Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-07-16, 10:16
To forum jest złe!
Autor Wiadomość
Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 15. Lótessë 987 (II)
Wysłany: 2011-07-01, 09:24   To forum jest złe!

Złe, złe, gópie forum! Nie dość, że nie trzyma zapamiętania logowania dla moderatora (jedyne forum, na jakimkolwiek silniku, które ma taki problem), to jeszcze od jakiegoś czasu świruje i co jakiś czas nie łapie hasła po wpisaniu nazwy użytkownika.
Weź Ive napraw w końcu to konto moda, albo podnieś wersję forum, albo przenieś na nowocześniejszy silnik, albo coś, bo mnie już bomka jasna strzela z tym logowaniem. O!

I nie, to nie jest wina przeglądarki bo sprawdzałam na trzech, na kilku systemach + na innym kompie.

Potrafię być wredna i nic Ci do tego!

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-01, 09:51   Re: To forum jest złe!

Elvinga Istimo napisał/a:
Złe, złe, gópie forum! Nie dość, że nie trzyma zapamiętania logowania dla moderatora (jedyne forum, na jakimkolwiek silniku, które ma taki problem), to jeszcze od jakiegoś czasu świruje i co jakiś czas nie łapie hasła po wpisaniu nazwy użytkownika.

No własnie! Miałam kilkakrotnie ten sam problem :/

Po wpisaniu loginu i hasła nie moglo mnie zalogować :(
Miałam równiez tak, że po zalogowaniu sie jak przeszłam do innego tematu to mnie wyrzucało i musiałam sie na nowo logować :/

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-14, 17:23   

Zrób coś Ive, proszę..... co chce wysłać posta wylogowuje mnie!!!!!!
zanim jeden udało mi się wysłać było 5 prób... -_-.... dziwić się, że słabo ostatnio z czymkolwiek tutaj....

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-07-14, 19:54   

Zaznacz: nie wylogowuj mnie?

Szczerze nie wiem, skąd masz problemy, jako zwykły użytkownik forum. Wiem, że to stara informatyczna wymówka, ale naprawdę: "u mnie to działa dobrze" i innym (nie patrzę na modów) także. To musi być coś specyficznego dla ciebie: przeglądarka, system... osobiście miewałem problemy np. na niektórych mobilnych urządzeniach, albo przy połączeniu komputera z Internetem mobilnym (Orange Free), co było związane najpewniej z szybką rotacją nadajników i IP.

Co do modów - chciałbym wiedzieć, czy to tylko u Elvingi jest, czy wszyscy modowie mają ten problem. Nanatei, Maryen? Jak to wygląda u was?

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2011-07-14, 20:43   

Ponowię to, co pisałam: mi to nie działa od daaaaawna bo nie raz Tobie to zgłaszałam. Od tego czasu miałam z 6 reinstalacji systemu, sprawdzałam na 3 przeglądarkach i na innym komputerze z win7. Także nie ględź że to coś po stronie userów. Znajomy stwierdził, że to coś w administracji musiało się wywali i że to się zdarza phpbb by Przemo, które nie jest dobrze dopracowane.
Także będzie miło jak w końcu spróbujesz zobaczyć czy coś jest gdzieś odhaczone albo coś. Bo to raczej nie jest winą użytkownika, że mu coś nie działa na różnych specyfikacjach.

I przypominam, że u mnie nie działa automatyczne logowanie, więc ja akurat nie mam jak obejść błędu.

Skoro trzech userów zgłasza podobny problem, to coś już jest na rzeczy i ewidentnie nie działa.

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2011-07-14, 21:09   

Mi automatyczne logowanie też nie działa. Ale że moje stanie się mordoratorem zbiegło się w czasie z płukaniem komputera, myślałam, że to taki skutek uboczny tego drugiego... A tu nagle mnie uświadomiono.
Więc:
Popieram wpis Elvingi w księdze skarg i zażaleń! :razz:

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2011-07-14, 21:12   

To na bank jest coś z moderatorem. Bo jak miałam zwykłego usera to było ok. Dostałam moda i się spsuło. Nie miałam moda - działało. Dostałam moda znowu - nie działało. Już co najmniej rok temu o tym jęczałam i się Ive nie ruszył żeby naprawić ^^

Więc stawiam tak - w administracji mod ma coś odhaczone bądź źle ustawione.
Gubienie sesji mógł serwer zacząć wymuszać z jakiegoś powodu.
A niezapamiętywanie haseł można by uznać za problem z przeglądarką... gdyby nie to że nie działa u co najmniej dwóch osób. Dodam, że okresowo. Więc to też coś po stronie serwera pewnie.

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-07-15, 11:14   

Czytanie ze zrozumieniem jednak kuleje. Napisałem, że modów problem jest mi znany, tylko potrzebuję wiedzieć, czy to u innych modów występuje. A odnośnie adresów, wygasania itd pisałem do Eluna.

Z modami postaram się dowiedzieć, co to może być, bo trochę dziwna sprawa.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2011-07-15, 11:24   

Odpowiadałam Nan, nie Tobie :P Chociaż dziwne, że teraz mówisz "modów problem jest mi znany" skoro przez rok twierdziłeś, że to coś z moim kontem ;]

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-07-15, 12:58   

Z tego co wyczytałem, jeżeli zmieniało się wam IP, to nie logowałoby Was (modów, adminów itd.) automatycznie. Przy stałym raczej bez problemu powinno chodzić. W każdym razie teraz modom nie sprawdza, czy IP jest takie samo, co znaczy, że powinno wam trzymać sesje.

Możliwe, że jakoś to pomoże też Elunowi, ale nie dam głowy.

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-07-16, 10:16   

Nanatei zgłosiła, że automatyczne logowanie się trzyma (w zasadzie mnie też dzisiaj zalogowało).

Elun, daj znać, czy nadal masz problemy w razie czego. Moderatorzy powinni mieć już spokój.

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-16, 23:07   

Muszę przetestować bez opcji "nie wylogowuj".
Jak znajdę temat jakiś ciekawy, wątek czy cuś to napiszę coś/sprawdzę i poinformuje co się działo ;-)

Póki co przestało mi się tak zrobić... tylko wtedy miałem ten problem, co nie znaczy, że nie może się pojawić znowu....

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2011-07-16, 23:42   

Mi trzyma logowanie. W końcu :)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-07-17, 09:43   

W porządku. W razie czego, Elun, daj znać, że znowu jest coś nie tak i będziemy wtedy śledztwo uruchamiać ;)

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Wysłany: 2011-07-17, 15:31   

Teraz mi gubi sesję na stałym ip

Odpowiedz do tematu