Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
LOTR Online
Autor Wiadomość
Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Plemię: Dúnadan
Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2011-03-21, 20:45   

Mam problem. Otóż zakupiłem konia u Éogara za dobre 500 srebra oraz za 95 TP zakupilem riding skill i nic w ekwipunku nie mam żadnego gwizdka czy coś takiego. (jakby co to mam za TP kupionego tymczasowego innego konia bn a 5 dni). TP na minusie i dobre 500 srebra w bloto :( HELP :(

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Plemię: Noldor
Wysłany: 2011-03-21, 21:05   

Musisz otworzyć okno charakteru - wciśnij "C" - i przejdź na zakładkę Skills. Gdzieś tam znajdziesz skilla na przywołanie konia. Jak pamięć mnie nie myli będzie w zakładce horse ;)

Poza tym zniknąłeś mi postacią capitana. Nie mam w przyjacielach, więc jeżeli będziesz potrzebował pomocy na jakiejś insatnacji czy w q musisz się do mnie odezwać lub podać swojego nicka.

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

"He stood upon the bridge alone
and Fire and Shadow both defied;
his staff was broken on the stone,
in Khazad-d?m his wisdom died"

Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2011-03-21, 22:10   

Nick mi się nie zmienił ,,Eruchinvaron" a z tymi koñmi dzięki. Sprawdze jutro. Champion 17lvl ;) . Kręcę się w okolicy Północnych pól Bree i walczę z orkami :D Mam pytanie. Powiększyłem sobie maksymalnie mapę i mi wyszło całe Śródziemie. Czy w takim razie można podróżować po calym Śródziemiu, a jak nie to jaka mapa jest dostępna ?

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2011-03-22, 09:19   

No prawię.

Podstawka SoA - Shadow of Angmar - wszystkie podstawowe krainy zaczynając od Ered Luin kończąc na Misty Mountains.

Pierwszy dodatek MoM - Mines of Moria - udostępnił nam tylko kopalnie Morii

Drugi dodatek - SoM - Seige of Mirkwood - pozwala zwiedzać Mroczną Puszczę oraz Lothlorien

Trzeci dodatek, który ukarzę się w listopadzie tego roku - RoI - Rise of Isengrad - mówi się, że będą trzy nowe lokację : Dunland, Wrota Rohanu i oczywiście rejony Isengardu.

Więc tak ogólnie jak na razie można poruszać się po dwóch krainach : Eriador i Rhovanion.

W Eriador dostępne jest:
Angmar
Bree-land
Enedwaith
Ered Luin
Eregion
Ettenmoors
Evendim
Forochel
Frostbluff - i nie mam pojęcie nawet gdzie to jest ;) jeszcze tam nie doszłam
Lone-lands
Misty Mountains
North Downs
The Shire
Trollshaws

W Rhovanionie natomiast:
Lothlórien
Mirkwood
Moria

Niektóre mapy zawierają w sobie inne mniejsze lokacje.

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

Faridon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-24, 21:35   

Jak widzę też gracie. Jeżeli dobrze przeczytałem (bo całego tematu od początku do końca nie chciało mi się czytać) gracie na Eldar tak?

Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2011-03-24, 22:11   

Dokładanie. Ja gram championem z nickiem takim jak na forum a Tinwelin gra rune- keeperem z nickiem Valyarien. Jakby co ;-)

Faridon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-25, 16:29   

Ja akurat gram na Snowbourn ale może pomyślę. Ktoś jeszcze gra czy tylko Wy?

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-03-25, 19:00   

A ja powiem tak. Pograłem dzisiaj chwilę. To intro bardzo się zmieniło. Szalenie podoba mi się otoczenie, szczegóły, nawet krasnoludy chodzące tam i z powrotem z taczkami. Wygląda to wszystko tak żywo :) Powoli kończę intro, więc niedługo może się znajdziemy :D

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2011-03-26, 08:52   

Faridon a jak długo grasz na tamtym servie? Bo jeżeli masz postać powyżej 30 lvl to faktycznie Ci się nie opłaca. Zawsze też możesz stworzyć postać na Eldarze i grać tu i tu.

Faridon
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-26, 09:56   

Od początku jak wprowadzono f2p ale nie umiałem się zdecydować co do klasy dlatego na serio gram od jakiegoś miesiąca i mam 23 lv. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie granie na 2 serwery chociaż ostatnio gram tylko godzinę.

Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2011-03-26, 10:24   

Ja też nie gram za często, teraz może trochę częściej bo mam 3 dni rekolekcji ;) , i już mam 20 lvl. Ja ci radzę chodź do nas na Eldara. Chyba że jesteś jakoś mentalnie przywiązany do swojego serwera. Valaryen, jakby co to ty, mimo to że zmienilem klasę, jesteś zapisana w moich przyjaciołach. I jak se zrobić ten fajny podpisik z LOTROa . Już się z nim spotkałem ale nie wiedziałem jak go zrobić. Jakby co to obecnie robię questa u Toma Bombadila. :tb: :tb: :elessar:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-03-26, 10:51   

A ja powoli, powoli gonię ;) chyba już 7 level, co jak na moje warunki jest bardzo dużo ;) Kończę Intro i niedługo się zjawię :D

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2011-03-26, 12:55   

To ja się mogę pochwalić, że kończę podstawkę i niedługo wkroczę w ciemności Morii :D Ta...fajnie by było, ale muszę wykupić pierwszy dodatek za ponad 2550 TP. Czasami się zastanawiam, czy nie taniej będzie znaleźć wersji pudełkowej za 100 zł...a nie kupować punkty :P

Eruchínvaronie, jeżeli masz już 20 lvl mogę Cię szybko podexpić jeżeli tylko oczywiście chcesz. Tylko odezwij się do mnie jeżeli masz mnie w znajomych jak będę dostępna...bo ja Cię w ogólne znaleźć nie mogę.

A co do sygnatury to mam z tej stronki: http://lux-hdro.de/fp-signatur.uk.php
Jest okropna, ale jak na razie lepszej nie znalazłam

Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2011-03-27, 10:57   

Mnie trudno jest znaleźć. Jestem raz tu raz tam. Obecnie cieszę się bo w końcu znalazłem strój ala Faramir. Ciężko mi było znaleźć to cacko, a mianowicie płaszcz z kapturem. Był on u krawca w Shire ale niestety to tylko strój bez żadnego armora lub cuś :( . Ale teraz można mnie znaleźć w okolicach siedliska goblinów w Shire. No ale jak już mówiłem trudno mnie znaleźć ;) :D ;) . Mam w końcu ?uczek o którym marzyłem i dodatkowo nauczyłem się. Havy armora i run ale tych drugich coś używać nie mogę. Moje pierwsze pytanko,
na dzień dzisiejszy jest takie ,, czy będę miał później więcej skili do ?uku ?,, i drugie ,, czy champion może używać run ? ".
Muszę nabić większego lvl bo nie daję rady królowi wigthów ,,książka 1 rozdział 11".

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Wysłany: 2011-03-27, 13:06   

HA jest taki myk...jak się do mnie odezwiesz <jeżeli będę dostępna> stworzymy drużynę i wtedy się odnajdziemy...inaczej nie da rady ;)

Cham powinien mieć później jakieś skille do łuku. Nie wiem o jakie runy Ci chodzi, bo jest tego dużo. Ale, jeżeli mówisz o zwykłych runach...to nie bo jedynie Runekeeper takiej broni używa.

Co do questu z GB tego Book 1 Chapter 11 jest ciężki samemu, jak coś to zawołaj a pomogę.

A i też widzę, że jesteś w jakimś kinshipie, zapewne angielski. Pomagają trochę? Dużo robią wypadów wspólnych?

Odpowiedz do tematu