Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ivellios Mirimafëa
2008-05-03, 14:26
Nasze radio na rivendell.aq.pl

Czy słuchałbyś radia naszego Bractwa (audyscje, komentarze, informacje, muzyka)?
Tak i chętnie pomogę tworzyć
41%
 41%  [ 5 ]
Tak
41%
 41%  [ 5 ]
Nie
16%
 16%  [ 2 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Mistril
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-02, 23:27   

Sprawy Zaiksu można łatwo załatwić ( już z tym draństwem mam coś wspólnego od 5 lat ) mniejsza jeżeli coś mogę spróbować załatwić tańsze opłaty ale będą wtedy jakies ograniczenia napewno.

No to na tyle powoli wracam

Mistril
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-03, 22:29   

Rozmawiałem dzisiaj z Ive i doszliśmy do wniosku iż ja i tak mam nagrane około 100 kawałków ( może nie jest to jakiś profesionalizm ale zawsze coś ) po drugie jest to z drugiej strony dobre rozwiazanie bo odpada wtedy nam zaiks czyli jakieś opłaty, a muzykę to zawsze można dopisać jak by były życzenia o muzykę symfoczniną to napiszę i nagram nie ma problemu :)

To tak troszkę na szybko, reszte dopisze jutro albo pojutrze już bardziej szczegółowo :)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2007-01-04, 12:33   

:) Właśnie... z tym że ja myślę, że ruszymy z radiem dopiero w okolicach lutego, ponieważ na studiach zaczynają (lub nawet zaczęły) się już sesje, a w szkołach też macie lekki zamęt, bo klasyfikacja jest... dlatego proponuję do czasu ferii (początek lutego) tylko podyskutować o tym, co chcielibyśmy usłszeć w naszym radiu. Chodzi teraz głównie o audycje, gdyż jak wiemy muzykę już mamy ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-30, 20:03   

Hmm bardzo ciekawie może być z tym radiem,.,., Można być na bieżąco z informacjami o Rivendell i innych krainach,.,., możecie zrobić coś takiego jak audycja " gadana" w stylu " Opowieści Rivendell " czy coś tego typu,.,.,ktoś mógłby opowiadać legendy i baśnie elfickie,.,.,., co o ty sądzicie :?: :grin:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2007-01-30, 21:12   

Dobra wiadomość (bo nie pisałem jeszcze).... Jerezon poinformował mnie, że w tym tygodniu ma wysłać mi płyty ze swoimi utworami, a co za tym idzie w przyszłym tygodniu rusza radyjko \:D/

Myślcie co tam będziemy jeszcze mówić :D

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Liadon 
Włócznią Ugodzony

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Druga
Narodziny: Yucainen Tatya Nórui 480 (I)
Wysłany: 2007-01-30, 22:54   

Można poprowadzić audycję polityczną :hmmm: ..... czy to raczej zły pomysł :?:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2007-01-31, 16:08   

bardzo :P nie będziemy ruszać spraw w ogóle nie związanych z Tolkienem.

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-31, 17:29   

HEh,.,. fajniutko,.,.., ale już w przyszłym tygodniu koniec ferii :neutral: Nie bardzo będzie jak słuchać radyjka ,.,.,. a co myślisz o moim pomyśle Ivellios ?? Dobry on czy nie bardzo ?? ;-)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2007-01-31, 18:55   

A co byś chciała by było zaliczone jako "legendy" i "baśnie" :?:

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-31, 19:12   

Hmm,.,. tak w sumie to się jeszcze nad tym nie zastanawiałam do końca,.,., Wy tu jesteście expertami ,.,., ale jak poszukam i coś znajdę to dam znać,.,., :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2007-01-31, 19:22   

Pamiętaj, że to nie może być książka żadna, gdyż czytanie nawet książek jest niezgodne z prawem, dopóki nie ma się zgody na recytowanie... (Chyba że się mylę :D )

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-31, 19:29   

A no też prawda,.,.,. spoko znajdę coś,.,.,,. hmm.,.,. ooo mam pomysł,.,.ale zaraz bo mnie Elvinga zabije ;]

Maryen 
Członek Drużyny

Plemię: Sindar
Narodziny: 5 Lotesse 501 (I)
Wysłany: 2007-01-31, 20:10   

Ja myślę, że możnaby na każdy dzień robić jakieś motto... i wszystko co tego dnia to byłby z nim związane.. albo np. gdyby nadażyła sie jakaś ciekawa data odnotowana w kronikach lat...itp. to można by robić główną audycję o tym wydażeniu...np. gdyby był 22 Wrzesnia to moglibyśmy cały dzień poświęcić pamięci bilba i jego 111 urodzin.... :D

ps. ...poprostu trzeba cos wymyśleć żeby radyjko żyło własnym życiem... ;)

*Pogromca Smoka :)
*Beerbuster ;)

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-31, 22:19   

Popieram cię Maryen,., bardzo dobry pomysł,.,. I wiesz co Ivellios?? Ten mój pomysł chyba był głupi po prostu :neutral: Sorki że ci głowę zawracałam,.,., eh te moje głupie pomysły,.,., ale się zastanawiam nad innymi,.,., i tak myślę, że w naszym gronie jest dużo artystycznych dusz nie? Można by zrobić kącik poetycki związany z Tolkienem , Elfami itp,.,. można by przedstawiać naszą twórczość na antenie,.,., Np wiersze czy krótkie opowiadanka związane z tematem,.,., co o tym sądzisz ?? Myślę , że ten pomysł jest lepszy ,.,. ale cóż to dopiero początki moich pomysłów,,. no i mojej ogólnej działalności ;-)

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2007-01-31, 22:53   

Hej! Jeśli o radyjko ( broń Boże nie maryja! bo kto ma ry... itd :mrgreen: ) to .....www.pandora.com i zaraz sprawdzę! A artykuł o radiach z Dziennika Zachodniego nr 22 z 26 stycznia str...32 "Grajaca puszka Pandory" ! I..... :mrgreen:

Odpowiedz do tematu