Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-05-03, 14:26
Nasze radio na rivendell.aq.pl

Czy słuchałbyś radia naszego Bractwa (audyscje, komentarze, informacje, muzyka)?
Tak i chętnie pomogę tworzyć
41%
 41%  [ 5 ]
Tak
41%
 41%  [ 5 ]
Nie
16%
 16%  [ 2 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Ennostiel
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-07, 14:59   

Nie za bardzo.., ciut za "pogrzebowe" dla mnie :D

Asnarak 
Zdobywca Serca Góry

Wysłany: 2008-05-07, 17:20   

jak byś nie zauwarzyła ,tytuł tego kawałka to "pogrzeb wisza",
ale ogólnie stara baśń ma fajne melodie w ścierzce dzwiękowej , całej jeszcze nie słyszałem ,a bym chętnie usłyszał,

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2008-05-12, 16:37   

Nie gniewajcie się, ale gadacie o totalnej abstrakcji radia Rivendell, czyli tak jak Ive napomknął, aby posłuchać ulubionej muzy we wspomnianym "Radiu Rivendell" trzeba, by było wykupić ( patrz Radio Elendili ! ), to i owo i dopiero wtedy można dowolnie puszczać co się chce!!! I dlatego szczerze nie rozumiem tego bezsensownego gadułkowania o wszystkim i niczym! Jak chcecie posłuchać ulubionej muzy w Radio Rivendell, to proszę w imieniu Ive o sponsoring!!! I tyle! A jak już Ive napomknął, to w ramach radia bez opłaty jedynie można puszczać to co samemu się wyprodukowało ( nie wiem, czy nie trzeba też mieć pozwolenia na nawet czytanie np. we fragmentach "W.P. ? ), lub ma się wyłączność na prawa autorskie do danego materiału i wtedy bez problemów można to wysłać w eter! :rety:

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2008-05-14, 09:26   

Dziki ma niestety rację. O tym starałem się cały czas powiedzieć, ale nie wiem czy to docierało. Jedyne co możemy w takim radyjku umieszcząć, to tylko utwory własne lub takie na które jest zgoda by je umieszczać w radiu (rozpowszechanianie, zmienianie ew). W takim razie takie radio nie będzie na poziomie radia w eterze, które puszcza co chce i jak chce. Jesteśmy ograniczeni, ale mimo wszystko można coś ciekawego porobić. O ile oczywiście znajdą się osoby chętne do pomocy.

Przypominam także o osobnym temacie, w którym wybieracie muzykę. Wiem, że ona górnolotna nie jest, ale są tam etż kawałki na prawdę ciekawe, dlatego proszę Was o pomoc wstworzeniu radyjka...

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2008-11-10, 10:32   

Miśki drogie, elfiki!

Czas mija mija, my nic nie ruszamy ani z podCastami ani z radyjkiem, a ja muszę wam powiedzieć, że możemy sobie je uruchomić :) W domku mam teraz połączenie z 1Mb/s transferu wychodzącego bez ograniczeń oraz stojący 24h serwer, dzięki czemu kilka osób nawet mogłoby to prowadzić. Wszystko zależy od tego jak wam się pomysł spodobał i czy chcecie coś takiego. Dlatemu... proponuję zrobienie ankietki w nowym temaciku, czy byście w ogóle takie coś chcieli jak nasze radyjko. Proszę o komentarze i wypowiedzi :)

Ankietkę zrobiłem i zachęcam do zagłosowania :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elwathi
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-15, 21:10   

My z zespołem będziemy na pewno w najbliższym czasie coś nagrywać (nasze utwory), aczkolwiek nie wiem, czy ta muzyka będzie pasować, bo to taki rock progresywny... Jeszcze za krótko jestem w tym zespole, żeby próbować wprowadzać zmiany :P I zastanawiam się, czy dawać Ci te utwory...

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2008-12-15, 23:21   

Oczywiście, że tak! Koniecznie!

Każda nasza twórczość jest najbardziej ceniona! Lepsza muzyka nasza i przez nas tworzona niż muzyka czyjaś! Tymbardziej, że nie mamy pełnej dowolności w wyborze :) Także, jak tylko coś bęziesz miała - wysyłaj! Super sprawa!!

Nadal czekam też osoby chętne do prowadzenia audycji :)

Eruchínvaron 
Gość władcy Niedźwiedzi

Plemię: Dúnadan
Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2010-12-27, 14:05   

Można też robić słuchowisko radiowe. Powiedzmy fragmenty z Wp lub Silmaliriona a najlepsze to by się przydały z Opowieści z niebezpiecznego królestwa. Jakieś wiersze Tolkiena czy coś. :tb:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-12-27, 14:12   

Niestety, Eruchinvaronie, mogę tylko po raz kolejny odpowiedzieć tak samo: http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie

Co nie zmienia faktu, że można własną twórczość wciąż wplatać.

Odpowiedz do tematu