Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje
Autor Wiadomość
Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-09, 16:26   Wakacje

Dokąd wybieracie się na wakacje w tym roku czy spędzicie czas w domku?

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2011-06-09, 17:19   

Wakacje? jakie wakacje?

Jeżeli można zaliczyć 4 dni do wakacji to ja spędzam w tym roku w Lothku ;)

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

"He stood upon the bridge alone
and Fire and Shadow both defied;
his staff was broken on the stone,
in Khazad-d?m his wisdom died"

Daeruth 
Jeździec Na baryłce

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Lata Drzew
Wysłany: 2011-06-09, 18:06   

Czas pokaże... Czekam na wyniki z matur po czym będzie wszechobecna i wszechogarniająca radość, albo i smutek... Ano i pracy się szuka.

Duli
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-09, 20:49   

Hmm...wakacje. To mi się wydaje jeszcze tak odległym słowem. Jakby sesja trwała wieki...
Może w końcu pojechałabym do domku, bo od świąt tam nie byłam. Tak to na razie tyle z moich ambitnych planów na wakacje.^^"

Liadon 
Włócznią Ugodzony

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Druga
Narodziny: Yucainen Tatya Nórui 480 (I)
Wysłany: 2011-06-09, 23:05   

ja jak zwykle mam zawalone wyjazdami. w tym roku nawet mam jeden bardziej daleki niz zwylke.
do tego pierwsze praktyki które rozwalają mi plany straszliwie...

jakby tak na to spojrzec z boku to ja mam wakacje cały rok :roll:

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2011-06-10, 15:49   

Moje wakacje będą bardzo tolkienowskie. :razz: W przerwach między zlotami i innymi takimi, będę zarabiała na nie w ogórkach u Hobbita, jak rok temu. [Szefa nazwałam na własny użytek Hobbitem, żeby milej było pracować, ale on faktycznie ma wiele hobbicich cech: uwielbia chodzić boso (i tępić przy okazji ślimaki...), zajmuje się warzywnictwem, ma bardzo pogodne usposobienie i pisze wiersze (element Bilba). :grin: ]

Wybieram się na Krakon, TolkFolk, Lothlorien i jeśli dam radę - na Ardę. A w międzyczasie może jakiś rajd po muzeach. ;-)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-06-10, 19:12   

"jeśli dam radę - Ardę" ?

Co to ma być? Ja ci dam! Ma być na pewno!

U mnie w zasadzie jak u Nanatei jeżeli chodzi o konwenty :P Zobaczymy się w te wakacje 4 razy jeżeli dobrze pójdzie :) Bardzo możliwe, że zahaczę też o Fornost :)

Począwszy od Ardy nie będzie mnie przez dobre 3 tygodnie. Po powrocie ze Zlotu na dwa dni, wyjeżdżam do Anglii i Walii na wycieczkę Elendilionową, po powrocie i kolejnych dwóch dniach odpoczynku mam obóz kulturoznawczy.

Ponadto myślę o małym rajdzie po Polsce, ale zobaczymy. Na pewno Łódź, stamtąd może mały skok do Poznania i następnie do Wrocławia. Możliwe, że połączę to z małym, weekendowym zlotem Bractwa końcem września w Łodzi. Ale to jeszcze będziemy ustalać w lipcu :)

Będzie się działo w tym roku :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-10, 19:20   

to zapraszam do Grudziadza

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2011-06-10, 21:24   

Rodzice już nerwowo mają dosyć, jak słyszą, że na TolkFolk pojadę sama i będę samiuteńka spała w namiocie i to przez kilka nocy. :razz:

Dojazd na Ardę to jednak już coś zupełnie innego... Zastanawiam się nad wersją z noclegiem w jakimś schronisku młodzieżowym. Jednakże to szalona odległość, na taką jedną mnie. Nie wiem, czy się odważę na aż takie szaleństwo. :neutral:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-06-11, 17:55   

Hmmm nie pamiętam, jak ty jedziesz tam (trasa), ale pogadamy jakoś to może coś wymyślimy :) Mnie też się nie widzi jazda tak na raz całą trasą (choć do tej pory się udawało).

Aarien, trudno by było zahaczyć aż tam :) Ale może wpadniesz do Łodzi w weekend :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-11, 18:03   

Ivellios Mirimafëa napisał/a:

Ale może wpadniesz do Łodzi w weekend :)

Całkiem dobry pomysł i przy okazji odwiedziła bym koleżankę :)
Tylko daj znać wczesnej co i jak abym sobie weekend zaplanowała :)

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-25, 13:40   

No a ja jak się złożyło nieszczęśliwie zostanę przez dwa miesiące w Krakowie miałam jechać na jeden turniej w lipcu, ale znajomy jest zawalony robotą i nie zdąży mi uszyć sukni. :sad:

Pixie
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-03, 14:40   

W zasadzie to pracując na okrągło mogę nazwać tydzień wolnego wakacjami... Marzy mi się najzwyczajniej Zakopane i wszystkie jego uroki ;) Ma ktoś może namiary na tanie noclegi?

Senion 
Podróżnik przez Morię

Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2011-07-03, 16:20   

Zakopane jest mocno przereklamowane i przeludnione, a w dodatku nie dostaniesz tam taniego noclegu. Powinnaś poszukać jakiegoś dzikszego rejonu gór, jeśli chcesz naprawdę wypocząć a nie ponapawać się snobistyczną atmosferą najdroższego górskiego kurortu w kraju :P
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-03, 16:27   

Ja polecam Rytro...http://www.odleglosci.pl/zdjecia,Rytro,galeria,0.html Jak ostatnio tam byłam kosztował pokój 30 od dnia...

Odpowiedz do tematu