Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycje
Autor Wiadomość
dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-11-05, 21:32   

Brrrrrrrrr... Dziki jest tępym głupkiem, że nie dojrzał pułapki! I myślę Ive, że większość jednak jest przeciw! O ja niszczęśliwe badziewo, że mnie zaciemniło by o tym wspomnieć! Ja ciemny Dziki mówiący o sklejaniu! Już nigdy nikomu nie wspomnę by cokolwiek sklejać!!!! - no chyba, że samo sklejanie kartonowych modeli!- Wybaczcie mi bogowie i Elfy! Chyba będę musiał iść na kolanach do Valinoru! Może tam Bogowie mnie wysłuchają! Precz ze sklejaniem!!!!! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez dziki 2006-11-06, 10:01, w całości zmieniany 2 razy  

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-11-05, 21:54   

No....kpię........ jak słyszę jako ja Dziki o Moich Bogach! Tak wtedy kpię!!!! Bo "mój Bóg" ...to nic innego jak święta wojna w imię! A to trąci dyktaturą! Bo dla mnie Moc Boga jest Wszystkich!Czy biednych, bogatych , czy krzywych i prostych! Czy ..... :cii:
Czy ma na imię Iluvatar, Budda, Mahomet, czy przydrożny kamień to............ to samo ma znaczenie!

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2006-11-05, 23:25   

No...cóż!!! Poraz kolejny post mi uleciał i to w ciągu ok 5 minutek! Tak bywa! Co do powyższego.... bo o tym był uw kosmiczny pościk! Cóż....... Nawet nie dostrzegłem drugiego "ost." A co do reszty.... to trudno... jak jest się karanym za myślenie, a nie szablonowe pisanie? Mh! Tak trzymać! Nic to........... Dobranocki wszystkim postowiczom! Heja Dzikiego dziczenia! A dokładajcie do kominka! Bo drzewek Wam przywiozłem ...co najmniej na srogą zimkę!
dziki ...to dziki i już.................. =;

[ Dodano: 2006-11-06, 09:59 ]
Hoho.....widzę, że to nie przelewki............ :mrgreen: :fiufiu: :rety:

[ Dodano: 2006-11-11, 20:29 ]
Wiem, że dziki wygląda na prowokatora!!! Ale Ive!!! Uwierz, mam dobre intencje!!! Może kiedyś pogadamy priwate!!!!!!!!!!! :mrgreen: :hmmm: :rety: :mrgreen:

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-10, 21:42   

Mam pewien pomysł co do strony i forum Rivendell... i chciałbym aby każdy się tu wypowiedział :) Co prawda może nie będzie to łatwe do realizacji ale czy można by spróbować stworzyć wersji anglojęzycznej strony i pod nią zrobić anglojęzyczne forum?? (oczywiście mógłbym pomóc w tłumaczeniu ;) oraz mógłbym się postarać zaangażować w to pierwsze osoby z zagranicy ;-) ) Czekam na wasz odzew :) ;-)

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2006-12-11, 19:37   

Hmmm.... tylko jedno pytanie Elun... po co? Raczej nie mamy aż takiej no.... oglądalności i na pewno nie jest tu istotne, żeby mieć to choćby po angielsku... przecież jeżeli chcesz angielską stronę to masz ich pełno na świecie... po za tym tłumaczenie wszystkich tekstów ze strony zajęłoby baaaaardzo dużo czasu..

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Faolion
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-12, 18:39   

Zgadzam się z Ivelliosem to by zajęło bardzo dużo czasu. Ale wszystko jest możliwe i sądze że w przyszłości moglibysmy o tym pomyśleć. Ale jedno pytanko co do tego pomysłu czy posty mialyby byc pisane od razu po angielsku czy po polsku a potem tlumaczone???? :?

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2006-12-12, 19:28   

Myślę, że chodziło chyba o Stronę Rivendell nie o forum... a nawet jeśli to szedłbym raczej wzorem forum Elendilich i stworzył osobne podforum dla użytkowników angielskojęzycznych ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Elunaraht
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-12, 22:09   

A co ja napisałem :P
Cytat:
i pod nią zrobić anglojęzyczne forum??

...ehh

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
Myślę, że chodziło chyba o Stronę Rivendell nie o forum

Ivellios Mirimafëa napisał/a:
stworzył osobne podforum dla użytkowników angielskojęzycznych ;)

Tak, tak brawo :brawo: :)

Po prostu tak się zastanawiam, czy taki "zabieg" nie przyczynił by się do znacznego rozrostu Rivendell...
Decyzje pozostawiam wam (może ankietę jakąś zrobić??)

Vilgefortz
[Usunięty]

Wysłany: 2006-12-25, 19:06   

Jako że Elun prosił o to aby każdy się tu wypowiedział, to powiem tyle:
Według mnie jest to raczej niepotrzebne. Nawet jeśli to w jakiś sposób ma rozbdować to forum to przecierz w polsko jezycznej części i tak się nie zmieni i niektórzy, którzy nie będę mieli jakoś szczególnej ochoty czytać i pisać tego samogo co mają tu po polsku (np. ja) nie odczują tego w żaden sposób, czyli słowem szkoda zachodu..

Elvinga Istimo 
Włócznią Ugodzony

Ulubiona Era: Druga
Narodziny: 15. Lótessë 987 (II)
Wysłany: 2006-12-25, 22:19   

Wg mnie jesteśmy jeszcze za mali ( w kontekście wielkości i popularności forum) by miało to sens... jest tyle zagranicznych for że byłoby trudno się wybić na tyle by opłacało się wykonywać tą całą pracę związaną z anglojęzycznym podforum...

Potrafię być wredna i nic Ci do tego!

Vilgefortz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-05, 09:20   

Hmm... nie wiem czy ta kwestia była już poruszana, ale czy można coś zrobić z tym żeby mnie nie wywalało po 10 minutach pobytu na forum? Oo (10 minut jest tu liczbą czysto orientacyjną) Tak samo jest gdy piszę długiego posta.

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2007-06-05, 13:36   

Czas trwania sesji jest już i tak ustawiony na pół godziny... nie wiem czemu sesje są tak szybko wygaszane, ale możliwe, że to kwestia serwera, który niestety nie pozwala na trzymanie sesji dłużej niż przez np. 10 min ... jeszcze poszukam informacji w danych serwera.... tak czy inaczej nic nie da się z tym zrobić...

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2009-08-01, 21:29   

Dziki swego czasu prosił mnie o emotkę na forum z fajeczką. Emotka zapożyczona z forum elendilich ;) Mam nadzieję, że nie będą mieli za złe, że chcę umilić pobyt na forum naszemu dobremu strażnikowi.

Emotka ta to: :tb:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2009-08-01, 21:41   

I jeszcze jedno info, na forum wrzuciłem emotki, które dostałem pod adresem: http://mongi.deviantart.com/

Arya Svit'kona
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-04, 07:08   

Ive te nowe emotki są zabójcze po prostu :brawo:
A i fajeczka dla Dzikiego ^^

Odpowiedz do tematu