Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Noc Władcy Pierścieni
Autor Wiadomość
Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2012-09-01, 20:16   

Nie czytałem całości wpisu, ale u mnie 90% nie spało na pewno... jak spało to może 10%... specjalnie obserwowałem.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Meliel 
Po powrocie do Bag End

Plemię: Sindar
Narodziny: 8 Lothron 282 (I)
Wysłany: 2012-09-01, 20:39   

Faktycznie na filmie kilka osób spało ale chwilami, obok mnie siedziała para, która wyszła po 2 części :sciana: Po co kupować bilet za 30zł skoro się wychodzi w czasie seansu :hmmm:
Ja, mogę się pochwalić, nie przysnęłam ani razu!!! Byłam również na tyle czujna ażeby obudzić moją koleżanka dwa razy tuż po zaśnięciu tak, że żadna scena jej nie umknęła! :mrgreen:

http://www.marysia-bijou.blogspot.com/

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-01, 23:24   

W trakcie mojego nocnego maratonu dużo ludzi wyszło już po I części. Co niektórzy przyszli sobie poplotkować. No ale z czasem umilkli. Ogółem nie narzekam.

Był to mój pierwszy nocny maraton i niezmiernie cieszę sie, że właśnie to była Trylogia WP :-) :-) :-)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2012-09-02, 09:22   

To, że ktoś wyszedł po drugiej wcale takie złe nie jest. Bilet za 30 zł i dwa filmy, to całkiem tanio już :) Normalnie by zapłacili po 20 zł za jeden seans.

U mnie praktycznie wszyscy ludzie wysiedzieli, nawet mało kto spał, dosłownie jednostki widziałem. Sam świadomie przysnąłem na początku Powrotu Króla, bo akurat wiedziałem, że nie ma tam scen, które by mnie pasjonowały. Ale był to sen kilkunastominutowy. Tak resztę seansu bez problemu przesiedziałem. Ba! Wczoraj w końcu położyłem się spać o północy po 40h na nogach (co prawda w piątek przed wyjściem jedną godzinę spałem, ale co to za sen taki ciągle przerywany telewizorem z kuchni :P ).

Ogólne odczucia: bardzo pozytywne. Ale to był pierwszy i ostatni mój maraton z Władcą Pierścieni. Zobaczyłem wersje reżyserskie na dużym ekranie, zobaczyłem, czy umiem wytrzymać 12h w nocy w kinie. Mogę i podobało mi się. Ale już następny maraton z WP nie bawiłby mnie aż tak... nie lubię takiego powtarzania tego typu atrakcji. To była jakaś nowość dla mnie. Kolejny maraton już by taki nie był.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Thoron 
Po powrocie do Bag End

Ulubiona Era: Lata Drzew
Wysłany: 2012-09-02, 10:29   

Tak się z wami podzielę...
Legolas: 'They're taking the hobbits to Isengard' i cała sala w śmiech ;D

Ogółem ciut za długa jak na moje długaśne nogi, ale jakoś wytrwałem ;)

I hul bresta i ngylf be aear

Sui silith rimma i nen.

Meliel 
Po powrocie do Bag End

Wysłany: 2012-09-02, 11:10   

Oooo tak, u mnie też był ubaw po tym tekście, takie przeróbki wypaczają umysł. I jak ja mam normalnie oglądać WP po czymś takim?!
Ten maraton również był moim pierwszym i czułam się tak jakbym trylogię oglądała po raz pierwszy, na wielkim ekranie zupełnie inaczej to wygląda!

Vendea 
Zdobywca Serca Góry

Ulubiona Era: Lata Drzew
Wysłany: 2012-09-02, 18:06   

I wszyscy pewnie też czekali na trolującego Sarumana.

Meliel 
Po powrocie do Bag End

Wysłany: 2012-09-03, 07:11   

A w dodatku w kinie miałam taki bonus, że w czasie drugiej części WP, była akurat pielgrzymka do Helmowego Jaru, padły wszystkie w kinie projektory i tylko napisy leciały:). Ludzie na seansie włączyli wtedy latarki w komórkach i wszyscy bawili się w teatrzyk cieni:D.
Po 10 min przyszedł gość z obsługi i powiedział "Zara będzie!" i po chwili znów oglądaliśmy film :brawo:

Findecáno 
Gość władcy Niedźwiedzi

Wysłany: 2012-10-13, 12:19   

UWAGA! Dla wszystkich tych którzy czcą powtórki maratonu lub dla tych co nie byli w sierpniu, 9 listopada o 22 zaczyna.sie ,,Dróżyna pierścienia'' a rano koniec na powrocie Sama do Shire.

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2012-10-13, 14:39   

No tym razem już na pewno nie. Ileż można? Założę się, że teraz już nie uzbierają tak pełnych sal, jak w sierpniu:
1) nie wakacje
2) niedawno już akcja była
3) raz w życiu wystarczy taka mordęga

Meliel 
Po powrocie do Bag End

Wysłany: 2012-10-13, 15:43   

No wiesz Ive, dla kogoś kto się nie załapał na maraton wcześniej to naprawdę okazja. Myślę, że i tak będzie sporo ludu...

Aarien
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-13, 19:27   

Powtórzyć maraton z Władcą Pierścieni?!! Why not?? Jestem jak najbardziej za:-)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2012-10-13, 19:36   

Odpowiadając na pytanie: "Bo to nudne..."

Seonaid
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 00:54   

ja nie spałam, bo bydło, które za mną siedziało (urządzając sobie imprezę) skutecznie podnosiło mi cały czas ciśnienie..dlatego jak najbardziej poszłabym jeszcze raz, żeby w spokoju obejrzeć. Chociaż podtrzymuje zdanie, że taki maraton powinien se zacząć jakoś w dzień, to by było lepiej....
dobrze, ze przed 3 cz jedna z dominujących przeszkadzaczy sobie poszła, to trochę lepiej oglądnęło się końcówkę...nikt mnie tak nigdy nie wyprowadził z równowagi i nie zepsuł oglądania jak oni:/

hmm, jakoś przeoczyłam, czy raczej mnie nie było przez sporo czasu tutaj, twój post Eruchínvaron bo bym podeszła się przywitać:) ale spox, innym razem

Tinwelin Niestell 
Bezpieczny w Lothlorien

Ulubiona Era: Trzecia
Wysłany: 2012-10-22, 17:18   

Może mnie się uda załapać na ten maraton i może skorzystam jako, że wcześniej nie miałam takiej możliwości.

Minusem jest to, że nadal trwa całą noc - totalnie bez sensu, bo i tak seanse są w Multikinie to nie było by problemu że jedyna sala zajęta, więc można by wrzucić to w dzień weekendowy. Kolejny minus, że muszę się pofatygować aż do Rybnika. Jedynym plusem (jak się oczywiście uda)będzie to, że może zahaczę o Racibórz. Ale jak to zazwyczaj u mnie bywa - wszystko dzieje się w ostatniej chwili

"Kto jeszcze nie widział zmierzchu, niech nie przysięga, że pójdzie w głąb ciemności"

"...believes it is only great power that can hold evil in check, but that is not what I have found. I found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love."

"He stood upon the bridge alone
and Fire and Shadow both defied;
his staff was broken on the stone,
in Khazad-d?m his wisdom died"

Odpowiedz do tematu