Forum Bractwa Rivendell Strona Główna Forum Bractwa Rivendell
Mae govannen mellon... witamy na forum poświęconym Eldarom przy Bractwie Rivendell (Heren Nalmiristo: www.bractwo-rivendell.pl)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pytania
Autor Wiadomość
Finrod 
Jeździec Na baryłce

Plemię: Noldor
Ulubiona Era: Pierwsza
Wysłany: 2010-09-07, 22:42   

Chociaż myślę, że wspomniany Eureste mógł poczuć się trochę niepewnie w temacie "Co by było, gdyby Frodo zawiódł?", ale skoro Dziki do nikogo nie pije... No kocopoły to były, nie da się ukryć...

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-09-09, 12:38   

A tak, właśnie... problemo numero duo... Wyskakuje mi strona forum. Czarna jak matka noc, jakby to Bohun określił, chociaż lackie oczy jednak go wypatrzyły. W każdym bądź razie wklepuję swój login, jakże radośnie przez niektórych tutaj zdrabniany (zaznaczam, że nieco inaczej niż czyni to reszta świata) a nastęnie hasło jak pan Bóg przykazał po czem... \:D/ pojawia się nasza corna strona w wersji dla "gościa" jeszcze raz. Dopiero za drugim wklepaniem wszystkich magicznych formułek jestem zalogowany.

Ivellios Mirimafëa 
Kronikarz Czerwonej Księgi

Narodziny: Yunquëa Víressë 23. (I)
Wysłany: 2010-09-09, 14:28   

Pisałem już w ogłoszeniu po zmianie domeny, a wy jak zwykle nie czytacie. Już jesteś którąś osobą, co się o to pyta.

Używaj adresu: http://forum.bractwo-rivendell.pl . Wszystkie inne adresy pokazują forum, ale ono nie będzie pozwalało na zalogowanie się z nich. Dlatego po próbie logowania przenosi cię tak na prawdę na poprawny adres i dopiero prosi o logowanie.

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Razosłav 
Głos na Wielkiej Radzie

Wysłany: 2010-09-09, 16:19   

Ło matko. Dzięki szefuniu.
Wiesz, ja po formacie dysku z powodu nie zapisania sobie zakładek forum sobie wygooglałem. I nie patrzyłem już, która to wersja. Ogłoszenie przeczytałem jak się pojawiło. Ale to było dawno i nieprawda :ent:

Liadon 
Włócznią Ugodzony

Plemię: Nandor
Ulubiona Era: Druga
Narodziny: Yucainen Tatya Nórui 480 (I)
Wysłany: 2010-09-14, 00:27   

ja miałem tak samo, ale do dziś sie loguje na dwa razy bo mi sie nie chce zapamietanej strony zmieniać ;)

dziki 
Przyjaciel Entów

Wysłany: 2010-09-14, 09:17   

A wystarczy otrzymywać emilka powiadamiającego "w określonym temacie..." - oczywiście to zobowiązuje, bo trzeba najpierw w nim coś napisać :mrgreen: - regularnie sprawdzać pocztę i ... tyle hałasu o ... :rety: A i adresik się sam zaktualizuje, jak go szef dla kaprysu, podstępem zmieni! :balrog: :mrgreen:

Nanatei 
Przyjaciel Entów

Plemię: Sindar
Narodziny: 61. Hrívë 383 (I)
Wysłany: 2010-09-14, 11:12   

Chciałam o tym powiedzieć już jakiś czas temu, ale wypadło mi z głowy. ;-)
W regulaminie forum, na końcu, znajduje się zapis takowy:
Cytat:
Powyższy regulamin może być w każdym momencie zmieniony. Nie zgadzasz się z nim to się nie rejestruj, oszczędzisz użytkownikom forum kłopotu.
I słusznie. Jednakże regulamin przeczytać może jedynie zarejestrowany użytkownik, więc odrobinę poniewczasie... :razz:
(A w punkcie 12. jest literówka - ,,ostrtzeżeń", jak już się czepiam. :razz: )

I kolejna tajemnica forum, która mnie intryguje:
Cytat:
Najwięcej użytkowników 82 było obecnych 2007-07-05, 23:18

Co tu się wtedy działo? :shock:

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2010-09-14, 13:41   

Nic specjalnego się nie działo. Po prostu zjawiło się dużo osób, które później jakoś nam poznikały :)

Co się tyczy regulaminu: tego nie wiedziałem, toteż będę musiał to zmienić i dziękuję za informację, Nanatei. Literówka pójdzie do poprawy.

Ja osobiście powiadamiania nie używam, ale faktem jest, że rozwiązanie Dzikiego jest dobre ;)

Jest takie miejsce, zwane „niebiosami", gdzie można dokończyć rozpoczęte tu dobro, gdzie spełniają się nie napisane opowieści i nie spełnione nadzieje. -- J.R.R. Tolkien

Aragorn I take to be my liege lord whether he claim it or no, and any wish from him to me is a command. -- Prince Imrahil

Seonaid
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-08, 21:02   

hmm, nie udaje mi się dodać avatara, chociaż ma wszystkie wymagane parametry...tylko ie wiem czy to cos z moim kompem czy coś chwilowo nie działa na forum?

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-01-08, 22:21   

Nie powinno być problemu. Jeżeli chodzi o avatar to jego szerokość nie może być większa niż 200 pikseli, wysokość większa niż 200 pikseli, a rozmiar większy niż 31kB. Sprawdź, czy na pewno spełniasz wszystkie z wymogów. Ew. możesz mi na pocztę wysłać avatar (o adres pytaj na PW), a ja go wrzucę. Ale nie powinno być kłopotów.

Elenna Linaewen
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 23:19   

Hmmm... Mam dziwny problem. "Zawiesił" mi się dział "co u nas słychać. Jak w niego wchodzę to mi pokazuje, że najświeższy temat to temat Elen, a nowych osób w ogóle nie mam...

Elenna Linaewen
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-20, 23:45   

Dobra, jest jeszcze dziwniej. Widzę wszytkie tematy, ale w kolejności alfabetycznej...

Ivellios Mirimafëa 

Wysłany: 2011-01-21, 12:41   

Bo ten dział ma kolejność ułożoną wg nazw tematów, a nie najnowszych postów. Nie ma tam tylu tematów, żebyś musiała widzieć najnowsze na górze.

Elenna Linaewen
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-22, 17:37   

AAa... To pierwszy raz się z czymś takim spotkałam na forach. Dzięki za wytłumaczenie :)

Vendea 
Zdobywca Serca Góry

Ulubiona Era: Lata Drzew
Wysłany: 2011-03-01, 16:01   

Przeglądając listę użytkowników można wybrać metodę sortowania... Ale o co chodzi z metodą "Jak miał na imię brat Boromira"? ;-) Chodzi o to by określić stopień znajomości dzieł Mistrza? Bo z tego co widzę jedna osoba wpisała Aragorn... :sciana:

Odpowiedz do tematu