Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2013-02-11, 23:00
KrakTolk #10 i WrocTolk #1
Autor Wiadomość
Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2010-12-08, 00:14   KrakTolk #10 i WrocTolk #1

Zapraszamy Was na spotkania fanów Tolkiena, które odbędą się w przyszły czwartek (16.12.2010) od 19:00 w Krakowie i Wrocławiu (równocześnie!).

Czym są spotkania KrakTolk i WrocTolk?

To spotkania odbywające się w luźnej atmosferze, przy kufelku piwa lub filiżance herbaty, w formie podobne do spotkań jakie odbywali Tolkien i jego przyjaciele – Inklingowie. Podczas spotkań staramy się o zintegrowanie polskich fanów i wspólne dzielenie się nowinkami ze świata jego dzieł i adaptacji. Im większe grono tym
ciekawsze dyskusje, które płyną własnym tokiem, co jakiś czas jedynie lekko kierowane na odpowiednie tory tematyczne przez prowadzącego. Co można znaleźć na naszych spotkaniach? Garść ciekawostek i wieści z kraju i świata, dowiedzieć się z pierwszej ręki jak wyglądają zloty i konwenty, a przede wszystkim poznać fajnych ludzi.

Najbliższe spotkania odbędą się równocześnie – 16. grudnia od godziny 19:00 (można przyjść później).

Miejscami spotkań będą odpowiednio Klub Studencki Filutek przy ulicy Rostafińskiego 10 na MS AGH w Krakowie (KrakTolk) oraz Pub Alladin's na ulicy Odrzańskiej (WrocTolk) umieszczony w dziedzińcu starego więzienia, dzielonym z Instytutem Archeologii i Etnologii PAN.

UWAGA!
Prosimy o uprzednie zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu. Można tego dokonać na kilka sposobów: dołączenie do wydarzenia na naszych stronach wydarzeń w serwisie Facebook, zgłaszając się na wydarzenie w serwisie Goldenline.pl (link wkrótce) lub pisząc w komentarzu pod tym wpisem na naszej stronie. Prosimy o nie wpisywanie się w kilku miejscach na raz.

Zapraszamy!

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-08, 20:00   

Ja oczywiście będę. Powinnam się z pojawić z koleżanką. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Eruanna 2010-12-08, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

Olórin 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2010-12-08, 21:39   

Uwaga, zmiana!

WrocTolk odbędzie się w innym miejscu! Co prawda bardzo blisko starego. Mianowicie Pub Alladin's na ulicy Odrzańskiej.

Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended.

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2010-12-17, 20:13   

I jak udało się?

Olórin 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2010-12-17, 23:12   

Udało się choć było zaledwie 4 osoby w tym ja i dwie inne które za rękę przyciągnąłem, a jedna tylko była "ofiarą" zamieszczonej "reklamy" na Hobbitonie, dobrze że jednak tam zamieściliśmy info;) Co ciekawe okazało się, że ta osoba to znajomy z roku Krasnoluda, mojego kumpla z liceum, którego zmusiłem do przyjścia (bo już niemal zapomniał..).

Wrzuciłem na fb na razie jedno zdjęcie ze spotkania, resztę chciałem przekazać Ivemu.. I tu właśnie jak chcesz je Ive zamieszczać?
Poza tym jakiś opis (krótka relacja) postaram się wyprodukować, bo pisałem niektóre przewijające się tematy.

Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended.

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2010-12-18, 09:47   

Przygotuj relację na stronie, ja ją uzupełnię o moją i będzie wspólna. Foto na mail albo przez jakiś udostępniacz, gdyby były duże :)

U nas 3 osoby stałe były, niestety cała reszta nie dała rady z powodu nagłego wyskoczenia zmiany zajęć u nas na uczelni. Ale i tak było ciekawie. Podjęliśmy temat komercjalizacji Tolkiena w przestrzeni wydawnictw polskich. Dyskutowaliśmy o nadchodzących dwóch latach i tym, co nas czeka przed pojawieniem się Hobbita na ekranach. Wspominaliśmy ten rok: przemyśleliśmy co było nie tak, co nam się udało, dochodząc do konkluzji, że był to bardzo udany czas i trzeba wykorzystać naszą energię na dalsze działania ;) I jest już kilka świeżych pomysłów.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Odpowiedz do tematu