Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2011-12-15, 19:39
Wszystkiego najlepszego :)
Autor Wiadomość
Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-14, 15:33   Wszystkiego najlepszego :)

Wszystkiego naj naj naj Elen! Zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, i wszystkiego, czego sobie jeszcze zażyczysz :)

W tym temacie składamy tylko życzenia osobom (Elfom? ;) ) obchodzącym swoje urodziny. Wszelkie inne posty będą kasowane.

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-07-29, 12:06   

Ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego!! Przepraszam, że ten post dopiero teraz piszę, ale byłam na wakacjach i nie miałam dostępu do neta...A więc zdrowia, szczęścia...ble, ble, ble... :P i tak musiałabym się powtarzać... :) wspaniałych przyjaciół, tego Jedynego, świetnych ocen, dużo kasy i czego tam jeszcze chcesz... :D

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-06, 07:01   

Felosial masz dzisiaj urodzinki 16-ste !!!!!!!
nio to ja ci życzę dużo dużo milusich chwil i spełnienia marzeń :D

Sanwer_Werela
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-06, 10:57   

To i ja sie przyłączam do życzeń wszystkich elfiaków, szczęścia zdrowia, elfowności :wink:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2005-08-06, 14:59   

Wszystkiego najlepszego Felosial, żeby ci się w domku i szkole układało zawsze i żebyś nigdy nie przestawała być uśmiechniętą :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-06, 15:37   Valin Nosta!!!

Wszystkiego najlepszego Felosial!!!!!!!!!! Hmm...i znowu przyszło mi się powtarzać :? A więc... Zdrowia, szczęścia, pomyślności...ble, ble, ble...spełnienia marzeń, świetnych ocen, zadowolenia z nowej szkółki :D , nowych przyjaciół, tego Jedynego i co tam jeszcze mogłabym Ci życzyć!!!! Valin Nosta, Fel!! :*

Elrondka
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-06, 20:17   

To ja dołączam się do życzeń :) Felosial, niech Ci się spełnią wszystkie życzenia i żebyś nigdy nie musiała płakać, chyba, że ze szczęścia :)

Felosial
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-07, 13:47   

dzieki :* jestescie kochani ze pamietaliscie :D

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-08, 07:36   

Wszystkiego naj Felosial, przepraszam że spóźnione ale właśnie wróciłam z Ardy :)

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-10, 23:23   

Wszystkiego najlepszego Feanin!!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności (ehh...ale banał :P ), spełnienia marzeń...hmm...nie wiem, czego mogłabym Ci życzyć...i wszystkiego, czego mogłabyś chcieć :) :*:*:*:* Valin Nosta, Feanin!

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-11, 07:36   

Droga Feanin, wszystkiego naj naj naj w dniu urodzin :) Spełnienia marzeń szczególnie i dużo miłości ;)

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-11, 07:44   

droga Arweno wszsystkiego naj naj naj naj naj z okazji urodzinek :D
spełnienia marzeń i zdrówka i miłości i radości i szczęścia i czego tam jeszcze chcesz :D

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-11, 08:01   

Arwen, wszystkiego najlepszego, czego tylko sobie zamarzysz :)

Hyde
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-11, 09:07   

Arweno składam Ci Najserdeczniejsze Życzenia ,spełnienia marzeń i snów ..........

Ohte
[Usunięty]

Wysłany: 2005-09-29, 12:13   

Secik for you wszystkiego naj naj naj naj naj... z resztą ty wiesz :D

wyściskam cię jak się zobaczymy ;)

buziaczki :*

Odpowiedz do tematu