Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jak dobrze wsrod,,swoich''
Autor Wiadomość
anna 
Przyjaciel orłów

Plemię: Hobbit
Wysłany: 2011-11-23, 13:39   Jak dobrze wsrod,,swoich''

Witam wszystkich serdecznie.Jestem tu ,,swieza''i wybaczcie ale po prostu nie posiadam sie z radosci ze was znalazlam.Kiedys gdy czsy byly inne moglam sie dzielic pasja z wieloma osobami,tworzylismy wspolnie wiersze opowiesci utrzymane w klimacie opowiesci Tolkienowskich-dzis zostalam sama jak ten glaz na rozstaju drog pozostawiona sama sobie.Moja pasja wypalala sie,moj ogien gasl i gasl,ledwo sie tlil....a tu taaaka niespodzianka dzieki Wam znow moge poczuc ta ekscytacje i lopot serca podczas tworzenia nowej powiesci czy wiersza ktore pisze odkad zetknelam sie z Wladca Pierscieni,mam sie z kim dzielic.wreszcie nie tylko moja corcia uslyszy opowieci o dawnych czasach.Pozdrawiam serdecznie wszystkich i szukam osob z Radomia do rozwujania wspolnych pasji :tb:

Daeruth 
Jeździec Na baryłce

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Lata Drzew
Wysłany: 2011-11-23, 16:09   

Witam koleżankę ;) . Co prawda studiuje w Krakowie, ale jestem z Radomia. Jest nas już dwoje :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2011-11-23, 17:03   

Mae govannen,

Zapraszamy Cię do Bractwa gdzie właśnie powstaje Dom Złotych Piór, w którym członkowie będą rozwijać swoje umiejętności w poezji :)

Z tego co widzę, już zgłosiłaś kandydaturę. Bardzo nam miło :) Super też, że już na forum się pojawiłaś :) Skontaktuję się z Tobą już niedługo :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-23, 19:22   

Witamy mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużnej. :mrgreen:

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2011-11-23, 19:47   

Mára aurë!
Jak dobrze móc poznać znów kogoś o tak entuzjastycznym podejściu do zainteresowań!

Może przydatna będzie Ci informacja, o Komnacie Sztuki, gdzie znajdują się także tematy poświęcone wierszom. ;-)
http://forum.bractwo-rive...wforum.php?f=22

Mam nadzieję, że Dolna Rivendell posłuży Ci natchnieniem i szczęśliwie będziesz mogła krzesać iskry swego zapału i kunsztu. :grin:

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-23, 21:30   

Serdecznie witam ;-)

anna 
Przyjaciel orłów

Wysłany: 2011-11-23, 21:32   

Saesa omentien lle hannon le
ciesze sie bardzo ze tak cieplo mnie wszyscy przyjeli,wlasnie rozgladam sie za miejscem dla mnie dziekuje bardzo za wskazowkiTenna' ento lye omenta

Senion 
Podróżnik przez Morię

Plemię: Noldor
Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2011-11-23, 21:37   

Oby ten świeży powiew rozruszał tych starych zgnuśnialców. W tej liczbie także i mnie ^^
Nie rozumiem po elficku, dlatego zapoznałem się jedynie z połową Twojego posta, Anno, ale mimo to szczerze i gorąco zapraszam Cię do Domu Złotych Piór. (W którym skądinąd nie pełnię żadnej konkretnej funkcji oficjalnie, ale po cichu Ci powiem, tak żeby inni nie słyszeli, że zamierzam zostać w nim szarą eminencją i pociągać za sznurki...) ;)
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

anna 
Przyjaciel orłów

Wysłany: 2011-11-23, 22:15   

Widze ze bedzie z kim dzielic sie pasja i radosc me serce szczerze rozgrzewa gdy czytam Wasze odpowiedzi juz myslalam ze my to gatunek na wyginieciu...a tu niespodziaka!Kochani lece rozgrzac pioro jutro oddam Wam do oceny moj pierwszy wiersz ktory napisalam ladne pare lat temu... :tb:

Odpowiedz do tematu