Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Angielskie emotki
Autor Wiadomość
Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-09, 21:33   Angielskie emotki

Fajnie ze sa emotki itp, ale powiedzcie mi jedno. Dlaczego sa one po angielsku podpisane? To az tak ciezko to pozmieniac? ;)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-06-10, 13:50   

Heh... jakoś nie zauważyłem, żeby były... zresztą co za różnica :P a po za tym nawet te oryginalne z Przemo były po angielsku, to może dlatego nie zwróciłem uwagi, bo chyba nikomu to nie przeszkadza?? :P :mrgreen:

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Lothellie
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 15:33   

Mi to tam nie przeszkadza. Nawet nie zwróciłam na to uwagi, bo na większości for są angielskie emotki.

Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-16, 22:14   

Lothellie napisał/a:
bo na większości for są angielskie emotki

Wynika to wylacznie z lenistwa badz niedopatrzenia, a nie z celowego dzialania. Ja u siebie mam po polsku. ;) Coz, moze jestem mniej leniwy niz inni. ;)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2005-06-17, 07:58   

heh... ale ja leniwy nie jestem tylko nie wiem jak i po co robić :P po za tym nie wiem czy lenistwo jest tak niecelowe :P

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Gandalf Szalony
[Usunięty]

Wysłany: 2005-06-17, 11:05   

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
tylko nie wiem jak i po co robić

Jak? PanelAdmina->Ogolne->Usmieszki, tam edytuj co chcesz.
Po co? Hmmm... Podam przyklad:
:x - to moze oznaczac rownie dobrze ze ktos jest zly, wsciekly, boli go cos, czy ma biegunke
:? - to natomiast, ze ktos zjadl cos niestrawnego, w rzeczywistosci zmieszny (confused) na co nie wyglada
:idea: - to moze byc zarowka badz Biale Drzewo ;)
#-o - a to, hmmm chyba ktos ma lupiez, moze zabija komara, a moze boli go glowa.
To tylko przyklady interpretacji. Po najechaniu na ikonke pojawia sie podpis, opisujacy ta ikone nie pozostawiajacy watpliwosci interpretacji. Problem w tym, ze osoby nie znajace angielskiego sobie z tym nie poradza.
No, starczy. No mniej wiecej mam nadzieje jasne jest o co mi chodzi. ;)

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
czy lenistwo jest tak niecelowe

Hehehe...

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-08, 13:14   

Ja popieram Szalonego i jestem za spolszczeniem emotek.
Poza tym przydałoby się dać nieco bardziej instynktowne kody, np.
[-X ma kod
Kod:
 [-X
Kto zapamięta? Lepiej dać np.
Kod:
:nonono:

Niektóre emotki są pokazane obok (bądź pod :wink: ) pisaniem posta, więc nie ma problemu. Ale i tak szybciej by bło napisać :obrazony: dla [-( :strach: dla 8-[ czy :rety: dla #-o, niż klikać ;) Szczególnie, gdy się chce w środku tekstu wstawić emotkę, a forum ją wkleja zawsze na koniec...

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-01-08, 16:51   

Przerobiłem większość emotek :) a oto one i ich kody:

:rety: :rety :
:klamca: :klamca :
:nono: :nono :
:modlitwa: :modlitwa :
:strach: :strach :
:obrazony: :obrazony :
:hmmm: :hmmm :
:sciana: :sciana :
:fiufiu: :fiufiu :
:chory: :chory :
:cii: :cii :
:yyy: :yyy :
:niepowiem: :niepowiem :

No i tyle :) zadowoleni?? Tylko mi tu nie pisaupich postow w stylu "Fajnie teraz "

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-08, 16:57   

[quote:9ceed35029="Ivellios Mirimafëa"]zadowoleni?? Tylko mi tu nie pisaupich postow w stylu "Fajnie teraz "

To po co się pytasz? :P
Zadowolony, ale nie do końca :] \:D/ , :-({|= =; , O:) i =P~ nadal mają dziwne kody ;) I :? nadal jest "Confused", a :twisted: "Twisted Evil" Zmień opisy na polskie ;)

[ Dodano: 2006-05-07, 15:14 ]
Lórin napisał/a:
Zmień opisy na polskie Wink
Pragnę powiadomić, iż w najnowszym skrypcie Przema problem ten został rozwiązany ;) Nie ma już opisów emotek, gdy się przytrzyma kursor nad emotką, pojawia się jej kod :) Tyle, że my nie mamy najnowszej wersji ;)
Sugestia? Nieee... :P

Gotrek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-29, 16:06   

Wnoszę... o dodanie jakiś emotów o charakterze negatywnym... Bo zaiste... praktycznie są albo pozytywne, albo neutralne... a najbardziej negatywnym emotem jest chyba: :yyy: xD (ja osobiście jestem wielkim przeciwnikiem emotów... ale jak już są... to... ^^)

Odpowiedz do tematu