jednym z tych, którzy próbowali ogarnąć cały ten burdel. Dużo by opowiadać. W każdem bądź razie cieszę, się że kolejnej osobie patrzącej na to z zewnątrz rzecz się podobała.

A tak swoją drogą, zadam Ci podobnie jak Asnarakowi - tak się udzielasz w tej okolicy to się pokaż ze zdjęcia czy filmu =;

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2009-12-29, 10:00   

no właśnie nie bardzo mam się czym pochwalic,

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-29, 12:23   

Nie udzielam się ,tak po prostu , wpadam do ojca raz na czas . :grin: Zdjęć nie robiłam ,ponieważ zapomniałam aparatu. Może w tym roku go nie zapomnę.

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-01-03, 01:19   

Cytat:
no właśnie nie bardzo mam się czym pochwalic,
Ale już się pochwaliłeś! W innem temacie! Znaczy się przynajmniej wiem jak wyglądasz.

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-17, 15:59   

Asanraku to jest filmik na którym dowiesz się jak wyglądam. jestem z tyłu z drewnem w czarnej podkoszulce .http://www.youtube.com/watch?v=ANZx01b-RBg&feature=related

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-01-18, 13:00   

No to mamy malutki problem, bo nie widzę osoby odpowiadającej opisowi na filmie...

tutaj jest ciekawy eksperyment wart obejrzenia. 100 walk Marcina S. Znaczy się podchodzi pacjent, wybiera broń i panowie leją się do pierwszego uznanego prze sędziów (tj zauważalnego, odpowiednio mocnego i zauważalnego uderzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=8RXBIe7X2xY
Zamieszczam to także dlatego, że dwóch forumowiczów brało w tym udział. Ja i niejaki Liadon. Ja - czarne spodnie z białymi paskami, czarne halówki z trzema białymi paskami i czarna przeszywka. Biała maska. Czerwony plastron. (patrz np: 01:16)
Liadon - jednolicie czarne spodnie i buty, ruda przeszywanica, biała maska, jesnobrązowy plastron (np 04:43) lub czerwnony (np 06:36)

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 13:46   

to jest ten film: http://www.youtube.com/wa...feature=related . Świetna walka Razosławie :mrgreen: z resztą Liandon też nie źle walczy :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2010-01-18, 14:37   

Nono ... ładnie Panowie.

Liad, nie chwaliłeś się ;) A maskę twoją, Bracie, to czy ja może znam skądś? :D

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-01-18, 18:18   

Dzięki! Przyznam się, że wprawdzie obaj walczymy zwykle dość dynamicznie to braki techniczne maskuje równie dynamiczny montaż tegoż filmu :mrgreen:

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-18, 18:22   

tak zauważyłam hi hi:) jak Ci się podoba filmik z treningu zakonu sokoła? :mrgreen:

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2010-01-21, 18:42   

no panie razosłav ładnie tam tą włócznią dajesz, Liadon tez widze do przodu prze,
Dla mnie jednak pochwała się należy najbardziej temu panu co 100 walk pod żąd odbył,
no jak dla mnie całkiem niezły wynik , mimo iz wygrał tylko 44 procent czy 44 walki , tak czy innaczej 44 mm to dobry kaliber ,

No lady dragon rzeczywiście coś tam styłu się rusza,

Też musze nagrac jakąs walke i wrzucic , czymś się pochwalić ,bo kompleksów się nabawie

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-01-22, 22:30   

Cytat:
no jak dla mnie całkiem niezły wynik , mimo iz wygrał tylko 44 procent czy 44 walki ,
To wspaniały wynik, biorąc pod uwagę, że Marcin Surdel nie jest ani duży ani młody. Do tego walczył przez półtorej godziny z dwudziestoma ludźmi, walczącymi każdy w inny sposób (też nie ułomkami - m.in mistrzami medalistami róznych turniejów), którzy mieli za każdym razem czas odpocząć i patrzeć, obserwować, obmyślać, szukać słabych punktów...
Cytat:

jak Ci się podoba filmik z treningu zakonu sokoła
A trening jak to trening. Mogę na razie powiedzieć, że wasze chłopaki walczą całkiem inaczej niż ja i tyle. Plus za ładny, schludny sprzęt. Ewentualny minus za brak osłon porządnych na nogach ale ja tam nie znam waszych metod treningowych. :hmmm:

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 12:26   

http://www.youtube.com/watch?v=06lmZOO8L-8 To jest przykład porządnie wyglądającej bitwy. Co prawda większość jest pokazanej konnicy ,ale i tak miło by było zobaczyć taka bitwę w realu. http://www.youtube.com/wa...feature=related To , Pudzianowski w zbroi który szykuje się pod grunwald :lol:

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2010-01-27, 12:55   

razosłav ty się nie boisz na gruwald jeachac , jak pudzian cię złapie to skończysz jak najman, nie chcem być w skórze krzyżaków.

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-27, 13:01   

Ciekawa jestem czy Pudzian będzie walczył ,Mam nadzieję że dostanie ,od ,,Prawdziwych rycerzy ",albo zejdzie, jak mu słoneczko przygrzeje w główkę, a raczej hełm ,hi hi hi :lol: bo machać mieczem ,to on nie potrafi na pewno

Odpowiedz do tematu