Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Gry, gry, gry
Autor Wiadomość
Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-13, 23:37   

Do tego jeszcze są sub mody: Last Aliance i Aria Wars (czy coś takiego) ;p zapoznałem się z Thirt Age dawno temu:) bardzo ciekawa, teraz juz jest Fourth Age;p W LoTR:TW dodatkowo mamy głównych bohaterów którym towarzyszy normalna fabuła z książki. Jak zaczynami grę ludzmi to mamy Froda i całą kompanię pod ręką :D i musimy przejść nimi droge aż do Mordoru:) i dodatkowo mamy w grze oddziały wojowników z północy - Rangers of The North, oczywiście na czele z Aragornem:D

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2010-09-14, 08:08   

Hmm o tej grze nie słyszałam i nie wyszukałam jej wcześniej. Hannol le Elrosie! Gra zapowiada się ciekawie :mrgreen:

Wyczytałam newsa, że data premiera gry "Lord of the Ring : Aragorn Quest" została przesunięta i nie ustalona nowego terminu! Gra została przygotowana głównie na konsole i miłośnicy PC-tów niestety nie będą mieli okazji przeniesienia się w świat Tolkiena.
Grafika mnie nie powala, ale dużym plusem jest możliwość wspólnej gry ze znajomym, który może wcielić się w postać Gandalfa.

http://www.youtube.com/watch?v=FNRxZqSsfxg

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2010-09-14, 13:33   

A ja nie słyszałem o Aragorn's Quest. Ale faktycznie grafika masakryczna. Widać, że postacie robione na bazie filmu, co dla mnie jest dużym minusem. Do tego broń jest tragiczna. Na filmiku widać jak nieproporcjonalna jest rękojeść Andurila (którego trzyma Aragorn) do ostrza. Porażka! Dobrze, że na PC nie będzie ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elros Telemnar
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-14, 22:00   

Ja osobiście wolę wszelkiego rodzaju strategie, a z reguły tylko te o globalnym zasięgu i nieograniczonym czasie gry ( jeśli taki istnieje to zawsze mozna poszperać w plikach:D ) ale serię przygodową Władca Pierścieni EA Games mogę uważać za ukończoną:D:D :razz:

Faolion
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 17:10   

Hmm grałem swego czasu w lotr total war ale jakoś mnie ten mod nie powalił na kolana. Teraz czekam na ulepszenie kompa i biorę się za third age total war. Co do gier EA czyli bitew o śródziemie to, jak dla mnie porządnie zrobione gry przy których można spędzić fajnie dużo czasu ale jakoś bez specjalnych rewelacji.

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2010-09-16, 18:27   

Odpaliłam LOTRO.. zrobilam sobie postać pochodziłam po gabinecie Elronda.. i mnie wywaliło z servera. Ale juz jakieś początki mialam, co nie? Hehe.. zajęli mi mój nick.. w grze spotkacie mnie pod imieniem.. hmm.. jak to bylo? :hmmm: Aha! Marriena.. jakos tak :P

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-09-16, 18:55   

Słaby ten nick... takie imię niezbyt tolkienowskie. Ja postać pewnie dopiero w weekend zrobię sobie na Nimrodel... bo gramy na Nimrodel :) w sumie trzeba będzie osobny temat założyć do tej gry :D

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Faolion
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-16, 20:40   

Takie pytanie mam odnośnie LOTRO nadal jest abonament, czy gracie może na prywatnych serwerach???

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-09-16, 20:58   

Darmowy jest od zeszłego piątku ;) Tyle się trąbi a ci dalej nie widzą :D

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2010-09-16, 21:04   

Ivelliosie nie ma darmowego. Nawet na głównej stronie ich jest, że termin odwołany i jeszcze nie znają nowego. Mam konto i aby grać muszę zapłacić. Więc gdzie to free?

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

"He stood upon the bridge alone
and Fire and Shadow both defied;
his staff was broken on the stone,
in Khazad-d?m his wisdom died"

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-09-16, 21:36   

Oooo teraz wchodzę i widzę, że tylko Free Trial... rotfl, ale grać się da, bo sobie gram, Maryen też mogła.... no teraz to nie wiem... ja mogę grać... więc ciężko mi powiedzieć... pobrałem sobie grę i mam konto, to mogę grać... nie bardzo rozumiem ich :D No to trzeba poczekać, dziwne przyznaję!

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2010-09-16, 22:04   

Ive bo my zostaliśmy wybrani... :P Bo Rada ma przywileje.. i wtyki :D

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2010-09-16, 22:06   

To jeśli możesz to olśnij Nas z jakiego linka korzystałeś i ściągałeś darmówkę. Ja ściągnęłam jeszcze jak był niby możliwy 14-trial - stworzyłam konto i nie działało. Ściągałam już niby ftp, instalowałam i zatrzymuje się na "Instaling PMB.exe" i występuje błąd.
Czy po prostu niektórzy mają farta :evil:

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

"He stood upon the bridge alone
and Fire and Shadow both defied;
his staff was broken on the stone,
in Khazad-d?m his wisdom died"

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-09-16, 22:10   

Chyba kwestia szczęścia :/ Ja pobrałem ze strony jak tam było Join Free... przeniosło na stronę z pobieraniem, pobrałem i jest ok. Nie wiem do prawdy jak to działa. Inna sprawa, że trzeba też mieć kontro odpowiednie, moje widać dzięki temu że jest z beta testów ma przywileje. A że jeszcze nie udostępnili to się nie dziwię, bo nadal mają błędy :?

Derlis
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-08, 17:47   

Mam pytanie czy gra ktoś we Władce Pierścieni Bitwa o Śródziemie?

Odpowiedz do tematu