Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Bractwa Rycerskie
Autor Wiadomość
Fingolfin 
Pogromca pająków

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Wysłany: 2014-05-19, 14:56   Bractwa Rycerskie

Wiecie może czy na Śląsku, a konkretnie koło Bytomia są jakieś bractwa rycerskie zajmujące się wikingami?

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-19, 15:44   

poszukaj na freha , albo spytaj Razowca czy Seniona oni są wcześniakami ,więc powinni wiedzieć. :mrgreen: http://www.freha.pl/index.php?showforum=69

Senion 
Podróżnik przez Morię

Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2014-05-19, 21:54   

Nie jesteśmy wcześniakami, tylko między innymi zajmujemy się rekonstrukcją wczesnego średniowiecza. To tak słowem wstępu.

Fingolfin - nie ma czegoś takiego, jak wczesnośredniowieczne bractwo rycerskie. Z prostego powodu - nie było wtedy rycerzy :) Ale rozumiem, że chciałeś uogólnić. Zapamiętaj tylko to, co mówię, żeby potem w większym gronie nie palnąć takiej gafy :)

Ad rem: http://www.bagrit.pl/
Nie wiem, jak jest z aktualizacjami tej strony, ale możesz sobie wyszukać grupy z Twojej okolicy zajmujące się rekonstrukcją okresu, jaki Cię interesuje. Jest tam kontakt do szefów grup i krótkie opisy przy większości.
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Findecáno 
Gość władcy Niedźwiedzi

Plemię: Sindar
Wysłany: 2014-05-19, 22:09   

Fingolfin to daj znać jak coś znajdziesz to razem się wybierzemy jako 2 Finów z Bytomia ;)

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-19, 22:43   

powiedzialam tak bo nie wizialam , albo nie pamietam fotki na ktorych byscie byli na XV dzieki za przypomnienie Bartek:) Fingolfin daj znac do ktorego poszedles. Senion ma racje nie bylo rycerzy we wczesnym sredniowieczu. Ale czesto spotykam sie w rozmowie i z opowiadan znajomych jesli chodzi o ludzi nie zwiazanych z rekonstcja z takim nazewnictwem..

Senion 
Podróżnik przez Morię

Narodziny: yucainen minë Sulimë 43 (I)
Wysłany: 2014-05-20, 01:36   

Nic nie zrozumiałem.
"W końcu jeśli dziewczyna chce iść przez życie z inną, która nosi koszule i krawaty, ujeżdża konie i ma twarz jak buldog, który zlizuje ocet z ostu, to przecież wyłącznie jej sprawa." - T. Pratchett, "Niuch"

Fingolfin 
Pogromca pająków

Wysłany: 2014-05-20, 15:57   

Findecáno napisał/a:
Fingolfin to daj znać jak coś znajdziesz to razem się wybierzemy jako 2 Finów z Bytomia ;)

Nie wiem dlaczego akurat Finów ale dobra :mrgreen:

Findecáno 
Gość władcy Niedźwiedzi

Plemię: Sindar
Wysłany: 2014-05-20, 17:23   

Fingolfin napisał/a:
Findecáno napisał/a:

Nie wiem dlaczego akurat Finów ale dobra :mrgreen:

Ja FINdecano a ty FINgolFIN :mrgreen: . Myslę że zrozumiesz

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 17:28   

poprawione Senion może teraz zrozumiesz... Powiedziałam tak, bo nie widziałam, albo nie pamiętam fotki, na których byście byli na XV dzięki za przypomnienie Bartek:) Fingolfin daj znać do którego poszedłeś. Senion ma racje nie było rycerzy we wczesnym średniowieczu. Ale często spotykam się w rozmowie i z opowiadań znajomych, słyszałam jeśli chodzi o ludzi niezwiązanych z rekonstrukcja z takim nazewnictwem..
Ostatnio zmieniony przez Eruanna 2014-05-20, 17:42, w całości zmieniany 1 raz  

Eruanna
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 17:40   

https://www.facebook.com/...413674/?fref=ts Fingolfin poszukaj tutaj to spis wszystkich odtwórców bodajże w całym kraju.

Odpowiedz do tematu