Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycje
Autor Wiadomość
Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-17, 12:39   

Cytat:
Pokombinuję z tym w najbliższym czasie Smile
czyżby?! :P

Proponuję, coby można było załączniki wysyłać :)

[ Dodano: 2006-01-24, 11:48 ]
Zgłaszam dwie petycje:
(1) Powtarzam się :P Może wprowadzić możliwość wysyłania załączników?
(2) Proponuję umożliwienie edycji swoich wpisóww szałtboksie.

[ Dodano: 2006-01-24, 11:50 ]
Ugh :evil:
Poza tym niech posty nie będą przyklejane do poprzednich :? Nikt nie bedzie wiedział, że tu coś dopisałem :?

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2006-01-25, 18:56   

Heh ... po kolei... co do załączników odpada z racji tego, że na serwerze mamy niewiele miejsca na załączniki... niestety nic się nie da z tym zrobić...

Po drugie... przyklejanie się przydaje, bo w ten sposób nie można pisać dwóch postów pod sobą, o co walczyło się na starym forrum długo... takie automatyczne zabezpieczenie. Raczej nie zmienię tego... co do shoutboxa, to edycja jest hmm, nie potrzebna,... jak coś źle napisze ktoś, to poprostu niech napisze drugi raz... shoutbox jest na wszystko (oczywiście cenzuralne)....

[ Dodano: 2006-01-25, 19:00 ]
No na shoutboxa, mogę się zgodzić, ewentualnie .... zrobione :)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-01-27, 10:32   

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
na serwerze mamy niewiele miejsca na załączniki
Trudno. Akceptuję takie uzasadnienie :twisted:
przyklejanie się przydaje, bo w ten sposób nie można pisać dwóch postów pod sobą, o co walczyło się na starym forrum długo... takie automatyczne zabezpieczenie.
Przyklejanie jest złe :P Jak jest jakiś temat, od paru miesięcy nie odwiedzany i mój post jest ostatni, to jak ja chcę coś dopisać, to nie zostanie to zaznaczone jako nowy post, ale zostanie doklejone i niekt tego nie zauważy. Co do pisania paru postów pod sobą, gdy jest to "nieuzasadnione": forumowiczy można upominać, a w razie czego moderatorzy mogą sklejać 8)
co do shoutboxa, to edycja jest hmm, nie potrzebna,... jak coś źle napisze ktoś, to poprostu niech napisze drugi raz... shoutbox jest na wszystko
Edycja się przydaje chociażby do poprawiania literówek 8)

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-01-27, 16:11   

Ale shoutboxa zrobiłem :P zapomniałeś dodać... co do sklejania poprostu nie pójdę na ustępstwo :twisted:

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-15, 16:36   

Proponuję, ażeby TO dać TUTAJ] lub odkleić za jakis czas. Trochę psuje widok ;)
Aha, i jeszcze bym postulował o odczynienie tematu "wyjaśnienia" globalnym ogłoszeniem. Zdezaktualizowało się już nieco ;)

Fanuilos
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-15, 18:06   

Specjalnie to dałam na Dziedziniec, bo tam wchodzi każdy, a do Sali Spotkań już zdecydowanie mniej osób. Dlatego tam to zostawię. A o zdjęciu pomyślę za jakiś czas. Co do drugiej uwagi, zostanie wysłuchana :P .

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-07, 15:38   

Ło Eru, zdecydowanie za dużo TU spamię :mrgreen: Obiecuję, że się poprawię :lol:

Proponuję:
[a] to co napisałem TUTAJ
[b] zainstalować najnowszy skrypt by Przemo (ma parę fajnych opcji, m.in. to, o czym piszę w [c] :wink: )
[c] (gdy stanie się [b]) usunąć kolory adminów i moderów, za to dać kolorka Bractwu :D
[d] (to do całej społeczności forumowej) pisać nowe tematy :P

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-05-09, 21:00   

ad.
[a] postaram się :) jak tylko matury zelżą mi
[b] Nowa wersja owszem, ale nie mogę nadal znaleźć SubBlack do tego, a bez tego, głupio będzie
[c] kolory raczej zmieniane nie będą specjalnie... fakt, że moderatorom można znieść będzie, ale Ja i Fan powinniśmy zachować (mod po namyśle moim także, bo musi być jasne co kto tu robi). Dla Bractwa dobry pomysł, ale się zobaczy :)
[d] Zgadzam się i widzę już poprawe ;)

Lórin
[Usunięty]

Wysłany: 2006-05-09, 21:04   

Cytat:
[b] Nowa wersja owszem, ale nie mogę nadal znaleźć SubBlack do tego, a bez tego, głupio będzie
klik ;)

[ Dodano: 2006-05-28, 11:18 ]
Znów propozycja :P

Skype w profilu? ;)

INSTRUKCJE :D

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-05-28, 13:21   

Zgodnie z zapowiedziami robię punkt [a] módlcie się, żeby się nie posypało ;]

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-07-21, 11:49   

No więc tak....

-Forum jest podniesione do wersji 1.12.5
-Dodałem znaki w odpowiedzi, które pomogą w pisaniu (to na prośbę Aratha)
-Dodano opcję Skype do forum, z tymże nie mam ikonki chwilowo na inny syl niż subSilver i wszędzie jest ta sama... postaram się wykonać lub znaleźc inne
- Dodano style SubSilver, SubRed oraz modyfikację SubBlack z zielonymi odcieniami (na prośbę Lúthien).
- Zainstalowano mod: Łącz posty do 24h, dzięki temu posty będą łączone, gdy napisze się odpowiedź do 24 h od ostatniego postu.

Podziękowania należą się Lórinowi, który znalazł instrukcje do instalacji wielu nowych elementów forum. W przyszłości także dokonam innych popraw. Liczę także na waszą dalszą pomoc i zaangażowanie.

[ Dodano: 2006-07-21, 11:52 ]
Kolejny news... zmieniłem grafikę Skype dla SubBlack i SubBlackGreen :)

[ Dodano: 2006-07-21, 11:55 ]
Pracuję też nad wykonaniem logo Rivendell Forum na góre, dla styli innych niż SubBlack(Green)

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-08-22, 18:56   

Hej! Nie przez przypadek pisałem post po poście! Mam problem z logowaniem,gdy piszę np. posta ok 5 min, a że dotychczas dopisywałem, czyli forumek "sam sklejał" - dzięki czemu ratowało to co pisałem przed uleceniem w kosmos- i nie było mnie przez tydzień kiedy zmieniła się formuła dopisywania! Cóż ...sam zdębiałem i chyba zauważyłeś, że późniejsze posty były dopisywane! No w sumie mogłeś nie zauważyć, bo przy dopisywaniu nie ma śladu w tej chwili, że ktoś chwilę potem ( " zmienił" ) i dopisał np. dalszy ciąg postu! Nic pozdrawiam! Wczoraj uratowałem się przed uleceniem info ( nie wiem, czy ta zdołam napisać ) poprzez ponowne logowanie i cofnięcie! Ale nie zawsze to się udaje! :hmmm: :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-08-22, 19:02   

Trochę namotałeś Dziki. Chodzi ci o sklejanie postów? Dobrze zrozumiałem??

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-11-05, 21:12   

Hej Ive!!!!! Tak ...tu Dziki! Mam dwa pytanka i to zasadnicze! Czy przestawiłeś długośc czuwania stronki względem użytkownika? I czy moja prośba o "sklejanie postów" mogła by być cofnięta? I przyznaje sie bez bicia............popełniłem błąd!!!!!!!!! Pozdrawiam Bosego Króla!!!! Dzikuś! :mrgreen:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-11-05, 21:20   

Jeżeli choć o długość sesji, właśnie wydłużam ją.... co do sklejania sam nie wiem już czy się kleją czy nie...... chyba się kleją, ale to jest właśnie poprawne....i tak już zostanie...

Odpowiedz do tematu