Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:39
Wszystkiego najlepszego :)
Autor Wiadomość
Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-09-29, 20:27   

Wszystkiego najlepszego Set... w dniu twoich... eee 25. urodzin?? ale ten czas leci... jak cie poznałem miałeś 23 ;) heh... a jak będę umierał.. no nie ważne ;) w każdym razie wszystkiego naj... żebyś trochę spoważniał i dojrzał i był bardziej słowny...

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

norniel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-20, 15:52   

Wszystkiego najlepsiejszego Mistrilu!!! Zyczę Ci żebyś został tak sławnym muzykiem jak co naj mniej Jimi Hendrix, no i wogóle wszystkiego tego czego sam sobie życzysz :)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2005-10-20, 17:37   

Wszystkiego najlepszego Mistril... żeby Ci się zawsze szczęściło i było ci dobrze :) ... No i żeby twój pomysł festiwalu był najbardziej udanym jaki mógł być :D ... no i żeby ci się wszystko zawsze udawało...

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elen
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-20, 19:44   

Wszystkiego najlepszego Mistril. Spełnienia wszystkich marzeń, życze Ci również abyś został słynnym muzykiem. :D Zdrówka które przydaje się nie tylko muzykom. Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj najlepszego. :P

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-24, 21:49   

Wiecie co, ranicie mnie :P

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-29, 08:10   

Nie martw się Elwathi, nie jesteś sama ;) o mnie też nie pamiętali ;)

norniel
[Usunięty]

Wysłany: 2005-10-29, 11:57   

ja tu właśnie chciałam Wam pożyczyć najlepsiejszego wszystkiego a teraz powiecie, że zrobiłam to bo przeczytałam wasze posty... :( no ale nic - Elawathi i Fan zyczę Wam duużo szczęścia, zdrówka, masy wolnego czasu, powodzenia w szkółce i na studiach, wielu bardzo dobrych przyjaciół, niewyczerpanych zasobów fantasy w domku no i wszystkiego tego czego jeszcze nie wymienilam a czego same byście sobie życzyły :)

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-03-28, 15:17   

Myślę że trzeba reaktywować ten temat, nadarza się zresztą okazja ;)
Wszystkiego najlepszego, Mastanar ;) Zdrowia, szczęścia i wszystkiego elfiego :)

Elen
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 10:03   

Hmm pora reaktywować temat. :) Ive wszystkiego najlepszego, zdrówka, mało stresu przed maturą i oczywiście jak najlepszych wyników wyżej wspomnianej matury. :mrgreen: Poza tym co by Ci tu jeszcze życzyć. :hmmm: Spełnienia marzeń i mocnych nerwów w szczególności do mnie( bo ja to Cię lubię denerwować :mrgreen: ). Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj naj naj najlepszego Ive. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 10:37   

Wszystkiego naj-elfiego ;) Zdrówka, szczęścia, nieznużenia życiem, świetnie zdanej matury (ale o to się w sumie nie martwię ;) ) i czego sobie tylko zamarzysz ;)

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 13:54   

Wszystkiego najlepszego, Ive!!! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, świetnych wyników matury i dostania się na wymarzone studia:)

Ireth
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 18:55   

No to ja sie podłaączam i życzę wszystkiego najlepszego... (nie jestem dobra w skaładaniu zyczeń ;) spełnienia marzeń i wszystkiego naj, naj, naj

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-05-02, 20:38   

Dziękuję wam wszystkim bardzo serdecznie. Bardzo się cieszę, że pamiętaliście. Szczególnie dziękuję tym co telefonowali :) bardzo mnie zaskoczyliście :D :)

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-02, 20:40   

Hehe no a od czego jesteśmy ;) a to telefonował jeszcze ktoś? Nieźle ;) Ive, masz jeszcze życzonka od mojej siostrzyczki Daewen ;)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-05-02, 20:47   

A w ogóle to kogo mi tam Fan dałaś do telefonu bo nie zrozumiałem :D wydawało mi się że Isril :P a dzwoniła jeszcze Elen :D .... fajnie fajnie... dzięki wielkie raz jeszcze :)

Odpowiedz do tematu